Barack Obama ma ujawnić prawdę o UFO do 20 stycznia

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Krążą pogłoski, że obecny rząd USA planuje ujawnić istnienie kosmitów zanim prezydent Obama opuści biuro. Proces ujawniania tajemnicy jest oczywiście ograniczony czasowo biorąc pod uwagę, że Donald Trump zostanie zaprzysiężony już 20 stycznia jednak zakłada się, że wiadomość mogą być dostarczona już w pierwszym tygodniu nowego roku.

Informacja pochodzi od niejakiego Steva Bassetta, który prowadzi organizacje Paradign Research Group (PRG). Podobno na dwa dni po prezydenckiej porażce wyborczej byłej sekretarz stanu Hillary Clinton, skontaktował się z nim informator z rządu. Zgodnie z wygłoszonymi przez niego rewelacjami, najwyżsi urzędnicy w strukturze wywiadowczej odpowiedzialni za ukrywanie informacji związanych z UFO i Obcymi byli gotowi do ujawnienia tajemnicy jeszcze za rządów prezydenta Barack Obama.

Mało tego, kilka dni temu Steven Greer, dość znana osobistość w środowiskach ufologicznych zarzekał się, że ślady planowanej akcji fałszywej flagi o niewyobrażalnej dotąd skali były widoczne w ciągu ostatnich 6-9 miesięcy. Ostrzegał on, że potencjalnie, zdarzenie to może spowodować masową panikę na całym świecie. Wiele osób wiązało to z zapowiadanym przy każdej możliwej okazji projekcie Blue Beam, mającym być odzwierciedleniem największych lęków ludzkości w kwestii UFO i religii.

Zwycięstwo Trumpa w wyborach prezydenckich w USA wywołało falę spekulacji i nie da się ukryć, że atmosfera powstała w ciągu ostatnich kilku tygodni jest doprawdy ciekawa. Jedni obawiają się tak przyziemnych spraw jak problemy z ekonomią czy możliwym konfliktem zbrojnym, w czasie gdy inni wypatrują coraz to większych katastrof mających uniemożliwić Trumpowi rzeczywiste objęcie władzy, które zależnie od tego czy nastąpią czy nie, mogą wywołać wielki kryzys humanitarny bądź kolejne globalne rozczarowanie.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika !!!!

Krążą pogłoski – sensacja na

Krążą pogłoski – sensacja na poziomie brukowca Smile ktoś coś podobno gdzieś słyszał Biggrin żenada.

Kontrolowana Apokalipsa cz.2: Osama i A/H1N1 w wersji pozaziemskiej, czyli jak powalić ludzkość na kolana.

30 października 1938 roku dla wielu Amerykanów rozpoczęła się inwazja Marsjan. Stacja radiowa CBS nadaje adaptację ‘Wojny Światów’ H. G. Wellsa. Choć była to fikcja, z 6 milionów słuchaczy 1,7 miliona było przekonanych o pozaziemskich ataku. Efektem tej przypadkowej szopki, poza paniką oczywiście, był wzrost zainteresowania mediami jako narzędziem manipulacji mas. Silnie związana z Radą Stosunków Zagranicznych Fundacja Rockefellera rozpoczyna wtedy ‘Projekt Radio’ badający wpływ mediów na masy.

11 lat później, w lutym 1949 roku Leonardo Paez i Eduardo Alcaraz tłumaczą to słynne słuchowisko na hiszpański i puszczają je w Radiu Quito w stolicy Ekwadoru. Kilka dni wcześniej, w ramach współpracy z radiem, gazeta El Comercio publikuje artykuł o niezidentyfikowanych obiektach latających nad Ekwadorem. Efekt słuchowiska był dokładnie taki sam – tłumy wybiegły w panice na miasto, a policjanci i strażacy (!) będący na służbie byli przekonani, że lada moment będą bronić nie tyle ojczyzny, co planety. Gdy wszystko wyszło na jaw, tłum splądrował siedzibę radia, gazety i posterunek policji. Zginęło sześć osób.

Ludzie uwierzą we wszystko. Dwukrotnie puszczona audycja dwukrotnie nabrała ludzi na inwazję obcych. Wystarczy niewiedza społeczeństw i ślepa wiara w media. W tej sprawie nic się nie zmieniło.
https://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/

(…)

Ostatnia karta to karta wroga pozaziemskiego. Przez intensywność z jaką to mówił, zdałam sobie sprawę, że bał się. Za bardzo się bał, by o tym mówić. Nie powiedział mi zbyt wielu szczegółów.

(…)

Wernher Von Braun nigdy nie mówił mi o szczegółach które wiedział w związku z istotami pozaziemskimi poza tym, że pewnego dnia istoty pozaziemskie zostaną ogłoszone jako wróg, przeciwko któremu musimy zbudować ogromny system broni kosmicznej. Wernher Von Braun powiedział mi, że będzie to kłamstwo – że przesłanka dla broni kosmicznej, powody które nam się poda, wrogowie – wszystko to bazuje na kłamstwie.
https://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/falszywa-inwazja-ufo/

Portret użytkownika Orion

Jak Obcy by chcieli sami by

Jak Obcy by chcieli sami by sie ujawnili...;]Po za tym Jak by nawet Ujawnili wielce to wielką Tajemnicę o Obcych...To wątpie by przeciętny Kowalski siedzących przed TV z piwkiem w ręku by to ruszyło...?Sprawa stała by sie poważna gdyby to ogłosił Barack Obama a nie jakiś dzienikarzyna...;PCo wtedy by sie stało z Lotem na Marsa?Stracił by sens;PJaki interes miały by Światowe Elity by ujawnić taką prawdę...?

Portret użytkownika Polsky

Czas kochani sie pozegnac.

Czas kochani sie pozegnac. Jade do niemiec. W tym kraju 12.12. 2016r nastapi tapniecie na gieldzie a co za tym idzie zawirowania na gieldzie. Wszyscy o tym wiedza i zostali ostrzezeni. Wiec ostrzegam tez was lepiej wyplaccie pieniadze i zainwestujcie je w Rumuni lub Turcji

 To bardzo bardzo wazne. Do tego dnia musicie wyplacic swoje pieniadze z gieldy. Banki sa stosunkowo bezpieczne ale gielda czeka katastrofa. Zeby nie bylo, ze nie ostrzegalem. Pamietajcie 12.12. 2016r przekazujcie ta informacje dalej zeby potem nie bylo, ze ktos stracil oszczednosci zycia to bardzo, bardzo wazne az przerazajaco wazne. Macie nie wiele czasu by to zrobic wiec to zrobcie zebyscie nie plakali.

Portret użytkownika zibi1973

Kościół mówi albo mamona albo

Kościół mówi albo mamona albo Bóg,ostatnio słuchałem w radiu,radio Maryja, a tak poza tym z tej ilustracji z tą bombą atomową dobrze by było wskoczyć do apteki po krople bo oko zaczerwieniało,a jak przejdzie na drugie to może żywej duszy nie zobaczyć na tej ziemi,ja na ich miejscu zacząłbym się rozglądać,gdzie tu komu pomóc w biedzie,może jakieś zwierzątko przygarnąć,a na giełdzie można stracić,tak jak z Arturem Szpilką,była pewna wygrana,ale Bóg tak chciał no i niestety,tak samo może skończyć się z giełdą

Portret użytkownika zibi1973

Mogę przygarnąć kropka ,ma

Mogę przygarnąć kropka ,ma ładny kolor taki nieba,a ty wolisz czarne kropki,nie wiem czy wiesz że odnalazła się dziewczyna z Rzymu,to dobrze bo się już martwiłem czy na Boże Narodzenie będzie w domu,lubię te święta,a nie wszyscy z tych ciemnych stron chcą o nich słyszeć,a jak u ciebie to wygląda?

Portret użytkownika magi74

Oh naiwni! Czy wy nie

Oh naiwni! Czy wy nie widzicie i nie slyszycie??? Kilka mozliwosci. Albo komus bardzo smierdzi, ze Trump jednak dokonal swego- choc jeszcze nie do konca.

Albo tak sie nas nabija w butelke z kazdej strony, jestesmy zarzucani ogromem teorii, informacji, zdjec, filmow, ze ciezko nam rozroznic co tak naprawde jest rzeczywistoscia. 

Nie wiem jak was ale mnie to przeraza Sad Ta naiwnosc i slepota.

Krzyze, mochery, pomniki, korupcja, klamstwa.... ale dozylismy czasow

Portret użytkownika ???

Ciekawe kto ma się

Ciekawe kto ma się przestraszyć tzw. UFO i Religi... Chyba tylko "ślepi (nie dostrzegający całej mechaniki świata, pod każdym względem i jego celu) ludzie" nie akceptujący faktów i rzeczywistości, mogą popaść w panikę, niepotrzebną.

Religia jest dobrze napisaną książką. Dosyć banalnie napisaną, prostą do odgarnięcia, lecz....

Czy są UFO, owszem że są Smile Czemu się nie ujawniają ? Biblia daje przykład, ale.... jest też coś więcej, lecz "każdy czyn/ruch ma swoje konsekwencje w określonym czasie" a problemem jesteśmy my, ludzie, gdzie większość nie czai o co chodzi w tym cyrku.

Wszelkie rozwiązania technologiczne mamy pod ręką, na wyciągnięcie ręki, ale coś opornie naukowcom idzie, a takie to proste, niczym klocki lego Smile

Czym jest liczba PI = ? to coś znacznie więcej niż opisuje obecna nauka Smile Powodzenia w odgadywaniu i zmieńcie sposób patrzenia na obecne problemy i nie traktujcie języka nauki dosłownie, słowo w słowo, łączcie wszystkie dziedziny razem, bo ze sobą współgrają.

Nawet problem błahej grawitacji, totalny banał... a tutaj dalej problem ludzki, sprawia problem w sposobie "komunikacji myśli ludzkich" = tzw. język, w tym co natura i całość dookoła ukazuje w skali większej, a najpiękniejsze jest to co nie widać, z pozoru a jest Smile

Rozwiązania nie mogę podać, bo jak pisałem "czyn = skutek w czasie" a problem jest człowiek, ale niebawem to się zmieni, stopniowo Smile Juz się dzieje.... xD

Portret użytkownika Kimbur

Prawdy jeszcze długo się nie

Prawdy jeszcze długo się nie doczekamy. Obyśmy usłyszeli chociaż półprawdę albo ćwierćprawdę. 

Wczoraj miasto Łódź było spowite chemtrailami po południu. Tutaj słyszymy zeroprawdę ze strony choćby ministra środowiska, który zapewniał...

Portret użytkownika realista

Niczego nie ujawnią.

Niczego nie ujawnią.
Stephen Bassett to dość nawiedzony człowiek, który widząc koniec kampanii Obamy i zwycięstwo nieprzychylnego tym sprawom Trumpa - stara się rozpętać burzę w obliczu swojej bezsilności i nieuniknionej klęski.

Portret użytkownika realistka

Jak oni mogą ujawnić prawdę o

Jak oni mogą ujawnić prawdę o kosmitach jeśli z nimi od dawna współpracują … a ich prezydent sprzedała nas ziemian na ich eksperymenty za systemy anty-grawitacyjne i rzadkie stopy metali( których nie można uzyskać na ziemi)… już w roku 1954 … i co 10 lub 5 lat ta umowa była ponawiana przez kolejnych ich prezydentów … Ujawnienia tej prawdy domagały się władze Rosji od Obamy i jakoś do tego nie doszło … Myślę, że jeśli ujawnią to tylko cząstkowo … wymyślając jakąś historyjkę typu „Gwiezdnych wojen” np. z tymi z Oriona, aby wypromować jakiś rzekomo „dobrych”, którzy będą nam pomagać …

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj