Czy rakieta Falcon 9 została zestrzelona przez UFO?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wczoraj na przylądku Canaveral doszło do spektakularnej eksplozji rakiety Falcon 9, należącej do firmy SpaceX. Oficjalna przyczyna zdarzenia nie jest jeszcze znana, ale już pojawiły się sugestie, że mogło dojść do jakiejś ingerencji zewnętrznej. Niektórzy, na chwilę przed eksplozją dostrzegają niezidentyfikowany obiekt latający.<--break->

 

W internecie zaczynają się już pojawiać filmy pokazujące, że w feralnej chwili w okolicy przelatywał jakiś niezidentyfikowany obiekt. Być może był to dron. Mógł należeć do firmy SpaceX i prowadził obserwacje testu silników, dokumentując go z kilku perspektyw.

Jednak takie obserwacyjne drony raczej nie latają tylko w zawisie filmują to co dzieje się w trudno dostępnym dla człowieka miejscu. Ruch obiektu w pobliżu wyrzutni, widoczny w krytycznych chwilach, może wskazywać n to, że obiekt ten mógł się jakoś przyczynić do katastrofy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika alienn

przed zestrzeleniem proponuję

przed zestrzeleniem proponuję zaobserwować dół ekranu.. z prawej najpierw nadatuje jeden, następny z góry strzela..

więc nie pociskajcie kitów o dronie (ha,ha,ha)

jeżeli byłby to dron, po pierwsze nie leciałby z taką prędkością i tak blisko.

po drugie nie było by ich tam więcej jak jeden.

a tym z ograniczonymi umysłami poszufladkowanymi przez "naukę" dziękujemy i zapraszamy do piaskownicy.

zapraszam do tematów n.t. nelifim, prawda o piramidach, potop..

prawdziwa prawdę ukrywa się przed wami..

ludzie we wszechświecie są ..jak bakterie.

 

Portret użytkownika Natalia

Nie musicie od razu wierzyć w

Nie musicie od razu wierzyć w te "bzdury", chodzi tylko o to żeby otworzyć wam oczy... Halo, ludzie, ktoś może nas owijać w bawełnę a wy nie możecie, albo nie chcecie się nawet nad tym zastanowić. Myślenie nie boli, a może wam dać dużą przewagę mentalną nad wszystkimi lemingami ślepo podążającymi za Bozią i mamoną.

Portret użytkownika Mag Chaosu

To nie jest fake. Na

To nie jest fake. Na wszystkich dostępnych filmach o tym zdarzeniu obiekt faktycznie przelatuje. Wystarczy odtworzyć film z 1/4 prędkości. Akurat to, co się zdarzyło to nie ściema.

Portret użytkownika ELK

Najbardziej mnie wkurza że w

Najbardziej mnie wkurza że w żadnej telewizji nie wspomniano o ufo w tvn pokazali w normalnej szybkości zastanawia mnie czy osoby tam pracujące maja jakąkolwiek świadomość że nie jesteśmy sami w kosmosie.

Portret użytkownika Dr.miś

Oczywiście, zestrzeliło ja

Oczywiście, zestrzeliło ja UFO, a dokładniej ci sami ufonauci, którzy wczesniej robili rysunki na arbuzach. Wlaśnie na tych rysunkach była zapowiedź zestrzelenia rakiety. Niestety, nikt nie zrozumiał rysunków na arbuzach, więc następnym razem będa rzeźbić w burakach. Cukrowych.

Portret użytkownika Czytelnik

Na tvn24 nie mogą pokazywac

Na tvn24 nie mogą pokazywac filmu bez zgody NASA i firmy która produkowała rakietę musża wykupić prawa. Jak wejdziesz na tvn24 to zobaczysz że ten obiekt przelatuje i nie sądzę aby tvn24 robiło sobie jaja z ludzi.

Portret użytkownika Thrasher

Witam!!! Od jakiegoś  czasu

Witam!!! Od jakiegoś  czasu czytam sobie tutaj artykuły. Nie chce być  nie miły ale po tym komentarzu chyba muszę.  Kolego Ty chyba mialeś bardzo cięzkie dzieciństwo... Może podmienili Cię w szpitalu, albo za młodu wypadłeś z kołyski na głowe za młodu, chyba że po prostu rodzice robili Cię przez rozmowę w budce telefonicznej i po po prostu zabrakło  żetonów... Zamiast pisać  takie żałosne komentarze w kierunku innych napisz jakiś artykuł "mądra głowo". A na zakończenie mojego wpisu napiszę tyle o Tobie. Kozak w necie Ciota w świecie... Dziękuję  za uwagę i pozdrawiam. P.S nie brakuje tu debili wśród  komentujących Wink

Portret użytkownika zibi1973

Jak tak dalej pójdzie to

Jak tak dalej pójdzie to owieczki odsuną się od pana,i kto pogodzi to całe towarzystwo,pisałem już wcześniej o tym,może zostałbym takim Lechem Wałęsą,ugodowym,między ludźmi a tymi z góry,rozumiecie nie podpisywałbym jak leci,jak tak dalej pójdzie będzie musiał położyć swoją rękę ten pan co ma światło w twarzy i pozamiatać,a tyle zainwestowane i w kosz i nikomu na rękę,piszę tak bo rozumiecie komu zaufają,jak na razie zibi ich nie oszukał,można by było kogoś podstawić,a czy owieczki będą ufać, no chyba że ma to się zakończyć całkowitą kraksą ,to już nie ma czegoś ratować ,i od nowa lepienie z gliny,zebrać wszystką energie z duszami ,i za wiatraki się zabrać,teraz w modzie, za wesoło to się nie skończy po obu stronach ,jak pisałem bawoła do pielęgnowania podwórka się nie weźmie http://www.fotosik.pl/zdjecie/577a307f5fc88a80

Skomentuj