Niewidomy odzyskał wzrok dzięki diecie i medytacji

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Amerykańscy dziennikarze opowiedzieli światu historię swojego rodaka, który dziewiętnaście lat temu stracił wzrok z powodu choroby genetycznej, a w ostatnich trzech latach go odzyskał, pozostawiając lekarzy w szoku.

 

 

 

Obecnie nowojorczyk Kevin Coughlin ma pięćdziesiąt pięć lat. W 1997 roku stracił wzrok z powodu dziedzicznej neuropatii nerwu wzrokowego Lebera, czyli zaniku nerwu wzrokowego, co skutkuje niemal całkowitą utratą widzenia. Mężczyzna mówi, że przez cały ten czas widział tylko nieprzeniknioną, gęstą mgłę, ale w 2013 roku zaczął nagle rozróżniać światło i ciemność, a następnie rozpoznawać sylwetki ludzi wokół niego.

 

Teraz Amerykanin odzyskał 70% wzroku i sytuacja poprawia się z każdym miesiącem. Coughlin mógł wreszcie zobaczyć swojego psa - przewodnika Elias i podziwiać, jak na przestrzeni lat zmieniło się jego ulubione miasto. Poprawa w przypadku neuropatii nerwu wzrokowego Lebera zdarza się niezwykle rzadko, zwłaszcza po tylu latach ślepoty, gdy możliwość widzenia miała zaniknąć nieodwracalnie. Dlatego nie dziwi fakt, że lekarze uważają zdarzenie za cud. Nadal badają swojego pacjenta, ale teraz medycy nie odwiedzają Kevina w domu – przychodzi on do nich sam.

 

„To niesamowite, jak mało doceniamy fakt, że Bóg daje nam wiele i zaczynamy to dopiero doceniać, kiedy coś tracimy" - powiedział Kevin dziennikarzom.

 

Według Coughlina, wzrok wrócił dzięki regularnej medytacji, modlitwie i stałej zdrowej diecie. Ponadto, Amerykanin nigdy nie stracił pewności, że odzyska zdolność widzenia w przyszłości. Wierzył i pielęgnował tą wiarę. I stał się cud ...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Java33

Nim zaczniesz się wyśmiewać -

Nim zaczniesz się wyśmiewać - przetestuj na sobie. Ja w 1994r po raz pierwszy przeprowadziłam ten post. Nie należy się martwić jeśli na początek wytrwamy tylko dwa lub trzy tygodnie. Samopoczucie warte jest tych prób.Teraz raz w roku staram się zrobić tę głodówkę.

http://www.primanatura.pl/antynowotworowy-post-rudolfa-breussa/  

Uwielbiam wasze dyskusje, kto ma rację?.. a kto błądzi?

...no i ,oczywiście!-Baca ? bez niego było by strasznie nudno i pusto! błyskotliwy facet. Zresztą B@ron i pozostali tworzycie klimat, dla którego jeszcze tu zaglądam.

i jeszcze pytanie do Bacy- czy słyszałeś, aby w obozie koncentracyjnym ktoś umarł na raka? 

/to było pyt. retoryczne/

 

 

Portret użytkownika zibi1973

Ja myśle, a nawet jestem

Ja myśle, a nawet jestem pewien że on odzyskał wzrok bo widział się z panem cud, to coś takiego jak z Paryża tego co uratował telefon, medytował i wymedytował, pan mu zabrał wzrok i zwrócił, oni mają wszystkie lekarstwa na nasze choroby bo sami je wymyślili, wyprodukowali produkt to i mają go pod kontrolą 

Portret użytkownika outbreak

..yyyy cud ? ( cuda się

..yyyy Smile cud ? ( cuda się zdarzają , to prawda sam w nie wierzę ) , eehhh to co opowiedział o sobie że dzięki medytacji ,ciągłej modlitwie itd. ... to jest właśnie , to co naprawił sam Smile , prawdopodobnie dzięki intensywnemu myśleniu pobudził ośrodki neuronowe , co najprawdopodobniej odniosło skutek w formie samo-naprawy w organizmie - i z czego sobie sam nie zdaje sprawy . Wykorzystujemy zaledwie maleńką część swojego uzwojenia ...

I like verbal outbursts ...    Lol

Portret użytkownika Cabaj

Jedyny plus to taki że..

Jedyny plus to taki że...teraz nie bedzie sie tyle cyrtolił z szukaniem "kroka po palcu"I że po tylu latach bedzie mógł na własne oczy zobaczyć że w większości... krzaki zostały wykarczowane na wzór...łysego piroga.

Portret użytkownika Sio

To proste. Organizm choruje z

To proste. Organizm choruje z nadmiaru toksyn. Chory organizm trzeba oczyścić z nich a potem uzupełnić właściwymi substancjami. Świadomość natomiast jest tu esencjonalna bo to od niej zaczynają się choroby a reszta to reakcja łańcuchowa. Medytacja to bardzo dobra rzecz pod warunkiem, że nią jest

Strony

Skomentuj