Naukowcy odkryli, że obcy obserwują nas przy pomocy kotów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kazachski biolog Timur Bajsalow bada wpływ życia pozaziemskiego na mieszkańców Ziemi od ponad trzydziestu lat. Badacz uważa, że najbardziej ulubione zwierzaki ludzi – koty, to kamery „obcych”. Teorię tą promował wcześniej Lobsang Ramp w swoich książkach.

 

 

Timur Bajsalow jest zafascynowany swoim „odkryciem” tak, że stworzenie teorii przypisał sobie. Odniósł się jednak do Tybetańczyków, którzy są z kolei przekonani, że kosmici  -  to rodzaj „ogrodników ludzkości”. Mnisi buddyjscy, zdaniem naukowca, mogą komunikować się z kotami na poziomie telepatycznym.

 

Według legendy, obca rasa sprowadziła na Ziemię koty, obdarzając je oczami, które są niczym innym, jak zwykłymi kamerami. Lamowie tybetańscy wierzą, że koty przyglądają się nam wzrokiem kosmitów. Zwierzęta te posiadają rzekomo oczy reptilianów. W przeciwieństwie do większych gatunków dzikich drapieżników (tj. tygrysy, rysie, pumy), które mają okrągłe źrenice, udomowione osobniki wyposażone są w oczy, podobne do tych, jakie występują u jaszczurek i węży.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika milom1

Nie chce byc niegrzeczny ale

Nie chce byc niegrzeczny ale tego typa (tallinn) ktos powinien odciac od publikowania na tym portalu. Chlopie ty masz cos nie halo pod kopula, nadawal bys sie z tym swoim kiczem jedynie do "Skandali"(dla tych co nie kojarza to taka gazeta naladowana chlamem podobnego kalibru co kolegi tallinna, na szczescie juz jej nie ma).

Portret użytkownika agnesmagnes

2tys. ludzi go poleciło,

2tys. ludzi go poleciło, zachwyt na miare ćwierćinteligenta i co z tego że go poleciło,to świadczy tylko o tym że mają nieżle nakitrane w bani,na tym portalu każdy może pisac takie bajeczki ale zeby to zaraz łykać, udostępniać, co innego głupota co innego ciemnota 

Portret użytkownika agnesmagnes

świat już to przerabiał

świat już to przerabiał wciskając nam ze normalna rodzina to geje którzy adoptują dzieci a związek kobiety i mężczyzny to komórka aspołeczna. Ciemna wiara w taką instytucję to nie 2tyś ale liczona w milionach. Więc jeśli uważasz ze racjonalnie myślący człowiek to idiota,bo nie łyka kitu typu kotek-kosmita to ja właśnie jestem tą idiotką która potrafi samodzielnie myśleć,co dla ciebie może być szokiem.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj