Teleportacja kobiety koło wsi Podymałowo

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Brytyjskie tabloidy i blogerzy aktywnie omawiając film z kobietą w roli głównej w pobliżu wsi Podymałowo w Baszkirii. Vido opublikowano na brytyjskim kanale YouTube Paranormal Elite.

 

 

W komentarzach użytkownicy zauważają, że film to dowód na wprowadzenie w Rosji teleportacji. Podobnie sugerują dziennikarze tabloidu Daily Mail, w którym ukazał się artykuł zatytułowany „Teleportacja, czy szczęście przechodnia?”.

 

Z kolei w Daily Star stwierdzono, że „rosyjscy naukowcy byli w stanie teleportować pieszego na ruchliwej drodze”. W artykule jest również mowa o rosyjskim programie rządowym pn. Inicjatywa Technologiczna. Jego autorzy sugerują, że do 2035 roku planowane jest wdrożenie teleportacji kwantowej w Rosji.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika nikt33

Mam wielką ochotę

Mam wielką ochotę poprzeklinać ale się wstrzymam ( poprzeklinać na adminów). Drogi Koghar, choć nie czytałem Twojego post'u przed tym jak chciałem umieścić ładną serię bluzgów, to zgadzam się z Tobą. Kobitka stała już sobie przy drodze kiedy wydarzenie miało miejsce. Całe nagranie MOGŁO BY mieć sens, gdyby było nagrywane powiedzmy minutę wcześniej - a nie jak w tym przypadku - w momencie gdy ona wchodzi na drogę.

Do Adminów - serio... [ciach]....Panowie i Panie.... ogarniajcie filmy a nie na głupiego je wrzucacie....

Portret użytkownika Pawcio

Ja mam dobry wzrok z daleka

Ja mam dobry wzrok z daleka widać że kobieta jest na jezdni bardzo daleko chciała wtargnąć na życie przed samochodem ciężarowym Tirem a kierowcą ją ominął! I to nie żadna Teleportacja??

Portret użytkownika mks73

Uważam podobnie jak kolega...

Uważam podobnie jak kolega... Filmik, który został nagrany, zaczyna się kiedy kobieta stoi już w oddali na poboczu. Tam nie ma pojawienia się "znikąd" jak to ma miejsce podczas takich zdarzeń. Ewidentnie widać jak wchodzi z pobocza na jezdnię.

Portret użytkownika mp

Fajna strona, ale chyba

Fajna strona, ale chyba przestanę już tu wchodzić, przecież to gołym okiem widać, nie trzeba być ekspertem. To mam rozumieć że skoro z takiego filmu robi się fenoment, to reszta jest też pic na wode.

Strony

Skomentuj