Jak pozbyć się strasznych snów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Japońscy eksperci naukowo wyjaśnili właściwości herbaty, które chronić mają ludzi przed koszmarami. Zespół naukowców z Japonii opublikował wyniki ciekawych badań, podczas których sprawdzono wpływ herbaty, pitej przed zaśnięciem, na marzenia senne.

 

 

 

Japońscy specjaliści przeprowadzili serię eksperymentów, dzięki którym wykazano, że kubek dobrej herbaty, wypitej przed snem, ratuje ludzi od złych snów. To niesamowita cecha tego napoju, który zawiera taniny.

 

Z raportu Japończyków wynika, że ludzie, którzy piją dziennie co najmniej jedną filiżankę herbaty, mają mniej do czynienia z koszmarami niż ci, którzy nie delektują się tym napojem. Taniny, zawarte w herbacie, „kołyszą” neurony w mózgu i zmniejszają ryzyko wystąpienia złych przemyśleń w podświadomości. Jednocześnie, zdaniem naukowców, herbaciany efekt najskuteczniej działa na kobiety, które mają bardziej złożoną organizację nerwową niż mężczyźni i mogą przyjemnie śnić, nie budząc się w środku nocy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim zdaniem trzeba przed

Moim zdaniem trzeba przed snem odmówić modlitwę chrześcijańską, a także w przerwie snu.

Dodatkowo można sobie na ścianie powiesić zdjęcie Całunu Turyńskiego, które będzie nas chroniło przed złymi duchami, to znaczy oblicze Chrystusa Zbawiciela.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika benet

Jak się wypije pewną ilośc

Jak się wypije pewną ilośc herbatki Ayahuasca w doborowym towarzystwie to ponoć też koszmarów nie ma, chociaż nie wiem czy nie na odwrót, ja jej nie piłem bo doborowe towarzystwo zbyt daleko Smile Koszmarów nie mam bom przyzwoity człowiek, zawsze śpię snem sprawiedliwych Wink

Portret użytkownika ZGG

Aja ayahuascę wypiłem, wiele

Aja ayahuascę wypiłem, wiele zobaczyłem. Ale się nie wystraszyłem. Choć samego bahometa zobaczyłem. To definitywnie mu odmówilem, i swe życie na o wiele lepsze zmieniłem. Tym sposobem czarnego mnicha w-ch zrobiłem. I do ich szatańskich mocy  mocy się uwolniłem. Tak to jest na tym świecie choć wy zwykli ludzie nic o tym nie wiecie. Nawet jeżeli we snie cyrograf podpiszecie. A potem ci to ukryją , byśzapomniał i  pohulał sobie do syta. A gdy śmierć  już zawita to sprawa zostaje odkryta, i pójdziecie  Tam gdzie wcale nie chcecie. Tak to jest na tym bożym świecie. I nawet za sumę nie durzą, i książa im slużą. I powiadam Wam, mało jest takich co się oparło choć bardzo cierpiało.I swa duszę uwolnili . nawert gdy wiele stracili. Ja właśnie do takich należę choć w boga nie wierzę. Bo po co mam wierzyć gdy wiem. Nieco więcej niż wypiję i zjem. Pozdro Wam wszystkim  w tym lucyferycznym porządku świata. Mocno sie trzymajcie i diabłu nie dajcie.

Strony

Skomentuj