Anomalne zjawisko nad Jerozolimą, czy też poważny znak od Boga?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zdarzenie miało miejsce 01 października 2016 w Jerozolimie, gdzie świadkowie słyszeli dziwne dźwięki. Rozbrzmiewały one przy okazji pojawienia się idealnego kręgu chmur. Jak wytłumaczyć to zjawisko? Może ludzie słyszeli dźwięk szofaru? Film wykonano 01 października, a dmuchanie w róg odbywa się 02 października na rozpoczęcie Rosz Haszana…

 

 

Na niebie pojawił się wspamiały krąg chmur – bardzo ciekawe i dziwne zjawisko. Świadkowie uwiecznili to, kręcąc filmy i robiąc zdjęcia.

 

Rosz Haszana to Żydowski Nowy Rok, który rozpoczyna się 2 października o zachodzie słońca i trwa dwa dni. Według rachuby żydowskiej, święto oznacza nadejście roku 5777 od czasu stworzenia świata.

 

Żydowski Nowy Rok jest świętem radosnym i refleksyjnym zarazem, ponieważ przypomina o sądzie Bożym. To czas Sądu Pana nad ludźmi. W niebie w tym dniu decydują, kto będzie żył w obfitości, a kto znajdzie się w trudnej sytuacji, skazany jedynie na śmierć.

 

Przed wojną w Polsce mówiono, że to święto Trąbek, a to za sprawą szofaru, który wielokrotnie słychać podczas modłów Żydów, zgromadzonych w synagogach. Ludzie zastanawiają się wówczas nad swoim życiem, pokutą i starają się dostrzec dobro w drugim człowieku. Słowo szofar wywodzi się od słowa „korekta, poprawa", a dźwięk „trąbki” porusza najbardziej zatwardziałe serca. Róg kojarzyć należy z baranem, którego Abraham złożył w ofierze Bogu zamiast swojego syna.

 

Nie jestem znawcą tradycji żydowskiej. Może w Izraelu z jakiegoś powodu chcieli sobie potrąbić szofarem pierwszego października zamiast drugiego, ale jak wytłumaczyć idealny krąg chmur na niebie? Jerozolima, dźwięki trąbki, dziwny krąg chmur - wszystko to pojawia się przy okazji poważnego święta religijnego, czy raczej, w przeddzień tego starożytnego święta. Niepokojące i przerażające rewelacje niosą z pewnością za sobą jakieś ostrzeżenie dla nas wszystkich…

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Nie może to być "znak od Boga

Nie może to być "znak od Boga" z tej prostej aż prostackiej przyczyny że...Boga nie ma! Jak zwykli mawiać cadykowie: "Na początku stworzył człowiek bogów na wyobrażenie swoje... a reszta to komentarze".

Portret użytkownika Krzych

Kolejny je.... ateista,

Kolejny je.... ateista, jesteście czasem gorsi od muzułmanów (tych normalnych). Obrażanie wiary jest karalne. A teraz paradoks skoro Boga nie ma, to po co go zwalczać ? To jest właśnie ateizm, wiesz sobie, że masz przodków orangutanów ale inny nie każ tego robić. Pan jest blisko i niedługo tobie podobni zadrżą w posadach.

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

4.24: I dziwne i...podejrzane

4.24: I dziwne i...podejrzane!Technologia i...GLUPOTA zusamen do kupy potrafia stwarzac takie głupoty,że...brak słów!Jak tym debilom się chce !Marnowac czas i energię na przelewanie z pustego łba...w inne !

  No ale gdyby to był FAKT...to wcale bym się temu nawet nie zdziwił!SAM...widziałem takie cuda na niebie,że...np ? Pewnej niedzieli ślad po samolocie(wasze?chem...) zaczał się zwijać skręcać iiii???Powstało coś na kształt...LITER alaFAKbeT: muzułmanów ? Byłem w szoku!

Inną zaś razą stałosie ZŁOTEMalowane...a,że dzień był DLA MNIE I WAS(!) b.wyjątkowy więc ??? Tak jak i wielokrotnie wam opisywany już 14.6.2008 r !!!Niebo...emanowało tak cudownym...WIDOKIEM i ODCZUCIEM,że...????

 Bogowie...dzą o nas wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps: Moja rada więc jaka? Zreflektujta sie...póki ???

ELLURIJE:(znak zbożowy patrz!) UNIKAJCIE LUDZI FAŁSZYWYCH I ICH ZŁAMANYCH OBIETNIC.WIELE BÓLU.JESZCZE CZAS.DOBRO JEST TAM...

21x37=777...no a wchodzimy w 5777 r hebrajski więc ???Umiecie koJARZYĆ?

JPII ur.się 18.5...no a 18 maja ...mgławica KRAB ...osiągnęła MAX jasNOSSSĆĆĆ !!!

(próżno wam tego szukać w WIKI...bo ktoś to usunął...po tym jak opisałem TO na swym blogu...ŁY!SO?)

O efektach z 18.5.03 r z Wyla to wa:M pisałem!

 Cóż TYLKO PRAWDA wyzwALA...PRAWDA?DA?

Portret użytkownika zdzichumichu

Zgrabna fałszywka :)A w sieci

Zgrabna fałszywka :)A w sieci krązy nie kilka tylko dwa filmiki różnie zmontowane :)Oj ludziska trutututu dupa z drutu Smile

Głosuj przeciw
-131
Portret użytkownika XXL

To jest latający pojazd z

To jest latający pojazd z hologramem chmur na widocznej powierzchni.I wcale nie twierdziłabym ,że jest pochodzenia pozaziemskiego.To my zyjemy w ciemnocie ,a technologia poszła bez naszego udziału i wiedzy- daleko.Na tym portalu czytałam o próbach budowy spodka przez Niemców ,po 80 latach USA udało się napewno to osiagnąć.A my ciemna masa zyjemy w nieswiadomości i mozna nami manipulować.Pan Bóg nie potrzebuje,żadnej technologi aby dać znak ,bo jest dla kazdego na wyciagnięcie "serca" Smile

 

Portret użytkownika Won

Ktoś wrzucił na yt jakieś

Ktoś wrzucił na yt jakieś tandetne CGI typu clickbait dla kretynów i prosze - działa Biggrin Ludzie jednak od średniowiecza to zbyt wiele nie zmądrzeli... Smile

Głosuj przeciw
-162

Strony

Skomentuj