Niezwykła popularność malezyjskiego filmu z gigantycznym UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Internet doczekał się kolejnego virala, czyli bardzo popularnej zawartości. Tym razem na nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube, można zobaczyć przestraszonych mieszkańców odległych wiosek w Malezji, obserwujących coś co wygląda jak wielkie UFO.

Po tym gdy ten rzekomo unikalny materiał filmowy z wykonującym akrobacje obiektem znalazł się w Internecie, oczywiście rozgorzała dyskusja co do jego autentyczności. Jedni po prostu uwierzyli, że ten film przedstawia rzeczywiste wydarzenia, a inni wskazywali, że to tak oczywisty fake, że można się jedynie roześmiać.

 

Dziwny materiał filmowy, podobno wykonali mieszkańcy w Kuala, zdalnym regionie Malezji, położonym w północno-wschodniej części stanu Kelantan. Nagranie już spowodowało wstrząs w całej okolicy. Niewytłumaczalny statek powietrzny wydaje się promieniować jakimś strumieniem oślepiającego światła. Obiekt powoli przesuwa się na ekranie w sposób, który wskazuje jakby kontrolował usiłował utrzymać stały dystans do powierzchni ziemi.

Nawet jeśli jest to fałszerstwo, a wiele na to wskazuje, to trzeba przyznać, że nietypowe. Każdy sam musi ocenić co widzi na tym nagraniu - gigantyczne UFO, czy dzieło początkującego speca od efektów specjalnych.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika baca

moim zdaniem ten materiał to

moim zdaniem ten materiał to autentyk, można było zresztą się spodziewać, że obce cywilizacje przylecą w końcu wydeptać parę kręgów w polu ryżowym...

oby tylko nie zadeptali przypadkowo Malezyjczyków - te ufo takie wielkie a oni takie maluchy, jak szesnastu pcha woła w błocie nietrudno o wypadek...

Strony

Skomentuj