Nazistowskie mapy głębin mogą wskazywać drogę do wnętrza Ziemi

Kategorie: 

Źródło: naziconspiracy.onlc.eu

Chociaż wiele osób mocno wątpi w to, że istnienie zdatnej do zamieszkania wewnętrznej części naszej planety jest czymś więcej niż alegorią zawartą w baśniach i mitach, są tacy, którzy uważają, że są ku temu dowody. Dobrym przykładem może być chociażby mapa, autorstwa kartografów III Rzeszy z oznaczonym kanałem używanym przez niemieckie U-booty, aby uzyskać dostęp do podziemnego świata.

 

Cała ta sprawa staje się jeszcze bardziej interesująca, gdy skonfrontujemy ją z listem który został wysłany przez niejakiego Karla Ungera, na pokład U-Boata 209. Pojazdu który pod dowództwem Heinricha Brodda, miał dopłynąć na  wewnętrzną stronę Ziemi i nigdy nie wrócić. Co ciekawe oficjalny raport w sprawie jego zaginięcia zakłada, że ​​U-Boat 209 "zniknął z niewyjaśnionych przyczyn".

A oto i tajemniczy list razem z jego tłumaczeniem na angielski: :

Zanim odrzucimy te historie i uznamy, ją za oczywistą bujdę ważne, aby pamiętać, że Niemcy od dawna fascynowali się Antarktydą. Niemiecki naukowiec Johann Carl Friedrich Gauss (1777-1855), który jest klasyfikowany jako jeden z najbardziej wpływowych matematyków w historii, stwierdził przecież, że cała historia, fizyka i geografia Ziemi może być wyjaśniona tylko wtedy jeśli nasza planeta jest pusta w środku. On sam, podbnie jak i wielu badaczy przed nim sądził, że wejście do jej wnętrza jest umieszczone zarówno na biegunie Północnym jak i Południowym.

Od 1901-1903 Niemcy przeprowadzili zresztą pierwsze badanie Antarktydy. Wyprawa zwana potocznie Ekspedycją Gaussa umożliwiła niemcom zajęcie dla siebie rozległych obszarów najbardziej południowego kontynentu naszej planety. Zresztą, zafascynowany odkryciami dokonanymi przez niemieckich naukowców podczas Ekspedycji Gausa, wielki amerykański badacz i admirał Robert Edwin Peary, S. (1856-1920) rozpoczął podobną misję w 1909 roku stając się pierwszym człowiekiem, który dotarł do bieguna północnego.

Cała sprawa w dużej mierze ucichła, aż do momentu gdy Adolf Hitler zamówił kolejną wyprawę na Antarktydę, która trwała do 1939 roku. To co odkryto na Antarktydzie przez hitlerowców podczas wyprawy 1938-1939 pozostaje do dziś tajemnicą. W kontekście teorii pustej Ziemi, pojawia się jednak wiele spekulacji odnośnie tego, że Niemcy konsekwentnie pokonywani przez wojska alianckie pod koniec zawarli porozumienie z Amerykanami. Aby zakończyć wojnę w Europie, Niemcy udostępnili Amerykanom niemiecką technologię (bomby atomowe, technologie rakietową, odrzutowce etc.) w zamian za umożliwienie najwyższym rangą niemieckim oficerom (w tym Adolfowi Hitlerowi) na "relokację" do swoich ogromnych baz wybudowanych na południowym kontynencie.

Nieco światła na tę sprawę może rzucić ujawniony ostatnio raportu FSB. Zgodnie z nim, mapy produkowane przez nazistowski reżim w 1930 i 1940 roku wyszczególniają ich podziemne bazy znajdujące się na Antarktydzie. Najbardziej szokujące wśród nich jest to, że na dużej głębokości pod powierzchnią Antarktydy, odnaleźli oni sieć podziemnych tuneli.

Nie wykluczone, że dowiedzieli się o tym również alianci, ponieważ w 1946 roku na czele ze Stanami Zjednoczonymi najwyraźniej usiłowali oni odzyskać Antarktydę z rąk nazistów w tym, co nazwano "Operacją Highjump". Pomimo tego, że misja została rzekomo przerwana ze względów naukowych, wiele innych raportów opisuje, że ​​amerykańskie siły zostały zmuszone do odwrotu po stracie ponad 1500 żołnierzy i poniesieniu ogromnych strat materialnych.

Po powrocie w 1947 roku do Stanów Zjednoczonych, admirał Richard Byrd (1888-1957), dowódca „Operacji Highjump”, twierdził, że dostrzegł tam „ sterowce, które mogą osiągać imponujące prędkości. ". Jeżeli raport FSB jest prawdziwy, to Stany Zjednoczone zawarły pakt z tymi, którzy zamieszkują wewnętrzną część Ziemi. Co zabawne starożytny symbol związany z tymi wewnętrznymi narodami Ziemi jest najstarszym na Ziemi, oczywiście teraz znany jest on ze swojego ostatniego wcielenia jako symbol śmierci,zagłady i wojny. Oczywiście chodzi o swastykę, symbol który przez wiele wieków był symbolem szczęścia i dobrobytu. Doprawdy ciekawe czy zbieżność znaków była w tym wypadku przypadkowa.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sandrax

Tak,tak jest cywilizacja w

Tak,tak jest cywilizacja w środku ziemi,i żyją tam w temperaturze min.200 stopni na plusie.Rosjanie zrobili odwiert wgłab ziemi i nie stwierdzono obecności twoich stworków.To jakieś krety giganty w żaroodpornych kombinezonach.Szkoda tylko że przy wybuchu wulkanów nie fruwaja w powietrzu no nie?Ale jak jeszcze dopiszesz że księżyc jest z sera,to jestem w stanie ci uwierzyć.Twój >filtr<sie zapchał,wymień,albo zaprojektuj taki z dłuższą gwarancją,o ile znajdziesz czas siedząc w necie 24/h na dobe.

Portret użytkownika Sio

Naziści budowali swoje 

Naziści budowali swoje  imperium na kłamstwie. Wmawiali światu, że polacy to głupki i napadali czołgi na koniach z szabelkami itd. Cała propaganda przedwojenna była kłamstwem. Po wojnie wielu nazistów przetrwało i nadal próbują mieszać na różnych poziomach.  Jednym z takich kłamstw jest ufo. Nawet jak coś mieli to nie dokończyli dzieła podobnie jak bombę A. Sam znam takich niemców, którzy dobrze mieszają w głowach a to w imię duchowości a to w imię charytatywności pomocy innym, na forum ONZ i innych.'' Wojna była z komunizmem i kolonializmem - tak samo złe jak faszyzm. Polacy pomagali w holokauście. Wschodnia europa to pańtwa oszustów,prostytutek i złodziei''. Ich cała siła i bogadztwo opiera się na tym,ze chcą innych uzależniać i podporządkować. Bez pieniędzy są nikim. Niektórzy chcą udowodnić, że wygrywając wojnę z niemcami tak naprawdę przegraliśmy bo teraz byłby technologiczny raj na ziemi pod ich panowaniem.

Jak to Gebels mawiał: każde kłamstwo wypowiedziane sto razy staje się prawdą.

Ci ludzie tak jak w piłce nożnej nie rezygnują aż do końca,taki to naród.

Dobrze ich znam i wiem co jest w ich głowach. Znam takich, którzy nadal pracują nad ufo i wolną energią aby udowodnić światu kim są i że racja jest poich stronie.

Internet im służy bo każdą głupią informację można wyredagować na sto różnych sposobów i głupi amerykanie czy ich słudzy polacy i europejczycy to łykną podobnie jak historyjki w świętych pismach gdzie pewien gość jednym machnięciem czrodziejskiej różdżki  pogrążył miliony ludzi w oceanie- bójmy się i żałujmy za grzechy, że niedocenilśmy żadnych nazi a nawet z nimi walczyliśmy

 

Portret użytkownika Jaca

A ja to widze jeszcze inaczej

A ja to widze jeszcze inaczej, poniewaz uwazam, ze ziemia jest plaska a antarktyda otacza nasza cywilizacje to moze nasza planeta jest duuuzo wieksza niz nam to wmawiaja i moze wlasnie po drugiej stronie "sciany lodu" znajduje sie kontynent zwany Agharta? sugeruje to gen. Byrd w tym wywiadzie: https://www.youtube.com/watch?v=tzWHqooAJtM

No i moze Agharta nie jest jedynym kontynentem poza granicami antarktydy? to zas sugeruje 1000-letnia buddyjska mapa odnaleziona przez brata Dr. Kobayashi: https://www.youtube.com/watch?v=wzg3r13BdV4

Moze wlasnie stamtad przylatuja rozne NOLe ktore w nieskonczonosc i od dawna obserwuja ludzie na calym swiecie? Sam osobiscie, razem z moim bratem i synem bylem swiadkiem przelotu trojkatnego NOLa, byl tak dobrze zamaskowany (chociaz nie idealnie), ze gdyby nie to iz obserwowalem tej nocy gwiazdy, to bym go w zyciu nie zauwazyl!

Wracajac do nazi, to moze oni poprostu przeplyneli pod antarktyda na druga strone a nie w glab "pustej kuli ziemskiej"? poludniowy biegun magnetyczny moze byc wytworzony sztucznie, cos na zasadzie CERN, a wiec przeplywajac na druga strone bieguny w kompasie zostaly zamienione... hmmm... to sa wszystko tylko moje rozmyslenia na ten temat wiec nie musicie tego wszystkiego odrazu brac na powaznie. Jezeli ktos by chcial to zapraszam do dyskusji na ten lub pofobny temat, zaznaczam odrazu ze nie odpisuje na zaczepki i glupie trollowskie wypowiedzi.

NASA IS FAKEING YOUR WORLD! WAKE UP!

Portret użytkownika a

Układy możnych tego świata

Układy możnych tego świata skrywają prawdę a my maleństwa jesteśmy tylko ich niewolnikami. Zbyt mało ludzi myśli i  rozumie jaka jest prawda i czym są dla władzy tego chorego  zakłamanego świata.

Portret użytkownika Suspect.

Po ucieczce do domu z

Po ucieczce do domu z Antarktydy Richard Byrd został umieszczony na ROZKAZ prezydenta USA w zakładzie psychiatrycznym! Po dwóch latach na ponowny rozkaz tegoz prezydenta został z niego wypuszczony i ponownie wysłany na Arktyde.Po dotarciu tam z nową misją,obserwartoria w Południowej Afryce i nie tylko obserwatoria,(podobno mozna było ogladac gołym okiem) dwa wybychy nuklearne.Po czym Admirał Byrd wrócił do domu i prezydent wiecej czubka z niego nie robił.Ameryka to piękna kraj.

Portret użytkownika Suspect.

Wodzu,nie wiem co to zima

Wodzu,nie wiem co to zima wuzja i jaki problem z parą wodną? Ludzkość odpaliła kilkaset bomb atomowych na Oceanie i nikt nie miał problemu z para wodną.Śnieg w RPA wtedy nie spadł ale urządzenia sejsmologiczne wykazały podwójny wstrząs sztucznie wywołany i prostymi teleskopami mozna było ogladać grzyb powybuchowy.A co miała zrobić tam ta wysoka temperatura?Trochę lodu zmieniło sie w wodę i spłyneło .Myślałeś ,ze temperatura z dwóch wybuchów roztopi cały lód na Antarktydzie?

Portret użytkownika wodzu13

Dobra teraz na serio, zimna

Dobra teraz na serio, zimna fuzja, tu masz pełna racje, ale co z promieniowaniem ?

tez nie wiemy co sie stało z badaniami Tesli ?

Autorowi chodziło o projekt III rzeszy, nowa sfabia, ale jakoś od roku na tym portalu widzę Spadek jakości tematów,  głupia tendencje dawania wiary dziwnym historyjka, brak Przemyślem userow, taki naukowy śmietnik, co do wybuchu bomby, pamiętaj ze był juz projekt manchatan i a rosjanie robili próby nie oficjalnie, co znaczy ze przynależność, Arktyki i Antarktydy jest tematem spornym do dziś i nie ma dowodu kto taka próbe wykonał

Strony

Skomentuj