Naukowcy odkryli, że obcy obserwują nas przy pomocy kotów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kazachski biolog Timur Bajsalow bada wpływ życia pozaziemskiego na mieszkańców Ziemi od ponad trzydziestu lat. Badacz uważa, że najbardziej ulubione zwierzaki ludzi – koty, to kamery „obcych”. Teorię tą promował wcześniej Lobsang Ramp w swoich książkach.

 

 

Timur Bajsalow jest zafascynowany swoim „odkryciem” tak, że stworzenie teorii przypisał sobie. Odniósł się jednak do Tybetańczyków, którzy są z kolei przekonani, że kosmici  -  to rodzaj „ogrodników ludzkości”. Mnisi buddyjscy, zdaniem naukowca, mogą komunikować się z kotami na poziomie telepatycznym.

 

Według legendy, obca rasa sprowadziła na Ziemię koty, obdarzając je oczami, które są niczym innym, jak zwykłymi kamerami. Lamowie tybetańscy wierzą, że koty przyglądają się nam wzrokiem kosmitów. Zwierzęta te posiadają rzekomo oczy reptilianów. W przeciwieństwie do większych gatunków dzikich drapieżników (tj. tygrysy, rysie, pumy), które mają okrągłe źrenice, udomowione osobniki wyposażone są w oczy, podobne do tych, jakie występują u jaszczurek i węży.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wiedzma1

Witam 

Witam 

Byc moze badacz troche inaczej to ujal , ale  kotami ma sie cos na rzeczy . Osobiscie mam kota i bardzo duza wiez z nim . Chce przez to powiedziec , ze nie jestem wrogiem kotow , a wrecz je uwielbiam. Jednak jak ktos jest wyczulony na subtelne energie dokladnie jest w stanie wyczuc , ze kot ma w sobie jakby dwie swiadomosci - jedna z nich to nasz ukochany kotek - mruczek i przytulanka , ale sa momenty kiedy ujawnia sie ta druga swiadomosc w nim zainstalowana  tak to wlasnie wyglada jakby byl rodzajem kamery rejestrujacej . Ja to rowniez odkrylam  tylko nie wiem czy to kamera dla kosmitow ktorzy nas kontroluja czy zwyczajnie wyzsza swiadomosc i polaczenie z wyzszymi wymiarami . Takze zamiast sie smiac z art poobserwujcie swoje koty.

Portret użytkownika Isabella

Ja osobiscie widzialam jak

Ja osobiscie widzialam jak duch wszedl w kota i ten staral sie do mnie przemowic.

W koncu sie tak wkurzyl, z zaczal tak glosno wydawac z siebie dzwieki jakby chcial powiedziec czy ty nie widzisz, ze do Ciebie mowie ty ciemnoto !

Strony

Skomentuj