Przepowiednie Wangi zaczynają się spełniać

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mówi się, że trzecia wojna światowa rozpocznie się po zakończeniu wojny w Syrii. Być może nadszedł właśnie ten czas. 29 grudnia 2016 roku ogłoszono rozejm w tym kraju. Od północy 30 grudnia Rosja i Turcja są jego gwarantami.

 

 

Wystarczy się jednak lepiej rozejrzeć. Administracja Obamy wciąż nie pogodziła się z porażką i nie chce przyznać sukcesu ekipie Trumpa. Już od lat nie było próby zamachu stanu w Stanach Zjednoczonych, a w anonimowej sieci Tor rozpoczęto zbiórkę pieniędzy na zamordowanie nowego prezydenta elekta.

 

Obama piętrzy dodatkowe trudności. Zarządził nowe sankcje wobec Rosji, aby upiec kilka pieczeni na jednym ogniu. Wywołał problem, bo wiadomo, że Trump będzie dążył do poprawy stosunków z Kremlem. Ponadto, po raz kolejny oskarżono Moskwę o próby wpływania na wybory w Stanach Zjednoczonych. Wygląda na to, że komuś zależy na zniszczeniu integralności Ameryki.

 

A wiecie, co może oznaczać rezolucja ONZ wobec izraelskich osiedli w Palestynie? Izrael jest małym, ale za to bardzo dumnym krajem z najlepiej rozwiniętym wywiadem na całym świecie. Oni nie potrzebują siły militarnej, aby pchnąć inne państwa do wojny. Komuś najwyraźniej się do czegoś spieszy… Izraelski minister obrony Avigdor Lieberman wezwał Żydów mieszkających we Francji do opuszczenia tego kraju.

 

Premier Benjamin Netanjahu nakazał MSZ zmniejszyć kontakty robocze z państwami, które poparły rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ wobec izraelskich osiedli. To obrazuje powagę problemu i gotowość Żydów do obrony swoich interesów. Nawiasem mówiąc, mają bardzo dobrą tradycję, pokazując, jak potrafią się jednoczyć.

 

Do tego należy dodać wysoki poziom wyszkolenia i wyposażenia izraelskiej armii. Okres obowiązkowej służby dla mężczyzn wynosi trzy, a dla kobiet dwa lata. Oni tam przecież nie zamiatają podwórek w tym czasie. W tej chwili izraelskie drony są uważane za najlepsze na świecie, co jest bardzo ważne dla prowadzenia nowoczesnej wojny.

 

Nowa koalicja nie ma co liczyć na krótką i małą konfrontację, decydując się walczyć z Izraelem.

 

Nawiasem mówiąc, Rosja podpisały również wspomnianą wyżej rezolucję 23 grudnia 2016 roku. Dwa dni później 25 grudnia rozbił się w dziwnych okolicznościach TU-154... Przyczyny tragedii nadal są wyjaśniane. Podanie prawdziwych powodów katastrofy może spowodować eskalację konfliktu, biorąc pod uwagę emocje rosyjskich obywateli. Tak długo, jak ludzie będą słuchać ekspertów, którzy budują odwrotną wersję wydarzeń, utrzymywany jest chwiejny pokój, ale czas działa niestety na niekorzyść współczesnego świata.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika magi74

Ops. Czy mam do  czynienia z

Ops. Czy mam do  czynienia z efektem Mandeli czy ten tekst naprawde tak wygladal. Ostatnio czytalam to i kolega nasz napisal, ze III wojna zacznie sie od konfliktu w Syrii. Teraz czytam, ze od rozejmu. 

Moze mnie ktos poprawic? A moze mialam wczesniej jakis sen, w ktorym Tallinn o tym pisal. Zaznaczam, ze moje nazwisko to nie Wanga Wink

Portret użytkownika Alien9174

Dlaczego Jan w Apokalipsie

Dlaczego Jan w Apokalipsie napisał, że jakaś bestia będzie nakładać ludziom znak i napisał to tak, jakby to miało zdarzyć się w przyszłości, w przyszłości z naszej perspektywy??? Jan nie mógł tego inaczej napisać, bo bestia to Kościół Kat...olicki, który powstał w 4 wieku i nie ma nic wspólnego z Jezusem Chrystusem, poza uzurpowaniem Jego imienia. A czym jest znak bestii? Znak bestii to krzyż, narzędzie tortur, który jest nakładany nowo narodzonym przy chrzcie, mimo że Jezus przyjął chrzest i to jest niepodważalny fakt, w wieku 29 lat. Jan w Apokalipsie nie mógł napisać kim będzie bestia wprost, ponieważ Apokalipsa i Ewangelia Jana zostałyby spalone na stosie i dziś nie można byłoby się do niech odwołać i odkodować ich, w końcu słowa w Apokalipsie zostały ZAPIECZĘTOWANE czyli zakodowane, zaszyfrowane mówiąc naszym współczesnym językiem. Posłuchajcie PIOTRA POCIESZYCIELA, bo on jest jedynym głosem Pana Najwyższego na Ziemi. 

