Koziołek cyklop urodził się na Bliskim Wschodzie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziwne zwierzę zostało sfilmowane w jednym z gospodarstw na Bliskim Wschodzie. Na filmie rolnik prezentuje koziołka z jednym okiem, kulistym nosem i spłaszczonym pyskiem, pokrytym grubymi jasnobrązowymi włosami. Poza tym, białe małe stworzenie nie różni się niczym od swoich współbraci.

 

 

Oko uzbrojone jest w ciężką powiekę. Mutant przyszedł na świat w jednym z krajów arabskich. Eksperci uważają, że prawdopodobną przyczyną tych niezwykłych narodzin są anomalia genetyczne, które mogłyby powstać w wyniku chowu wsobnego kozy. Prezentowane dziwactwo spowodowało duże zainteresowanie wśród użytkowników YouTube. Los koziołka cyklopa nie jest znany. Można żywić nadzieję, że nie cierpiał zbyt długo.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

ano tak... tym sposobem, to

ano tak... tym sposobem, to pokazujesz jak wiara potrafi być ślepa... w to wszystko co wymieniłeś to Bóg (jeśli istnieje) jest odpowiedzialny w większym stopniu jak człowiek, on to może poprawić skoro jest wszechmogący, jednak jak wielokrotnie wspominałem, on wcale nie musi mieć dobrych zamiarów co do ludzi i innych stworzeń

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Cabaj

Ciekawe że zawsze "gorąca

Ciekawe że zawsze "gorąca linia" przy próbach połaczenia z różnymi bogami działa tylko w jedną strone...niektórzy nawet sie łudzą że bedą nagradzani lub karani za...życie.

Głosuj przeciw
-90

Strony

Skomentuj