Na północnej stronie księżyca odkryto tajemniczy obiekt

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Nietypowy obiekt, przypominający ogromną okrągła wieżę, odkryto na północnej stronie księżyca.

 

 

 

Niezwykłą ciemnoszarą strukturę dojrzał astronom amator, obserwując pełnię 16 października br. przy użyciu własnego teleskopu. Dziwne jasnoszare ciało o gładkich ścianach zlokalizowane jest na północnym biegunie satelity naszej planety, donosi TopNews. Znajduje się ono na samym skraju widocznej z Ziemi płaszczyzny, więc staje się zauważalne tylko w określonych momentach pełni.

 

Na razie naukowcy nie kwapią się do komentowania zjawiska. Jako pierwszy głos zabrał znany ufolog Scott C. Waring. Powiedział on między innymi, że obiekt wygląda, jak gigantyczna okrągła wieża, na szczycie której wisi płaski sufit, rzucający cień na całą konstrukcję. Badacz stwierdza, że jest to kolejny dowód na występowanie na księżycu obiektów niezidentyfikowanego pochodzenia. Waring kwestionuje hipotezę, że taka budowla powstała pod auspicjami tajnych rządów, ale uważa jednocześnie, że jej istnienie może mieć związek z przedstawicielami obcej pozaziemskiej inteligencji.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sandrax

No to czekamy na tych którzy

No to czekamy na tych którzy nie są niedorajdami,jak nikt nie pomoże to,udaj sie do okulisty.Ja tam widze turbo matiza twojego starego.Ale ktoś może widzieć coś innego.

Głosuj przeciw
-131
Portret użytkownika sandrax

Twarze widzisz,ale tego że 99

Twarze widzisz,ale tego że 99%z tych filmków to fejk,to tego nie widzisz?

Ufonautyczne,pod sterowane>słownictwo rodem ze star treka.Jejku,znalazłeś pieprzyk w chmurce.Może dobrze by było gdybyś odnajdywał twarze i robił im makijaże,każdy by wtedy dostrzegł o co ci biega w tym >jeżowaniu<rozbawiłeś mnie.

Portret użytkownika pilippek

jak gigantyczna okrągła wieża

jak gigantyczna okrągła wieża, na szczycie której wisi płaski sufit, rzucający cień na całą konstrukcję,........................................................

Głosuj przeciw
-96
Portret użytkownika Moriar

To jest korek. Księżyc jest

To jest korek. Księżyc jest napompowany i wystarczy ten korek wyjąć, żeby nasz satelita zniknął z nocnego a czasem dziennego nieba. Wynika o z tego,że ten nasz cały wszechświat jest iluzją. 

Głosuj za
83
Portret użytkownika Virkia

Matko... ja zawsze mysłałam

Matko... ja zawsze mysłałam że to tajna baza nazistów, ostatni przystanek po IIWŚ, w ogóle myślałam że księzyc został przez nich zbudowany, coś jak Gwiazda Śmierci! Wiesz ile w mojej wyobraźni powstało przesyconych fantastyką popularnonaukową historii?! Ile nocy nieprzespanych przeżyłam?! A ty chesz mi powedzieć że to... JAKIŚ  BALONIK? Zniszczyłeś mi życie Sad

Głosuj za
53

Strony

Skomentuj