Portret użytkownika Homo sapiens

Przepowiednie sprawdzają się

Przepowiednie sprawdzają się ale tylko Biblijne ! W Piśmie świętym pisze, że wszyscy na Ziemi będą znakowani znamieniem bestii ! Nastąpi to w jakimś czasie w przyszłości ! Do tego momentu politycy przygotowują społeczeństwa na totalne zniewolenie, a polskojęzyczni politycy NWO są najbardziej usłużni lucyferianom z zachodu ! Zlikwidowano armię polską, którą próbuje odbudować Macierewicz, ale i tak nie ma sensu odbudowa bo Tusk i jego banda zatwierdzili ustawę satanistów 1066, która chyba jako jedyna na świecie oddaje suwerenność w ręce innych państw ! Żaden kraj nie ma takiej ustawy tylko Polska ! To pokazuje że jesteśmy najbardziej spacyfikowanym krajem ze wszystkich ! U nas elity to najbardziej usłużne elity ze wszystkich krajów, Polska nie ma armii i ma bandę chcącą rozwalić sejm ! To też pokazuje że Soros rządzi w Polsce bardziej niż na Ukrainie, czy w Afryce !

"Z perspektywy iluminackiej rewolucji Polska jest państwem do pewnego stopnia wolnym, choć od 1992 roku, gdy szerokim strumieniem wchodziły na nasze ziemie organizacje Nowego Porządku światowego, zostaliśmy oficjalnie wchłonięci do cywilizacji ufonautycznej (demonicznej) NWO-GMO. Przez ostatnie lata polskojęzyczni członkowie sekty iluminatów dokonali straszliwych duchowych i materialnych zniszczeń 'naszej' Ojczyzny. Lata proniemieckich i proiluminackich rządów był czasem niebywale silnego ataku zła."

http://popotopie.blogspot.com/2016/12/polska-przyszosc-czy-sowianie.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zvvierzak

No widzisz - wszystko zależy

No widzisz - wszystko zależy od punktu widzenia. Ja uważam, że lata od 966 roku są czasami niebywale silnego ataku zła ukrywającego się pod płaszczykiem dobra. Od tego czasu Polska zniewolona jest przez elity watykańskie, które za wszelką cenę starają się zniszczyć wiarę i kulturę naszych przodków. Ich celem jest zamienianie ludzi w bezmyślne i oddane sprawie zombie. Robią to za pomocą świętej księgi zwanej Biblią, którą interpretują na dowolne sposoby, zależne od aktualnej sytuacji społecznej i politycznej. Oczywiście krzywo patrzą na konkurencję. Każdy indywidualny przejaw prawdziwie dobrego uczynku, któy nie wiąże się z przypływem waluty do kasy Watykanu, a jest konkurencuyjny do kościelnej pseudo-dobrej działalności, jest przez funkcjonariuszy Kościoła krytykowany - przykład: WOŚP.

Portret użytkownika nie mogę!

Baba Wanga nie

Baba Wanga nie przepowiedziałą dosłownie nic! Stek bzdur, w tej chwili półkula północna powinna byc pustynią po ataku atomowym.. wg jej przepowiedni. Ciągle jej się coś przypisuje o czym nawet nie wspomniała. Przytoczcie całą jej przepowiednię, zobaczycie że to aż śmieszne jest

Portret użytkownika kuzYn

uż się tej biednej babie

Już się tej biednej babie wszystko przypisuje. Jak się tramwaj w Warszawie wykolei, to też będą media trąbić, że to baba wanga przepowiedziała. Kobiecina pewnie się w grobie już przewraca. Biggrin

 

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika b@ron

hehe... to bardzo anonimowa

hehe... to bardzo anonimowa ta sięć TOR jak wiadomo na co dingi zbierają... a tak pozatym... baba wanga nie mówiła o rozejmie, a o upadku syri, o ile jej wogóle o syrię chodziło...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj