Powstało urządzenie, które pozwala uzyskać kontrolę podczas snu

Kategorie: 

Źródło: materiały prasowe

Urządzenie nazwane "Lucic Dreamer" działa na podstawie częstotliwości ruchów gałki ocznej (REM). W ten sposób jest w stanie rozpoznać śnienie. Emituje słabe sygnały elektryczne w celu poinformowania o tym, że się śni i w ten sposób pozwala kontrolować sen.

 

Na podstawie badań szacuje się, że około 20 procent populacji doświadcza świadomego śnienia przynajmniej raz w miesiącu. Lucid Dreamer wywołuje stan, w którym osoba zdaje sobie sprawę, że śni. Chociaż świadome śnienie zwykle jest wywoływane zupełnie przypadkowo, ostatnie badania wykazały, że mózg przechodzi wtedy w szczególny rodzaj aktywności gamma.

 

Skuteczność przezczaszkowej stymulacji prądem przemiennym (TAC) w celu zwiększenia prawdopodobieństwa świadomego śnienia została szczegółowo udokumentowana. TAC elektrycznie stymuluje mózg i zwiększa efektywność gamma podczas snu REM, w wyniku czego prawdopodobieństwo wystąpienia świadomości zwiększa się do 77%.

Lucid Dreamer to urządzenie holenderskiej firmy Neuromodulation Technologies B.V. Póki co zespół przetestował je na pięciu osobach. Trzy z nich miało świadomy sen już pierwszej nocy, jeden uczestnik badania w drugą noc, a ostatni w ciągu trzeciej. Firma szuka obecnie wsparcia w ramach crowdfundingu na Kickstarterze, twórcy pragną tworzyć nowe sposoby na wywoływanie świadomych snów. Póki co Lucid Dreamer ma być najskuteczniejszy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Brutus2

Byłem wielokrotnym

Byłem wielokrotnym uczestnikiem warsztatów autoryzowanych przez monroe instytut ,ale jednak jak można wyczytać w dzisiejszych czasach wchodzenie w stan relaksacji to szaleństwo gdyż jest to środowisko opanowane przez agendę i obcych.Osobiscie znam przypadek opisany wielokrotnie opętania.Teraz zachodzi pytanie za 100 punktów ,jezeli po śmierci przechodzimy w ten stan astralny ,a jest to udokumentowane przez Roberta Monroe,co wyprawiajoą tam  obcy z naszymi duszami.Opisze krótko tylko ,ze są po tamtej stronie częstotliwości do której przyciągana jest dusza na zasadzie podobne przyciąga podobne czyli fokusy.Najlepie jest nieprzynalezec do żadnego.I tutaj jest zasadnicza sprawa według kilku specjalistów jak Eve lorgen właśnie w astralu jest urządzenie do łapania dusz  właśnie to białe światło w tunelu ,nastepnie łapie nas i kieruje nas do następnej inkarnacj na ziemi ,a sens tego wszystkiego jest taki ażeby unikać za wszelka cenę białego światła po śmierci i wyrwać sie ze szpon obcych i z pętli reinkarnacji.Nie jest moim celem wymyślać kolejnych teori

 

Portret użytkownika benet

Świadome śnienie, tego można

Świadome śnienie, tego można się samemu wyuczyć, żadna maszynka do kontroli nie jest potrzebna, zasób ludzkich możliwości jest przeogromny, trzeba tylko chcieć to odnaleźć i trochę  popracować, inaczej nigdy się nie przekonamy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj