Do 2025 roku, rząd światowy przedstawi ludzkości prawdę o kosmitach i Księżycu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kilkadziesiąt lat temu zarówno USA jak i ZSRR rywalizowali w eksploracji Księżyca, ale szybko zatrzymano bardzo obiecujące programy badawcze. Istnieje teoria, że ​​loty zostały zatrzymane, ponieważ otrzymano ostrzeżenie od kosmitów.

 

Teraz warunki musiały się zmienić, bo NASA ogłosiła wznowienie programu księżycowego.  Amerykańska agencja kosmiczna chce wysłać na Księżyc nowej generacji łaziki. Eksploracja przestrzeni kosmicznej w ostatnim czasie skupiała się na orbicie okołoziemskiej i ewentualnie pojedynczym wyprawom na Marsa czy inne planety. Księżyc dla nas nie istniał, ale nie zapomnieli o nim Chińczycy, którzy wymusili nowy wyścig na srebrny glob.

 

Pierwszy po 37 latach ziemski program kosmiczny został zwieńczony skutecznym lądowaniem w grudniu 2013. Chiński łazik Yutu zjechał na powierzchnię Księżyca. Pobrał trochę próbek gleby, przesłał kilka zdjęć i wkrótce został "przeniesiony w stan hibernacji" rzekomo z powodu nocy księżycowej. Nic nie wskazuje na to, że uda się przywrócić ten łazik do normalnej pracy. To oczywiście może dowodzić przede wszystkim wadliwej chińskiej technologii niezdolnej do przetrwania ekstremalnych temperatur panujących na powierzchni naszego satelity.

Łazik Yutu zjeżdza na powierzchnię Księżyca - foto: Xinhua

Nie brakuje jednak osób, które przy takich wypadkach natychmiast dostrzegają ingerencję obcych, którzy chcą strzec swoich sekretów, które skrywają oni przed nami na Księżycu.  Ale co ciekawe informacje o widywaniu UFO na Księżycu pochodzą od sami astronautów.

W pewnym momencie na Księżycu, spotkaliśmy inne statki. Ustawiły się po drugiej stronie krateru i obserwowały nas - mówił Neil Armstrong, pierwszy człowiek na Księżycu po wyprawie statku księżycowego Apollo 11 - "Nie ma wątpliwości, że tam była jakaś baza lub księżycowe miasto. Ich statki są inne niż nasze i są o wiele bardziej zaawansowane technologicznie. Pokazali nam swoją siłę"

Jesienią 1973 roku NASA postanowiła podnieść zasłonę tajemnicy, potwierdzając, że w sumie 25 astronautów widziało coś, co można nazwać UFO. Szczerością Amerykanów zainteresował się ZSRR. Jak twierdzi gen. Wasilija Alexiewa z Centrum Łączności Kosmicznej Sił Powietrznych Rosji, w 1980 roku w wyniku eksperymentów przeprowadzonych na zlecenie sowieckiego przywództwa zdołano zdecydowanie udowodnił, że UFO istnieją i są sztucznymi urządzeniami technicznymi. Księżyc zdawał się najbardziej odpowiednim miejscem na ich stałe ukrywanie.

 

Amerykanie swoimi działaniami i zaniechaniami nie wprost potwierdzają istnienie UFO i obcych baz na Księżycu, ale starają się być dyplomatycznymi ze względu na jakieś wzaejmne relacje. Z pewnością pamiętają nieprzyjazne przyjęcie jakie ich spotkało na powierzchni Księżyca. To tak jakby ktoś mówił im „back off” czyli wycofajcie się i oni się wycofali, a wraz z nimi Rosjanie. Teraz, gdy wracają tam Chińczycy może się znowu zrobić ciekawie. Być może po prostu datę ogłoszenia prawdy czyli mityczne 2025 wyznaczy po prostu kolejny sukces chińskiego programu kosmicznego, chyba, że wcześniej coś nagle wyhamuje ich postępy, ale na to się nie zanosi.

Gary McKinnon ścigany niczym Edward Snowden za wykradnięcie tajemnic NASA

Warto zwrócić uwagę na pewien pozornie niezwiązany fakt. Rząd USA już piąty rok stara się o ekstradycję szkockiego hakera Garego McKinnona. Chcą go umieścić w więzieniu na 70 lat za włamanie do 97 baz danych z poufnymi informacjami, między innymi NASA i Pentagonu. W 2009 roku, Gary otrzymał dostęp do projektu "pozaziemskich pracowników." Plik zawierał nazwiska i stopnie amerykańskich oficerów Sił Powietrznych, których stanowiska pracy zostały wyznaczone jako kontaktujący się ze "światem zewnętrznym".

 

Może to oznaczać, że współpraca rządu USA z obcymi rzeczywiście może mieć miejsce od lat czterdziestych ubiegłego wieku, a świat jest utrzymywany w niewiedzy. Według niektórych badaczy, ludzkość jest powoli przygotowywana do wyjawienia prawdy, ale nastąpi to nie wcześniej niż w 2025 roku, gdy zostanie już zrealizowany plan stworzenia rządu światowego. Wtedy mamy się podobno oficjalnie dowiedzieć o tym, co dzieje się na Księżycu.

Struktury na Księżycu

Poza tym nie wiadomo tak do końca, kiedy właściwie pojawił się Księżyc? To wysoce podejrzane, że w X wieku p.n.e.  chińscy obserwatorzy napisali wiele rozpraw na temat rozgwieżdżonego nieba, ale nie opisano Księżyca, nie ciekawił ich? A może go nie widzieli? W legendach Majów i Azteków mówi się także o "niebie bez księżyca" a mity afrykańskich Dogonów wyraźnie stwierdzają, że ​​Księżyc pojawił się na niebie po potopie, około 10 tysięcy lat temu.

 

Nie ulega wątpliwości, że nasz Księżyc pełni bardzo ważną rolę stabilizującą naszą planetę i czyni ją dzięki temu lepszym miejscem do istnienia życia. Gwarantuje stabilność i równomierne rozłożenie globalnych zmian klimatycznych, a przede wszystkim Księżyc dał możliwość spokojnego rozwoju zamieszkującym Ziemię cywilizacjom i jako taki może być prezentem jakiejś dużo starszej rasy, która traktuje nas tak jak my szympansy w rezerwacie.

Niewidoczna z Ziemi strona Księżyca to dobre miejsce na ukrycie bazy - foto: wikipedia

Nie można wykluczyć, że nagłe pojawienie się Księżyca w tej pozycji spowodowało na Ziemi wielką falę tak jak opisano w Biblii.  Księżyc zatem raczej sam tu nie wskoczył, tylko ktoś go umieścił. Ostatnio coraz więcej naukowców zaczyna się zgadzać, że Księżyc może być sztucznego pochodzenia. Niektórzy twierdzą, że nasz Księżyc w takiej pozycji jest trudny do wyjaśnienia według obecnego stanu wiedzy. Rzeczywiście wygląda to tak jakby ktoś pociągnął i powiesił go w pobliżu Ziemi. I wcale nie koniecznie pięć miliardów lat temu, jak powszechnie się uważa, ale dopiero niedawno. Z Księżycem tak już jest, tajemnica goni tajemnicę, robi się mrocznie i dziwacznie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika GANDALF

Rząd światowy? Czyli do tego

Rząd światowy? Czyli do tego roku iluminaci przejmą władzę nad światem?Skąd taka informacja o rządzie światowym?Nie ma żadnych obcych ,jesteśmy straszeni ,żeby łatwiej było wprowadzić ten niby rząd światowy.Niby jeden reprezentant do rozmowy z obcymi.Pokażcie mi chociaż jedno zdjęcie z montażu stacji Mir w kosmosie?

 

Portret użytkownika Marcin rk

Te budowle na księżycu to

Te budowle na księżycu to pozostałości po cywilizacji sprzed 10000lat  grupa ludzi 10000 kobiet i 5000 mężczyzn którzy uciekli na księżyc przed potopem który został przewidziany i trzeba było uratować najwięcej ludzi ile się da. I po ustąpieniu wód potopu ludzie ci mieli na nowo zasiedlić ziemię.

 

Portret użytkownika hmmm

Do psychiatry? Wiesz wgl kto

Do psychiatry? Wiesz wgl kto to psychiatra? Mniej TV i radia Zet, a więcej wiedzy i samodzielnego myślenia.
Napisałbym, że wskazana wizyta u psychiatry, ale po co szerzyć okultyzm... Życzę oświecenia.

Portret użytkownika qosmi

Witam.  Pozwolę  sobie

Witam.  Pozwolę  sobie dopisać  jeszcze jedną zupełnie zwariowaną hipotezę  własnego autorstwa.
Otóż  uważam że  amerykanie byli na Księżycu  a przynajmniej próbowali tam być.  Jednak bez  pomocy obcych ich misje zakończyły by się  fiaskiem i śmiercią  astronautów.  Technika przełomu lat 60/70 nie umożliwiała załogowego lotu na księżyc: transport paliwa, ciężar lądownika, opanowanie lotu i lądowanie, ekstremalne warunki do przeżycia, słaba inżynieria materiałowa, brak komputeryzacji.  Pobyt amerykanów na Srebrnym Globie o ile rzeczywiście taki był odbył się z pomocą  obcych po to żeby ludzie w ogóle  wrócili żywi i jeszcze przywieźli jakieś  pamiątki.
Pod jednym wszakże  warunkiem:  parę  takich wycieczek i koniec.  Wrócimy do  tematu kiedy sami będziecie gotowi a to jeszcze bardzo długo.
Czy nie zastanawia Was brak dokładnych zdjęć w rozdzielczości HD w 45 lat po pierwszym "lądowaniu",  kiedy mamy tak wspaniałą  technikę i nawet teleskop Hubbl'a ?  Przecież  zdjęcia powierzchni zrobione przez bezzałogowe sondy z rodzielczośćią 10 cm a może w 3D powinny być  ogólnie dostępne. To nasze najbliższe ciało niebieskie o którym okazuje się nie wiemy nic.  Tymczasem Nasa epatuje nas lotami na .. Marsa albo w okolice Saturna i pokazuje  stamtąd  kolejne rozmazane lub retuszowane zdjęcia.  Czy to nie ciekawe ?
Pozdrawiam:)
 
 

Portret użytkownika Istota Ludzka

Ma ktos jakies informacj na

Ma ktos jakies informacj na temat rasy tzw "DRIES'' z  konstelacji Cetus, jest to rasa agresywna zamieniajaca innych w niewolnikow,  maja sie objawic na ziemi w 2022 roku, jakie sa ich relacje w wojnie z orionem, z andromedanami,  jaka byla ich rola na księżycu, jak sa ich relacje z szarakami?

Portret użytkownika Obeznany

Hejka Słyszałem widziałem

Hejka Słyszałem widziałem czytałe wiele ciekawych i fascynujących histori i opowieści na temat Księżyca wiem jedno jest tam jakaś cywilizacja która żyje i jest ich wielu świadczy to o tym ten o co filmik w kilu częściach zobaczcie na kolory Księżyca zobaczcie na wlatujący i wylatujące Statki Kosmiczne to robi wrażenie i nie sadze by ten Pan który to nagrywa chciałby kogoś okłamać Pozdrawiam;D
http://www.youtube.com/watch?v=wy0qBVfB77o
 PS. Nie mówie że tam nie latją jakieś ptaki są ale są również obiekty nie przypominające Ptaki Człowiek nagrywający to również nagrał Jakieś budowle widoczne na innych filmikach Chcą nas uświadomić o tym że są inne cywilizacje dlatego iż Teleskopy które są już dostepne dają nam zobaczyć czym jest tak naprawde Księżyc i co sie na nim dzieje Acute Szkoda tylko że astronomowie Palą frana jakby nic tam nie było z powodu proste nie chcą poszargać swoich opini bo wiadomo zaraz by z nich zrobili debili i chorych ludzi wiec siła jest w młodych ludziach aby nie poddawać sie w swoich przekonaniach nawet kosztem wszystkiego bo co to za życie Życie bez Świadomości w jakiej żyjemy co tak naprawde sie dzieje w naszym wszechświecie;D Pozdrawiam jeszcze Raz;D

Portret użytkownika Lucifer

Zakazana historia naszego

Zakazana historia naszego Księżyca – 1996
Tłumaczenie i korekta: Kot Wasyl
Żyjemy w ciekawych czasach. W swoich krajach i [każdy w] swoim świecie, wszyscy podzielamy nasze wspólne zainteresowania. Wykazujemy chwilowe zainteresowanie kosmosem, jako [źródłem] nowych i nieznanych nam informacji, a dzielenie się odkryciami ma miejsce wtedy, kiedy jest to zainteresowanie zostaje włączone do naszego codziennego życia. Chciałbym przekazać wam pewne informacje dotyczące Księżyca i naszego Układu Słonecznego, którymi podzielili się ze mną Andromedanie.

Jest moją nadzieją, że mogę [coś] dodać do informacji i ukrywanych odkryć. Tak jak przypomnieli mi to moi przyjaciele z Andromedy, wszyscy mamy [tylko] pewien kawałek łamigłówki. Oferuję tę perspektywę właśnie jako kawałek tej łamigłówki. Nie jest moim życzeniem, by komuś zaszkodzić albo aby udowadniać komuś nieprawdę. Sam otrzymałem te informacje ze zrozumieniem, że to jest tylko mała część większego dramatu rozgrywającego się na naszym podwórku i w naszym domu, na Ziemi. Te informacje były przekazywane przez [dłuższy] okres kontaktów, zarówno fizycznych jak i telepatycznych. Perspektywa Andromedan [dotycząca naszego księżyca] jest następująca:

Nasz Księżyc w wielu miejscach ma atmosferę porównywalną z tą z Ziemi – w swoich licznych, wielkich kraterach po jego widocznej oraz po ukrytej stronie. Mówi się, że atmosfera jest gęstsza niż na poziomie morza na Ziemi. Nasz Księżyc ma mały otwór przy jego biegunie północnym, a skorupa jest lekko ukruszona w tych miejscach. Ma tylko dwadzieścia jeden mil grubości w jednych miejscach, a trzydzieści pięć mil w innych.

Mówiono nam, że nasz Księżyc jest suchy. Milion razy bardziej suchy niż Pustynia Gobi. Według Andromedan, to wszystko zależy od tego, gdzie się jest. Mówią, że ukryta strona ma wiele wielkich podziemnych jezior, ogromnych rozmiarów. Nawadnianie i terraformowanie ma miejsce na powierzchni ukrytej strony Księżyca, ale to samo dzieje się również po jego widocznej stronie – pod powierzchnią gruntu, aby ukryć te działania.

Apollo 15 odkrył i sfotografował obłoki pary wodnej, które pojawiły się z ukrytej strony. To byłoby najbardziej dziwaczne i niezwykłe, gdyby Księżyc naprawdę miał niewiele z atmosfery, jak nam to mówiono. Ponieważ wtedy istnienie chmur byłoby niemożliwe.

Wiek Księżyca wynosi 6,2 miliarda lat, a wchodzące w jego skład substancji i związków chemicznych nie są znane na Ziemi. Rzeczywiście, jest wiele związków chemicznych, które zostały tam odkryte, ale ukryto to przed społeczeństwem. Jest ich jeszcze o wiele więcej, które musimy jeszcze odkryć, ponieważ nasza nauka nie jest jeszcze wystarczająco zaawansowana. Księżycowa gleba nie pochodzi ze skały, która tworzy jego góry i kratery. To jest wiadome kilku księżycowym naukowcom. Jednak nie mówi się tym głośno, jedynie szeptem. Skąd zatem pochodziła ta gleba?

Andromedanie mówią, że gleba i wiele ze skał pochodzą z Małej Niedźwiedzicy [Ursa Minor]. To miejsce jest układem słonecznym nazywanym w języku Oriona „CHOWTA”. To jest system podwójnego słońca. Mamy wiele podobieństw również w naszym systemie [słonecznym] . „CHOWTA” jest bardzo wielkim systemem, zawierającym 21 planet i 47 księżyców. O naszym Księżycu mówi się, że został „zrobiony” na orbicie siedemnastej planety w tamtym systemie.

Część skorupy księżycowej jest radioaktywna. Odkrył to Apollo 15. Zwłaszcza w pobliżu Gór Apenińskich. Dlaczego te odczyty były tak „gorące”? Andromedanie powiedzieli, że tak jest, ponieważ zostały tam złożone jakieś odpady radioaktywne, aby [mogły kiedyś] zostać ponownie użyte, jako paliwo dla statku kosmicznego, który zbudował światowy rząd. Jakkolwiek statki używające paliwa jądrowego są obecnie przestarzałe. Zatem jak Księżyc został tutaj przyniesiony?

Tak jak powiedzieli mi Andromedanie, został „podłączony” do ogona komety, która przyniosła go do naszego układu słonecznego. Ta sama kometa okrąża naszą część galaktyki, raz na każde 25 156 lat Ziemi. Andromedanie powiedzieli, że nasz Księżyc podczas swojej historii był okresowo zamieszkiwany przez 1,8 miliona ziemskich lat.

Księżyc jest pusty [w środku]. Zawiera on [wewnątrz] ogromne podziemne obiekty, zbudowane przez ET i później przez ludzi z Ziemi. Jest siedem otworów w jego skorupie oraz wiele podziemnych baz. Konserwatywni naukowcy dziwili się, dlaczego tyle kraterów wydaje się tak płytkimi, w stosunku do ich [wielkich] rozmiarów.

Andromedanie twierdzą, że tak jest, ponieważ większość jego powierzchni została zbudowana na wierzchu metalicznej powłoki kulistego „kosmicznego czuba”; albo [był to] „Statek Wojenny”, jak opisują to Andromedanie. Przykładem płytkiego, ale rozległego krateru byłby krater Gagarina. Ma on z grubsza 298 km szerokości, ale liczy sobie tylko 7,2 do 8 km głębokości. Opierając się na rozmiarach obrzeży kraterów powstałych wskutek uderzeń w powierzchnię, głębokość powinna być 4 do 6 razy większa, niż ta [która jest]. Rzeczywiście, wszystkie kratery są takie same; one są zbyt płytkie. Dlatego stanowią wyzwanie dla znanej nauki.

Wiele z tych kraterów było sztucznie stworzonych. Andromedanie powiedzieli, że wiele z kraterów po drugiej stronie kiedyś było tak naprawdę miastami przykrytymi kopułami, i że one zostały zniszczone podczas wojny, która trwała 113 000 lat. Wiele z nich było używanych jak miasta pod kopułami, a inne większe kratery były używane jako „hangary” dla statków kosmicznych, mogące pomieścić do 200 statków.

Bazy na powierzchni Księżyca składały się z dziewięciu miast pod kopułami, które były porównywalne z [naszymi] małymi miastami. Niewielkie jeziorka albo stawy były rozrzucone po całej powierzchni. Resztki tych kopulastych struktur były odkryte przez astronautów NSA, astronautów rosyjskich i astronautów z NASA, z misji Apollo. Prawdziwy wojskowy kompleks księżycowy jest teraz pod powierzchnią gruntu. Wejścia do tej bazy ludzi i obcych są przy obu biegunach, w Górach Byka, w kraterze Juliusza Verne’a po drugiej stronie i w kraterze Archimedesa. To są pierwotne wejścia.

Czarny rząd stworzył więcej tych wejść i aktualnie rozbudowuje cały ten podziemny kompleks. Ta ekspansja ma służyć prywatnym operacjom naukowym i planom wojskowym dla Światowego Porządku. Andromedanie stwierdzili też, że to była placówka wojskowa, dopóki istniała potrzeba w naszej części galaktyki, aby zakończyć bunt, który miał tutaj miejsce. Personel składał się z Gadów, [hybryd] pół-ludzi/pół-gadów i tych, którzy uznalibyśmy jako ludzi.

Wiele z pierwotnych struktur na powierzchni Księżyca zostało zniszczonych podczas tego, co Andromedanie nazywają „Konfliktem Czarnej Ligi”. To była bitwa stoczona [dawno temu] przez ludzi z różnych systemów, którzy utworzyli tajne przymierze i walczyli z tyranią Imperium Oriona. Te olbrzymie zniszczenia miały miejsce [tylko] po jednej stronie Księżyca, kiedy przytransportowano tutaj kosmiczny gruz.

Strona Księżyca, która ucierpiała wtedy najbardziej, to ta sama, którą widzimy z Ziemi. Zniszczenia były spowodowane przez broń „strumieni cząstek”, kiedy nasz Księżyc znajdował się na orbicie planety Maldek, teraz już zniszczonej. Nasz obecny Księżyc był jednym z dwóch księżyców, które ją okrążały. Drugi księżyc, jak mi to powiedziano, to Phobos. On również ma ruiny na swojej powierzchni, podobnie jak również Wenus, która była [kiedyś] księżycem Urana. Uran jest pełen obfitości roślin i życia ssaków.

Szkło, którym jest obficie pokryta powierzchnia księżyca pochodzi ze ze zniszczonych kopuł miast, które były kiedyś na tym statku wojennym. Chciałbym w tym punkcie wyjaśnić, w jaki sposób przypuszczalnie Księżyc ma grawitację. To jest nauka Andromedan i to jest wyzwanie dla naszej własnej nauki. Ale bez względu na to, podam tutaj przesłanki Andromedan w kwestii do posiadania przez Księżyc grawitacji.

Nasze słońce produkuje wysoce przenikliwe promieniowanie w widmie elektromagnetycznym. Ta częstotliwość, to w przybliżeniu biliony cykli na sekundę. Ta częstotliwość leży pomiędzy niższą częścią podczerwieni i pasma radarowego. To właśnie to promieniowanie Słońca jest tym, co powoduje grawitację, nie rotacja planet. Wyjaśnię więcej z tego, kiedy przejdziemy do [kwestii] pustej Ziemi. Nauka Andromedan twierdzi, że jakiekolwiek planetarne ciało, które ma rozmiar [co najmniej] 47 km i jest wystawione na promieniowanie Słońca, jest zdolne do [wytwarzania] pola grawitacyjnego. Nawet jeżeli nie obraca się wokół swojej osi.

Andromedanie opowiedzieli mi o następującej serii zdarzeń. Powiedzieli, że ta informacja została zarejestrowana. Jeszcze tego nie widziałem. Tak więc, przekazuję te informacje wam, czytelnicy, wierząc w ich ścisłość.

Przybywając na powierzchni księżyca, astronauci NSA, wraz z przewodnikami ich wycieczek, Szarymi, zostali zabrani do podziemnych obiektów, gdzie znaleźli resztki i szkielety po istotach gadzich i ludzkich. Została też odkryta dawna technologia Oriona. Tę lokalizację Andromedanie zidentyfikowali jako znajdującą się poniżej krateru, nazwanego imieniem Juliusza Verne’a. Andromedanie mówią, że rozmiar tego obiektu ukrytego pod powierzchnią ciemnej strony Księżyca w przybliżeniu odpowiada wielkości stanu Nowy Jork.

Te ogromne podziemne obiekty zawierają wielkie jeziora, życie roślinne z Ziemi, mechanizmy wyprodukowane przez obce istoty, magazyny żywności i hangary dla pojazdów kosmicznych. Znaleziono też ślady obcego pisma na ścianach korytarzy. Astronautom NSA pokazano też osiem grobowców, które były zapieczętowane, ale nie przekazano mi informacji na temat ich zawartości. Sztuczne terra – środowiska są tworzone przez cały czas, by umieścić tam i wspierać personel, wybierany z dużą starannością przez Światowy Rząd.

Ludzki przywódca tej bazy jest nazywany Sekretarzem. Księżyc jest w tej chwili zamieszkały przez w przybliżeniu 36 719 istot ludzkich z Ziemi, taka mała kolonia; tylko urodzeni Aryjczycy. Odpowiednio do pracy, jaka jest [teraz] wykonywana na zewnątrz i pod powierzchnią, aby rozbudować te obiekty, Andromedanie przewidują tam obecność populacji 600 000 osób, w bardzo bliskiej przyszłości. Na księżycu ma miejsce wiele kontaktów pomiędzy regresywnymi obcymi, a ludźmi ze Światowego Porządku.

Aktualnie, Światowy Porządek ma na Księżycu pięćdziesiąt trzy statki typu UFO, zbudowane na Ziemi. Na księżycu inne istoty zbudowały różne rodzaje broni, takie jak miotacze strumieni cząstek, lasery, bomby jądrowe, satelity i systemy broni antymaterii. Tzw. „anomalie antygrawitacyjne” obecne na Ziemi zostały użyte, aby wysłać na Księżyc wyposażenie i sprzęt komputerowy. Pine Gap, Australia i Diego Garcia Island na Oceanie Indyjskim to były podstawowe obszary, gdzie to „uruchomiono”. Również Syberia w Rosji jest kolejnym takim miejscem.

Na drugiej stronie Księżyca znajduje się atmosfera utworzona na powierzchni dla [celów] długotrwałego osadnictwa. Jest tam też woda, jeziora i roślinność. Oni dosłownie zmieniają go w kolonię gotową do zamieszkania. Z Księżyca, Światowy Rząd zdecydował się udać na Marsa w marcu 1959. Ten skrajnie utajniony program kosmiczny był rozpoczęty i rozwijany głownie w Związku Radzieckim, po prostu z powodu jego bogactw naturalnych.

Mogliby praktycznie wszystko zrobić w tajemnicy. Po przybyciu na Księżyc, astronauci Rządu Światowego, z pomocą z Szarych, ponownie otworzyli starożytny podziemny obiekt. Według Andromedan, od 1961 roku mieliśmy czynną kolonię na Księżycu.

Kiedy astronauci Apolla wylądowali na Księżycu, Porządek Świata już tam był od jakiegoś czasu. Ta wiedza i technologia była ukrywana przed niższymi poziomami NASA i naszym wojskiem. NASA było używane na ślepo, aby trzymać ludzi z dala od poznania prawdy o tym, co tam [naprawdę] się działo. Astronauci zostali uciszeni groźbami i tak pozostaje do dzisiaj.

Chciałbym przy tym punkcie podzielić się pewnymi informacjami o dawnej historii lub o zdarzeniach, o których Andromedanie mówią, że były ważne. Nie byłem w stanie znaleźć jakichkolwiek [szczegółowych] informacji o tych wydarzeniach, jednak ponieważ Andromedanie szczególnie to podkreślali, mam zamiar podzielić się nimi. W 1953 roku ziemskie satelity i radary wykryły duże obiekty zmierzające w kierunku Ziemi.

To były statki – bazy Szarych. Te same, podróżujące w czasie, statki kosmiczne były widziane w pobliżu Wenus w latach 1787, 1788 i 1789. W roku 1645 wielki księżyc widziano blisko Wenus, była widziany poruszający się tam cztery razy. To był statek bazowy z Syriusza B. W listopadzie 1844, wielki statek widziany jako rozświetlona część Marsa, to był statek baza z Oriona. Ten sam statek rozświetliła Merkurego w 1799. Ten sam statek, który jest kulisty, minął Słońce 26 marca 1859.

Podczas zaćmienia 29 lipca 1878, dwa wielkie jarzące się ciała widziano między Merkurym a Wenus, były to statki Plejadian i Andromedan, przemieszczające się przez naszą część galaktyki.

W 1783 i 1787, wielkie jasne światła widziane na księżycu nie były wulkanami. To były statki Plejadian [pomagających w] tworzeniu samo-powstałego rządu. Pierwszego na Ziemi – w Ameryce. W lutym 1894, sfotografowano obiekt uderzający ogromny czarny [inny] obiekt, to był statek transportowy z Alfa Draconis. 4 kwietnia 1892, obiekt, który przelatywał nad powierzchnią księżyca nie był dużym ptakiem, to był statek, wyglądający jakby miał skrzydła. To był statek z Alfa Draconis. Ten sam statek był ostatni [raz] w tym układzie słonecznym 27 stycznia 1912.

Panie i Panowie, czas w którym teraz żyjemy jest i będzie znany w naszej przyszłości jako koniec niewinności. My, jako rasa tej planety, musimy zaangażować się w ideę, że prawda musi przetrwać. Musimy wziąć na siebie wielkie wyzwania i jakakolwiek jest prawda, musimy zrobić wszystko, co jest konieczne żeby trzymać się razem. Byliśmy rozdarci i w strzępach, zostaliśmy zdradzeni. Ale proszę, nie zrywajmy ze sobą nawzajem. Potrafimy być bohaterami. Możemy uratować świat i naszą wolność. Musimy uwierzyć w siebie nawzajem i w siebie samych.

Z kontaktów z Andromedanami powinniśmy zapamiętać to, że oni traktują nas, jako ludzką rasę, która może stać się bardziej zaawansowana niż oni są [obecnie]. Zgodziliśmy się utracić pamięć naszych przeszłych żywotów po to, abyśmy mogli zejść do trzeciego wymiaru i nauczyć się nowych rzeczy, których po prostu zapomnieliśmy. To jest bardzo trudne przekonać kogoś, że jest kimś o wiele „większym” niż to, jakim myśli, że jest [realnie]. Proszę przyjmijcie moje słowa na potwierdzenie tego: „Jesteście lepsi, niż myślicie”.

Wszystko powyżej to był wykład Alexa Colliera.
Źródło: Link

Portret użytkownika karina

ja mam do piero 10lat ale

ja mam do piero 10lat ale wiem durzo o kosmitach bo muj tata był na księżycu ale zobaczył cosi dziwnego i z wszedł do tego co sie poruszalo a to byl kosmita i on mówił w języku angielskim.A muj tata dobrze znal angielski więc z tym koskitom rozmawial.

Portret użytkownika gmo zabija

ksiezyc nie pojawil sie tylko

ksiezyc nie pojawil sie tylko przylecieli nim reptylianie i szaraki 13500 lat temu, 20000 lat temu probowali sie zadokowac na orbite ale sie nie udalo dopiero 13500 lat temu przy wsparciu naszych naukowcow z andromedy tj zeusa apolla hery sie tu zadokowali udajac pokojowa rase a co sie pozniej okazalo ze najezdzcza, azjaci  zostali zrobieni 6000 lat temu z naszych i szarakowych genow  wiec nie mogli nic pisac 10000 lat temu, przyblizenie sie gigantycznej planety bojowej ksiezyca spowodowalo wlasnie potop, ksiezyc destabilizuje wszystko jest przyslowiowym wrzodem na d, powoduje trzesienia ziemi przez podnoszenie i opuszczanie plyt tektonicznych anomalie pogodowe odchylenie osi wirowania tzw tilt zmniejsza orbite sloneczna ziemi stad mamy coraz bardziej goraco, jedynym plusem ze robi za latarke w nocy chodz wielu narzeka ze nie moze spac podczas tego swiecenia, ksiezyc rzadzi ziemia dlatego nie ma i nie bedzie zadnych jego zdjec w hd, glownym prezesem księżyca jest reptoid yahwe zwany w pewnych kregach jako allah albo jako buk, zwal się roznie w zaleznosci komu wciskal swój kit religijny, yahwe to złodziej kosmiczny kradnie nam mineraly i gentyke ma mentalność kim dzong una no ale w końcu uzyczyl azjatom swoich genow jeden dzień nas chce zabijac drugi ratować ale w sumie wychodzi na to ze to pierwsze mu bardziej pasuje bo jego zoltoskosne skwysynki potrzebują przestrzeni do oddychania i to się dzieje, wiec nie jedzmy gmo i chemii rolniczej i spożywczej nie szczepmy się chyba ze polska nie zydosaksonska szczepionka, powodzenia wszystkim zycze w zachowaniu cudnej białej niezniszczalnej rasy

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Lucifer... Lubie twoje posty,

Lucifer... Lubie twoje posty, ale przeszedłeś sam siebie... Ty cytujesz schizofrenika w czwartym wymiarze. Przeciez to bzdura. Naprawdę wierzysz w jakiś Plejadan, czy Andromedan? zlituj się nad nami...
 Raczej nie ma złudzeń co do statusu naszej cywilizacji, którą ustanawia koczowniczy wrzód na dupie tej planety...
 Mamy go poddac resekcji jak najszybciej, bo nikt nam nie pomoże..

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Fanka1

He he he, a mówi się, że

He he he, a mówi się, że niektórzy ludzie na Ziemi są rasistami. Na Księżycu tylko rasa aryjska?
A co my, ludzie, mamy z tego ich postępu, jeśli to prawda. Z tekstu wynika, że byliby wieki lub milenia przed ludźmi z Ziemi.
 

Portret użytkownika H.R.

Tylko rasa aryjska? Akurat

Tylko rasa aryjska? Akurat ten fragment wykładu ma sens w odniesieniu do lotów, jest prawdziwy i jest potwierdzony naukowo. Hubertus Strughold, zwany ojcem medycyny kosmicznej, naczelny lekarz i Szef Służby Medycznej US AIR FORCES, a potem to samo stanowisko i funkcja w NASA. Przed wojną i w czasie II WŚ pełnił taką samą funkcję i zajmował to samo stanowisko w hitlerowskiej Luftwaffe. To właśnie H. Strughold udowodnił na podstawie badań, że najlepsze predyspozycje do pilotowania statków powietrznych mają piloci rasy aryjskiej. Podczs rekrutacji amerykańskich pilotów kosmicznych przez NASA, stosowano podstawowe kryterium - kandydat musiał być czystej rasy białym i niewierzącym w boga, niewierzący, aby mógł ze spokojem i racjonalnie patrzeć na rzeczy, które mogą sie pojawić przed jego oczami w kosmosie, które to wydarzenia i ich wystąpienie były z góry założone przez NASA (!) . To właśnie wynikało z badań Strugholda. Jako ciekawostkę na temat podam, że H. Strughold przeprowadził w 1933 r. eksperyment naukowy, który stał się punktem wyjściowym do tez o pozaziemskim pochodzeniu człowieka. W wyniku tego eksperymentu, Strughold udowodnił, że całkowity cykl dobowy człowieka, który jest zakodowany w ludzkim organizmie, jest dłuższy od doby ziemskiej. Ze znanych wówczas danych dot. długości doby innych planet, pasował on do długości doby Marsa. Strughold niewykluczył, że człowiek może pochodzić z Marsa. Do tej tezy należy dodać nową, dot. ludzkiego DNA. Tzw. odkrywca ludzkiego DNA sam stwierdził, że duża część tego kodu nie pochodzi z Ziemi, a więc jest to w dużym stopniu zbieżne z wynikiem eksperymentu H. Strugholda z 1933 r.  Nie nazywałbym zbyt pohopnie, jak ktoś to uczynił, schizofrenikiem człowiejka, który opowiada ciekawe i ładne, choć fantastyczne opowieści. Co do tego, wolę być ostrożny, ponieważ otaczająca nas rzeczywistość jest o wiele, wiele bardziej fantastyczna od tego, co przeciętny człowiek może sobie wyobrazić. To raczej ludzie upośledzeni nie są w stanie zauważyć prawdziwych cudów, które się koło nich rozgrywają i to tylko dla tego, że w ich głowach, wg. ich poziomu wiedzy i w ich mniemaniu coś takiego nie ma prawa się wydarzyć. Dobrze jest wreszcie wyjąć głowę z piasku i zacząć patrzeć.

Portret użytkownika jaToJa

Odwiedziłem tą stronę tylko

Odwiedziłem tą stronę tylko aby popatrzyć na jakieś zdjęcia itp. z czystej ciekawości ale gdy zjechałem w komentarze... ludzie.... co wy we łbach macie, większych bzdet nigdy nie widziałem. Sraczkujecie się o teorie UFO itp itd. ale prawda jest taka, że NAUKOWO nie zostało to potwierdzone w żaden sposób. Owszem mogą istnieć i może nawet istnieją ale nikt nigdy nie udokumentował i nie opublikował istnienia czegoś takiego więc w dużej mierze są to tylko wasze domysły. Patrząc na poziom waszej wypowiedzi oraz teorie które snujecie mogę stworzyć nową teorię, która pewnie wam się spodoba, UWAGA: stwierdzam na podstawie włąsnych obserwacji gatunku ludzkiego, że świat dążdy do samozagłądy, oraz pewnie już coś w ten deseń przeszedł bo sraryjczycy wynieśli się na księżyc.... Szkoda słów. Nie będę się do was przyczepiał ponieważ każdy ma swoją percepcję i w swój sposób postrzega świat ale na miłość boską... więcej dystansu... jakieś czipy sripy i inne bzdety... .  nie mogę uwierzyć że faktycznie zajmuje się ktoś takimi głupotami, a co jeżeli ktoś wcześniej sobie sam sprawil coś takiego aby podjudzić opinię publiczną? A co jeżeli całą teoria o ufo jest stworzona sztucznie na potrzeby dezinformacji? Prawdy się nie dowiecie, możecie jedynie gdybać. Pozdrawiam, a tymczasem już po 19;00 więc na mnnie już pora! Spadam do swojego zatmosferyzowanego krateru na księżycu wychodzować pare pomidorów. Pozdro!

Portret użytkownika Diabeł lub nie

Swiat zmierza do samozagłady

Swiat zmierza do samozagłady bo to logiczne następstwo tego, że nie chciała się uczyć i wznieść na wyższy poziom. Tak już było i opisują to Wedy indyjskie. (Wimana i Mohenjo Daro itp.) Ludzkość została stworzona jako rasa niewolników i do dzisiaj nimi pozostała. Wszelkie życie na Ziemi to łańcuch pokarmowy - okrytny i bezwzględny. Wzystko się nazajem pożera i unicestwia. A ludzie ciągle ze swoją wybiórczą pamięcią myślą, że będą żyli wiecznie a przecież wszyscy umrą. Więc masmy dwa wyjścia a może trzy. Po pierwsze zniszczyć natychmiast wszelkie zwyrodniałe i potworne życie na Ziemi robiąc na przekór tym którzy powoiłali nas na tak okrutny świat stworzony najwyraźniej przez potwora któremu bliżej do 8 Obcego pasarzera Nostromo tylko tysiące bardziej inteligentnego. Którego nazywają wszystkie religie Bogiem. Po drugie można by dokonać samej transformacji ludzkiego gatunku czemu przciwstawiają się chwalcy Biblijnego Szatana najwyższego zła wszystkim dobrze znani. Tak już kiedyś zrobiono o czym świadczą wydłużone czaszki z przed tysięcy lat, ale gatunek ten został wymordowany przez Boga naprawdę jednak osobowość reperezentującą najwyższer zło. Po trzecie można rozkręcić Kulę Ziemską aby pozbyć się tego zła i wużucić Księżyc z orbity Ziemi, gdzie ma stała bazę nadzorująca całą ludzkość.  I nie łudź się więc dalej, że mcoś możesz i będzie żył wiecznie bo niedługo umżesz zabity przez program ludzkiego DNA, które on stworzył czyniąc cię niewolnikiem do końca twoich upadlających nie tylko ciebie wszystkich dni kłopotóew, rozpaczy i wszech otaczającego cię potwornego złas. Więc zniszczenie tego całego zła jest tylko kwestią czasu i to zacznie już trzcia wojna światowa a sam Armagedon już trwa.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Fanka... pomieszanie z

Fanka... pomieszanie z poplątaniem... Najprawdopodobniej są naziści na Księzycu, jak i prawdopodobny jest sojusz z szarakami... Jak baca powiada... mają wykończyć koczownicze plemię... Zbyt piekne, by było prawdziwe jednak...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika mlodyrob

mysle ze kilka

mysle ze kilka pseudonimów;)na tym portalu to jedna ta sama osoba prowadzaca słowna partie szachów sama z sobą.Takie wirtualne rozdwojenie jazni... polecam film Ja Irena i Ja
 

Portret użytkownika Cthulhu

Witam was oto kilka fotek

Witam was
oto kilka fotek dajacych do myslenia. ( sorki za brak pol. liter)
 
sumeryjska tabliczka... krzyz zycia KABALY pod statkiem annunnaki...?
apropo krzyza zycia, gwiazdy dawida itp. odsylam do NASSIMA HARAMEINA

 
na poczatek pare zdjec nie tylko czaszek ale i szkieletow... DUUUUZYCH
  
troche zdjec ufo itp na ziemi i ksiezycu
 
 
ksiezycowe stonehenge?


 
 
 
z ta kula znowu odsylam do NASSIMA HARAMEINA


 

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Pogrzebałam jeszcze w

Pogrzebałam jeszcze w dodatkowych źródłach. Data 2025 jest ściśle powiązana z ideą tzw. ery wodnika, ma stanowić (wg. ideologii teozofów) punkt zwrotny w ewolucji. Alice Bailey w swojej książce "Powtórne przyjście Chrystusa" zapowiada przyjście kosmicznego mesjasza, który wprowadzi ludzkość do tej nowej ery. Proszę jak nasza układanka powoli układa się....

Portret użytkownika m65

Prawdę? No jak to, przecież

Prawdę? No jak to, przecież CAŁA PRAWDA jest ujawniona, a spiskowa teoria dziejów to wymysł schizofreników, czyż nie? NIE??? O jasna cholera...jestem w zupełnym szoku! Mój świat legł w gruzach!!!
 
A na poważnie. Skoro nie ujawnili ludziom tych rzeczy do tej pory, to nie ma najmniejszych przesłanek na to, że zrobią to za 10, 15 czy 25lat. Proste. Póki ten kłamliwy i całkowicie nieludzki system będzie panował na świecie, nie mamy szans na poznanie choć grama prawdy.
A zapewne w 2025 roku będą chcieli byśmy byli już oczipowanym i całkowicie bezwolnym bydłem, który istnienie innej cywilizacji przyjmnie z taką samą obojętnością jak to, że oto w sklepie pojawił się nowy preparat na opryszczkę. 

Portret użytkownika Yuna

Radzę ci poczytać o projekcie

Radzę ci poczytać o projekcie Blue Beam a wszystko zrozumiesz. Z czym wiąże się ponowne przyjście "Jezusa" a póżniej sztucznie wywołana wojna z obcymi (szarakami) których pokonają Reptilianie i którzy to ogłoszą się naszymi bogami jak to już kiedyś zrobili. Istotami które są głównym źródłem upadku człowieka nie są wcale żydzi czy illuminati oni są postronni, głównym źródłem zła są Reptilianie.

Portret użytkownika m65

Nie podniecaj się tym całym

Nie podniecaj się tym całym Blue Beam, wypuszczonym specjalnie, by gawiedz miała o czym pisać. Nie żadni Reptillianie są temu winni. Winni jesteśmy sami sobie. Zamiast hołdować mądrości serca, od samego początku daliśmy "wolną rękę" egotycznemu umysłowi. I dlatego przegrywamy.

Portret użytkownika Fanka1

A nasze dzieci i wnuki

A nasze dzieci i wnuki przestaną rozróżniać dobro od zla, moralność od rozpasania, naturalną śmierć od eutanazji, prawdziwe życie od świata mediów maistremowych... dopiero wtedy. Wpierw znikną niektóre wyznania.

Portret użytkownika htx

[email protected]: Ciebie po logice

[email protected]:
Ciebie po logice Twoich komentarzy zaszufladkowalem juz dawno dlatego nawet nie odniose sie do Twojego komentarza bo musialbym bardzo, bardzo nisko zejsc... Others know what I mean...
 
Baca:
Ty w przeciwienstwie do [email protected] masz mozg. Ale nie wiem czemu zrobiles sobie z niego swojego przydupasa w komentarzach. Nie jestem podjuszka ale zauwazylem, ze wielu zarzucasz "podJuszkowanie" - moze ta cala Juszka to Twoje alter-ego? Albo cos wiecej sie za tym kryje bo jak sam raz tlumaczyles: "koczownicy zawsze musza miec jakiegos wroga, z ktorym walcza - niewazne czy jest prawdziwy". No ale idzmy dalej. O ile nie kryja sie za Twoim profilem falszywe intencje, to tak jak Ci kiedys na priv napisalem, jestes inteligentnym gosciem ale marnujesz swoj potencjal - ciekawi mnie tylko czemu... Ty wiesz najlepiej jaka role spelniasz. Tak czy inaczej trace do Ciebie szacunek.
 
Podsumowujac.  Zadalem wczesniej bardzo sensowne pytanie bo cytat mnie zajebiscie zaciekawil. Chcialem go potwierdzic lub odplewic klamstwo od prawy i byc moze rozpoczac ciekawa dyskusje w komentarzach. O ile po [email protected] niczego nie oczekiwalem to o tyle Ty mnie baca strasznie rozczarowales poziomem wypowiedzi. I to nie pierwszy raz bo czytuje Twoje komentarze dosc systematycznie. No nic, widac, ze tak jak [email protected] i wielu jemu podobnych trolli, lubisz pajac sie plotkami, artykulami zakonczonymi znakiem zapytania - nawet jesli tezy i "fakty" w nich przedstawiane NIGDZIE ALE TO NIGDZIE nie maja nawet 1% potwierdzenia. Teraz juz wiem dlaczego jak sam stwierdziles "ZmianyNaZiemi Ty juz od roku nie czytasz". Tam troche bardziej prawdy sie trzymaja.
 
PS: Dalej masz zamiar zarzucac mi juszkowanie? Zamiast rozmawiac chcesz juszkowac? To jestes prawdziwy Ty i Twoj rzekomy intelekt? Jezeli tak to prosze, nie odpisuj na moje komentarze bo mnie w to nie wciagniesz.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

 thx... nie miej bacy za złe

 thx... nie miej bacy za złe i baronowi, że mylą cię z podjuszkiem... Ale twoje teksty sa takie jak ulał pasujące do podjuszka zwanego juszkiem...Przyznaj się brat bliźniak? Pewnie ten starszy o 1 minutę...
 Ten sam ton i intelekt... no i znajomość tematu fascynująca podobnie...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Juszka

Oj htx tak łajasz bacę, bo o

Oj htx tak łajasz bacę, bo o baranie nie ma co wspominać, a sam nie robisz lepiej w stosunko do mojej osoby, pisząc ta cała juszka. Jak już ten Juszka.
Tak jak napisałeś trolle są wszechobecne i są one nieszkodliwe, gorzej jeżeli trolljest dosyć inteligentny i ktoś mu płaci. A mam wrażenie że baca vel roberta robi to dla swojego interesu, dla kasy. 
Aż dziw bierze że dopiero teraz zaczynacie widzieć chamstwo, trolling i miernotę postów pastucha, ale ważne że ludzie na tym portalu w końcu się opamiętali i ta czwórka różańcowa została już praktycznie wykluczona z normalnego życia strony.
Najważniejsze to olać ich. Jak zauważyłęś barana to szlak już trafia że nie odpisuję na jego wypociny.

Portret użytkownika htx

Wybacz jezeli urazilem.

Wybacz jezeli urazilem. Bacusia tak pisala to podchwycilem - juz nie bede. Swoja droga zauwazylem, ze ich chyba w tej agencji tak szkola bo do mnie tez sie zwracal:
1) zdrobnieniami;
2) odwrotnie niz plec rozmowcy wskazuje;
Widocznie to zwroty "klucze", ktore wedlug ich wierzen maja osmieszyc rozmowce w oczach innych... Ciesze sie, ze nie tylko ja mam wrazenie, ze ktos im placi. Tak sobie tylko rozkminiam. Trzymaj sie a trolle niech sie dalej gotuja Wink
 
 

Portret użytkownika b@ron

ja wiem juszku że że chcesz

ja wiem juszku że że chcesz się podbudować i piszesz o wykluczeniach,baranach...ale jak piszesz że niby kogoś szlag trafia że mu nie odpisujesz , to ci odpowiem tylko ...hahaha...jesteś trollem nr jeden na tym portalu i nikt nie pobije twojej głupoty w co niektórych tekstach...wali mnie to czy do mnie piszesz czy nie , ja traktuję cię odpowiednio i twoje obelgi po mnie spływaja ,jako że świadczą tylko o twoim niezrównoważeniu...tak więc nie licz na ulgi ze strony [email protected][email protected] bawi się wyśmienicie 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

normalne życie strony - nadal

normalne życie strony - nadal jest normalne - ty masz bana - a jak nie masz to zgarniasz minusy wszystko jest ok - jak zawsze- nie popadaj w paranoję ty... cała podjuszko...
możesz stawać na głowie a ponieważ jest wciśnięta w błoto, nikogo z nikim nie uda ci się tu skłócić... - na zewnątrz słychać tylko buglotliwy bełkot Smile

Portret użytkownika b@ron

poproś hateiksie stolarza ,to

poproś hateiksie stolarza ,to ci szufladek w biurku dorobi , żeby ci się "dane" nie mieszały jak szufladkujesz osoby które ci są nieodpowiednie...a tak ogólnie ,to niby taki ty "logiczny" że logiki ty dopatrujesz się u innych, a przeczytałeś ty tego twojego nielogicznego posta ,do którego ja się odniosłem?...bo sprawiasz wrażenie zarozumialca..."dajcie mi dowody " krzyczysz...a nie przyszło ci do głowy że dowodów powinieneś sam poszukać?...a nie tak , dajcie ,bo mi się nie chce szukać ,kupić ci gazetę?...ale odpowiedz  na dwa pytania...ktora dla ciebie jest tą wiarygodną gazetą? i niby dlaczego sądzisz ,że komuś zależy żeby ci coś udowodnić ?...kimże ty jesteś hateiksie ??? wpatrzonym w siebie troliskiem...a nie dziw się poziomem komentarzy moich, nie wspominając już o bacy , jako że jesteś narazie na zbyt niskim poziomie...ale nie poddawaj sie i ucz ...nie czytaj gazet tylko obserwuj...
acha ,co do logiki jeszcze...piszesz... 
 
"PS: Dalej masz zamiar zarzucac mi juszkowanie? Zamiast rozmawiac chcesz juszkowac? To jestes prawdziwy Ty i Twoj rzekomy intelekt? Jezeli tak to prosze, nie odpisuj na moje komentarze bo mnie w to nie wciagniesz."
 
no co to się dzieje...przecież niedawno skamlałeś do bacy ,żeby sie do ciebie odezwał koniecznie a teraz wątpisz w jego intelekt i prosisz by nie odpisywał?...no zdecyduj się ...
ps. proponuję spróbuj złowić złotą rybką. ona spełni twoje trzy życzenia ...poprosisz ją by baca ci odpisywał nie odpisując...:D

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika htx

[email protected], daruj sobie.

[email protected], daruj sobie. Przeczytalem pierwsze 3 zdania Twojej wypowiedzi i zwatpilem. Szczerze - dalej nie czytalem. Owszem wiedzy powinienem sam szukac co tez uczynilem i wedlug moich poszukiwan okazalo sie, ze autor naklamal w artykule stad zapytalem czy moze ma jakis dowod bo ja ich nie znalazlem. A jezeli Ty lykasz wszystko co przeczytasz w internecie jak pelikan, bez sprawdzenia zrodla to tez Ciebie okresla...
 
Pewnie znasz to powiedzenie: uderz w stol a nozyce sie odezwa!
 
Teraz wybron resztke swojego honoru i w koncu odpowiedz na moje pytanie bo kazda inna dyskusja NIE NA TEMAT jedynie okresla twoj iloraz inteligencji.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Z ilorazem inteligencji to

Z ilorazem inteligencji to jest tak, że mierzy się on porównawczo w danej grupie wiekowej, środowisku, sali wspólnego bytowania itd... Jesli w twojej sali jest 100 debili a ty jesteś tam  tylko z miejscem  do spania na korytarzu jako 101-szy i umiesz pisać a oni nie... Masz wysokie IQ...

...Angelus Maximus Rex

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

a teraz znowu podszywa sie

a teraz znowu podszywa sie pod bacę pod spodem - podjuszek zapętlił się już w tych swoich wcieleniach najwidoczniej - (to nie ja Angelusie na pewno) - był już baca z kropką, baca z przecinkiem a teraz jest baca ze spacją i dopiskiem w nawiasie "nie zarejestrowany" Smile

Portret użytkownika b@ron

świadczy to o jego

świadczy to o jego desperacji...jako że połamał sobie wszystkie zęby ,próbując cię ugryźć to zmienił taktykę, tyle że zapomniał że już kiedyś tak próbował i nie wyszło...ale nie lekceważ go, bo "inteligentna "bestia z niego...najpierw napisał ci życiorys i groził że ujawni publice , a teraz może się zdarzyć że bedzie chciał ci wmówić że wszystkie te nieoryginalne bacowe wypowiedzi są twoje ...ale śmieszniej bedzie ,jak zacznie na nie odpisywać ...bedzie dyskusja juszka z podjuszkiem Wink ale przecież śmiech to zdrowie, pośmiejemy się.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka

Widzisz ty masz tak niską

Widzisz ty masz tak niską samoocenę, że musisz się dowartościowywać innymi nickami i plusami z kilku kont.
Jak to mówi powiedzenie "największy złodziej widzi wszędzie złodziei" rozumiesz co ci przekazuję.

Strony

Skomentuj