Trasa przelotu huraganu Matthew mogła zostać zmieniona poprzez geoinżynierię

Kategorie: 

Źródło:

Huragan Matthew zniszczył południowo-zachodnie wybrzeże Haiti zabijając co najmniej dziewięć osób w ciągu ostatnich kilku dni. Floryda ogłosiła stan wyjątkowy, Karolina Południowa rozpoczęła masowe przygotowania do ewakuacji prawie jednej czwartej swoich mieszkańców czyli niemalże miliona osób. Co jeśli okazałoby się, że wszystko to jest rezultatem działalności ludzkiej ?

Podstawowym pytaniem na jakie musimy sobie odpowiedzieć to dlaczego huragan "Matthew" niespodziewanie obrócił się 90 stopni na północ? Zdaniem części osób takie zachowanie huraganu choć nie jest zbyt abnormalne może stanowić efekt goeinżynierii. Nieco światła na tę sprawę rzucić może zjawisko zaobserwowane w dniu 1 października 2016 r. Niesamowite zdjęcie pioruna wysoko w atmosferze nad huraganem Matthew zostało wykonane aparatem przez załogę ISS.

Nagle astronauci zaobserwowali również zjawisko zwane potocznie Sprite. Mowa tu o wyładowaniach atmosferycznych mających miejsce wysoko ponad jonosferą, które mimo iż nie świecą tak mocno jak zwyczajne pioruny, to przybierają niezwykłą, czerwoną barwę. Jest to zjawisko bardzo rzadkie, a pojawienie się go nad centrum huraganu, mimo iż nie niemożliwe, ma niezwykle małą szanse zajścia. Tajemnicze czerwone błyski zostały również został sfotografowane przez obserwatora około 400 mil na południowy zachód od Puerto Rico. Nie można wykluczać, że taka częstotliwość obserwacji tego zjawiska może być rezultatem działania instalacji pokroju słynnego już HAARP.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Gejzer

Pan Bóg potrafi zmienić

Pan Bóg potrafi zmienić kierunek na dwowolny. Czy to wiatr czy huragan. W tym roku przyleci asteroida albo kometa z kosmosu i nikt nic ne poradzi, wybuchnie także Wulkan albo kilka. A Ufo zabierze Franciszka I i przyśle Nam Nowego Papieża. Innego niż poprzedni. We Włoszech znowu zatrzęsie się Ziemia.

Portret użytkownika Aaron Ahmadin

To już nie pierwszy przypadek

To już nie pierwszy przypadek kiedy dochodzi do zmiany kierunku kataklizmu. USA i Rosja prześcigają się nad technologią zmiany pogody i wywoływania kataklizmów aczkolwiek według mnie USA są sporo do przodu i chyba umocnią się na pozycji lidera przez to że ich odwieczny rywal jest nękany przez wielką dziurę budrzetową stale rosnącą co spowoduje wywołanie  kolejnego konfliktu na świecie

 

Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi - Koniec Świata, Przepowiednie Nostradamus

Skomentuj