W Bangladeszu urodziło się pomarszczone dziecko

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Rodzice małych dzieci są zazwyczaj w siódmym niebie i każde nowe życie jest cudowne. W Bangladeszu urodził się chłopiec z rzadką chorobą, która powoduje szybkie starzenie się skóry, pisze Cambodian Times.

 

 

 

Lekarze uważają, że na progerię cierpi tylko jedna osoba na cztery miliony. Człowiek żyje wówczas krótko, bo organizm starzeje się bardzo szybko, co często prowadzi do śmierci.

 

U dziecka z Bangladeszu występują wszelkie zewnętrzne oznaki, które są charakterystyczne dla osób starszych, tj. zmarszczki, opadające powieki, zwiotczenie skóry i grube włosy na ciele.

 

„Bierzemy to, co jest. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że obecnie w naszym domu pojawił się nowy członek rodziny” - mówią szczęśliwi rodzice i ich córka.

 

Pomimo choroby chłopca, rodzice są szczęśliwi i otaczają go troskliwą opieką. Ojciec noworodka dziękuje Bogu za jego przyjście na świat.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jaa

kiedyś, ale jeszcze nie tak

kiedyś, ale jeszcze nie tak dawno, żeby nie pamiętać, było coś, co potocznie określa się jako przesąd. Chociaż pewnie mylnie. Dzisiaj pewnie też, ale nie wszędzie i nie każdy tak robi. Chodzi o to, że nikt nie pozwalał aby dotykać kobiecej ciąży, bo ten kto dotyka może "rzucić", nawet niechcący albo chcący, jakiś "czar, urok" itp. Dużo innych tego typu rzeczy też. A, to o soli, lustrze, drabinie itp. Pewnie to jest tak, że jedni są zwyczajnie na takie coś odporni i nie muszą, a inni może niekoniecznie i powinni stosować, jeżeli nie jakieś zabezpieczenia, to przynajmniej ostrożność. Tak jak z łażeniem po wysokich gzymsach. Jeden może łazić bez obaw, a drugiemu nogi się od razu zatrzęsą.  Co do dotykania przez kogoś brzucha kobiety w ciąży, albo nawet jeszcze przed, głaskania i ogólnie przymilania się, to jak poniekąd wiadomo, dotykanie ludzi powoduje nawiązanie pewnego rodzaju kontaktu, a więc przeniesienie energii, zarówno w jedną, jak i w drugą stronę więc tak zwane przesądy mogły mieć jak najbardziej swoje uzasadnienie. Czy to tylko przesądy? Jakby się tak zastanowić, to pewnie znaleźć by można wiele sytuacji, które wskazują na stosowanie tego typu wiedzy. Choćby mianowanie na rycerza. Miecz, to przedłużenie, a zarazem ochrona, czyli ten, kot mianuje, dotykając mieczem, przesyła "swoją" energię w bezpieczny dla siebie sposób (przynajmniej to może być rodzaj naśladownictwa jakiejś znanej wcześniej czynności) na podległego sobie człowieka, znakując go tym samym, że należy do tego, kto mianuje i, żeby ten mianowany był podległym mianującemu.

Portret użytkownika b@ron

ślepa wiara tym się właśnie

ślepa wiara tym się właśnie charakteryzuje, że dziękuje się bogu za wszystko... a tymczasem jest wiele sytuacji, w których powinniśmy się poważnie zastanowić nad intencjami pana bozio...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj