W Rostowie urodził się kociak z dwoma ogonami i ośmioma łapami

Kategorie: 

Źródło: http://donday.ru/v-rostove-na-svet-poyavilsya-kotenok-s-dvumya-hvostami-i-vosemyu-lapami.html

Nietypowe zwierzę urodziło się w Rostowie nad Donem. Kotek, który przyszedł na świat, miał dwie miednice, dwa ogony i osiem łap. Poród miał miejsce w klinice weterynaryjnej Pszczółka (org. Пчелка) w Rostowie nad Donem.

 

 

„Przywieźli nam z sąsiedztwa kota, który nie mógł rodzić. Na wszelkie sposoby staraliśmy się pomóc zwierzęciu, ale nic z tego nie wychodziło ... Musiałam zrobić cesarskie cięcie. Kiedy pojawił się mały kotek, wszyscy byliśmy bardzo zaskoczeni” – powiedziała Tatiana (weterynarz). „Stworzenie miało dwie miednice, dwa ogony i osiem łap. To bardzo rzadki przypadek. Dlaczego tak się stało? Nie wiem”.Weterynarze podkreślają, że takie mutanty żyją zazwyczaj bardzo krótko. Dziwaczny kotek z Rostowa urodził się martwy, a lekarze zakonserwowali go w formalinie i teraz pokazują „kota – ośmiornicę”, aby uświadomić ludziom, do czego zdolna jest matka natura.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Mnie dziwi czemu ten stwórca

Mnie dziwi czemu ten stwórca kociaków tak robi ze swoimi stworzeniami,stworzył naprawdę mądre zwierzaki,wcześniej miałem taką kotkę co aportowała,była mała w wielkości ręki,ale jak podszedł wilczur sąsiada zamieniała się w pitbula,miała jedną wadę na którą jej się zmarło,miała słabe płuca,zamiast takiej zabawy,by je wzmocnił, zainwestował w schroniska,ludzie wywożą jego koty do lasu,podrzucają innym,gorzej jak przyjdą plagi mysz i koty będą na wagę złota,jeszcze nie rozumiem dlaczego takiego kotka stworzył i jaki w tym sens,kaleczyć dzieło, a na wypadek to nie wygląda po nim,no chyba że się zareklamował produktem  http://www.fotosik.pl/zdjecie/352b2839d2b959db

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika eat

No i co to dało czytajacym?

No i co to dało czytajacym? Poczucie że Rosja jest ... inne. A może że tam rodzą sie inne zwierzęta? Spok w Polsce też ... ale Tallin proszę nie zaskakuj nas wieściami z portali rosyjskich tego rodzaju. Nie ma niczego ciekawszego? Sam bym znalazł ze 20 fajnych wiadomości

Skomentuj