Po raz kolejny zaobserwowano UFO w pobliżu wulkanu Colima

Kategorie: 

Źródło:

Meksykański wulkan Colima po raz kolejny w tym roku, zaskakuje nas pod względem aktywności UFO. W ostatni piątek, 9 grudnia 2016, po raz kolejny  zaobserwowano w jego okolicy niezidentyfikowany obiekt latający, który zdaniem części ufologów, w ciągu jednej nocy wywołał czterokrotny wybuch tego wulkanu.

 

Niezależnie od genezy tego zjawiska, erupcja zmusiła władze do ewakuacji setek mieszkańców okolicznych miejscowości. Anomalia, która została zinterpretowane jako UFO miała miejsce podczas erupcji. Dziwny trójkątny obiekt został zaobserwowany jedynie przez chwilę tuż nad kraterem wybuchającego wulkanu.Tuż po wybuchu, obiekt rozpłynął się w powietrzu.

Warto wspomnieć, że podobne zjawisko miało miejsce na poczatku miesiąca w dniu 2 grudnia 2016 roku. Wtedy, obiekt został zaobserwowany nad kraterem, ale nie towarzyszył mu żaden wybuch. Dla badaczy UFO zarówno zdarzenie z 9 jak i 2 grudnia to poprostu kolejny ciekawy przypadek wart przeanalizowania. Sceptycy uznają pewnie, że owe UFO to po prostu świetlik lub owad który przeleciał przed obiektywem kamery. W rezultacie, nikt nie będzie zadowolony, a prawda na temat tego zjawiska po raz kolejny wymknie się naszemu zrozumieniu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj