W Polsce doszło do tajemniczej śmierci brytyjskiego eksperta od UFO

Kategorie: 

Max Spiers - Źródło: kadr z YouTube

Brytyjskie media rozpisują się na temat dziwnej śmierci 39 letniego Maxa Spiersa do której doszło w lipcu w Polsce. Znany ekspert od teorii spiskowych i UFO, został znaleziony martwy w jednym z warszawskich apartamentów.

 

Odnaleziono go leżącego na kanapie. Prawdopodobnie znajdował się w takim stanie od kilku dni. Jego pobyt w Polsce związany był z planowanym odczytem na temat UFO. Przed śmiercią wysłał do swojej matki SMS wskazujący na to, że coś może mu grozić.

 

Jednak po odnalezieniu Spiersa polskie władze uznały, że zmarł z przyczyn naturalnych. Jego przyjaciele są tym oburzeni, bo podobno po odnalezieniu z ust wyciekała mu czarna maź. Matka denata, Vanessa Bates i jego znajomi obstają, że Max zbliżył się za bardzo do prawdy na temat UFO i dlatego musiał zginąć.

Jego niewyjaśniona śmierć i dziwny brak działań ze strony władz, na przykład niezarządzenie autopsji, wydaje się dziwne jego fanom i bliskim. Pojawiły się sugestie, że Spiers mógł zostać otruty, bo naturalna śmierć w relatywnie młodym wieku to jednak rzadkość.

 

Według matki zmarłego, kilka dni przed śmiercią napisał do niej wiadomość tekstową o treści - Jeśli coś mi się stanie, zbadaj to - dlatego po jego śmierci nie odpuściła i nadal draży temat. Wtórują jej fani Maxa, którzy są pewni, że ich idol zginął z rąk rządowych agentów , a nawet "facetów w czerni".

Ciało Maxa spoczęło ostatecznie w Wielkiej Brytanii na cmentarzu w rodzinnym Canterbury. Nie wiadomo jednak czy na długo, bo lokalne władze zapowiedziały, że w obliczu wątpliwości wszczęte zostanie śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Won

Można to w sumie też określić

Można to w sumie też określić skalą albo liczbami. Pełne oznaczałoby nieskończoność. Ale fakt faktem ten świat śmiało możnaby określić największym znanym złem jakie kiedykolwiek zaistniało w kosmosie. Tutaj nawet samo istnienie potrafi powodować męki, tzw ból istnienia (weltschmerz), depresje oraz totalne znudzenie życiem (nawet jak z pozoru wszystko jest w życiu dobrze), a negatywne emocje są odczuwane wręcz gigantycznie. To jest właśnie piekło. W kosmosie poza tym syfem takie coś jest nawet nie do pomyślenia, tam wszystko cieszy, jest żywiołowo, dynamicznie i wogóle lepiej. Nie ma nudy, depresji i egzystencjalnych myśli pojawiających sie znikąd ot tak.

Portret użytkownika Owcyk

Tak jak "JANIKA" mówiła - tzw

Tak jak "JANIKA" mówiła - tzw. Obcy są bytowością duchową, złem, demonami o czym także zaświadczał chłopczyk z rosji Wiaczesław (jesli dobrze pamiętam w artykule Homo sapiensa) mówiąc, że to biesy (diabły, demony..).

Środowisko ufologiczne powtarza, że zjawisko UFO ma częste (jeśli nie zazwyczaj) znamiona duchowej istoty; pojawia się, znika, dematerializuje, przenika, bezszelestnie porusza, zmienia krztałty.. Jakby na to nie patrzeć, to nie jest w pełni materialne..

Istotnym faktem wydaje mi sie także to, że często afirmuje się tam gdzie tego ludzie oczekują i wśród ludzi w nie wierzący. Trochę to jak wywoływanie duchów. Np. w Wylatowie - ludzie spotykają się na obserwacje i zasiadają do wspólnej medytacji aby spotkać się z UFO. Medytacja to także akt woli a dzieki przyzwoleniu na działanie obcych (nie z Boga) sił mogą się afirmować, działać.

Temat jest bardzo obszerny i można podawać wiele przykładów z różnych nawet dziedzin aby zauważyć, że logicznym wnioskiem jest istota duchowa w związku z UFO. Jeśli mam rozwinąć temat, to wystarczy dać mi znać a może nawet postaram się o w miarę obszerny artykuł nt. temat.

Co do Pana Maxa - wszystko się mogło stać.. Może faktycznie warto poczekać na śledztwo w tej sprawie, innaczej to tylko domysły i będą nosiły duży ciężar mylności jeśli nie ma dowodów, świadków.

Pozdrawiam!

Portret użytkownika Janika

Ufo nie istnieje, ale pewnie

Ufo nie istnieje, ale pewnie zblizył się za bardzo do odkrycia prawdy, że UFO i kosmici to wymysły demonów, które pod postacią ludzką, dążą do pochłonieńcia nas w odchłań piekielną.  Potrzenujemy okularów lub urządzenia dzięki któremu moglibyści ich odróżnić od nas. Teraz możecie się smiać ze mnie. Ale jestem pewna, że mam rację. 

Portret użytkownika yhy

Serio uważasz, że nie ma

Serio uważasz, że nie ma żadnej innej cywilizacji po za Ziemianami ? Jedne małpy zdecydowały się kiedyś na ewolucje, inne jednak zrezygnowały z tej możliwości ? Biggrin  Kurde tyle jest filmów i informacji licząc od filmów, zdjęć, obrazów ze spodkami jeszcze nawet ze średniowiecza, aż po rządowe i już ujawnione dokumenty stwierdzające autentyczność przybyszów z innych planet, liczone w tysiącach osobnych, zanotowanych przypadków, z tego też powodu można uznać, że albo jesteś ograniczona umysłowo, albo Bóg Cię stworzył jako trolla Wink

Strony

Skomentuj