Zagadkowy obiekt w okolicy Salwadoru możliwym pojazdem USO ?

Kategorie: 

Źródło: ufosightingsdaily

Według niejakiego Władimira Azhazha, byłego oficera rosyjskiej armii znanego również z jego badań na temat UFO, niemalże połowa obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających jest w jakiś sposób związana z oceanami. Wiąże się to bezpośrednio ze zjawiskiem znanym jako USO, co na język polski tłumaczyłoby się jako Niezidentyfikowany Obiekt Podwodny.

 

Nie wspominam o tym bez powodu, ponieważ nie dalej jak kilka dni temu, korzystając ze zdjęć satelitarnych zamieszczonych na mapach Googla internauci natrafili na dość dziwne zjawisko. Zdjęcie satelitarne Zatoki Fonseca w pobliżu wyspy Meanguera w Salwadorze, pokazuje bardzo dziwny nieznany obiekt w morzu, który generuje dziwne wzory na wodzie. Według naukowców jest to naturalne zjawisko morskie, ale wtedy musiałoby ono zachodzić wcześniej. Jak się okazuje, jak najbardziej miało ono miejsce wcześniej i zostało uwiecznione na zdjęciach z 2006 i 2012 roku z tym, że wtedy były to jedynie fale, bez dziwnego obiektu na ich środku.

Zdrowy rozsądek podpowiadałby, że jest to jakieś zwierze, ale biorąc pod uwagę, że zostało ono uwiecznione co najmniej kilkukrotnie w przeciągu ostatniej dekady w losowych momentach całego roku zagadka staje się nieco dziwniejsza . Najważniejsze pytanie brzmi jednak, co może tworzyć takie dziwne wzory i fale na niemalże kompletnie spokojnym oceanie?

Pomysłów jest oczywiście tyle co osób zainteresowanych tym tematem, a większość z nich wskazuje na wspomnianą na początku niezidentyfikowaną jednostkę pływającą. Temat USO jest zresztą bardzo bogaty, jednak w większości przypadku pomija się go w oficjalnych przekazach medialnych. Biorąc pod uwagę, że większość naszej planety pokryta jest wodą a nie lądem, nie da się ukryć, że przemieszczanie się w tej pierwszej, (szczególnie w obecnej epoce gdy ludzie opanowali sztukę awiacji) ma logiczny sens. Czy dostrzeżone zjawisko ma jednak z tym jakiś związek? To pytanie pozostaje do odpowiedzi.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika sandrax

Z takim podejściem chyba

Z takim podejściem chyba zostaniesz następny rok w tej samej klasie.To że bawisz się swoim zdalnie sterowanym samochodzikiem,nie oznacza że ktoś steruje pojazdami na autostradzie zamiast kierowcy.Chyba że >twarze<ha ha ha. 

Portret użytkownika b@ron

i niktóremu z naukowców nie

i niktóremu z naukowców nie wpadło do głowy, że skoro obiekt taki tajemniczy, to można by tam choć śmigłowcem przelecieć i zobaczyć z bliska co to jest, ale po co wydawać kase na paliwo i śmigłowiec, skoro zza biurka można dziś prowadzić badania... a jak się nic nie wydedukuje, to się powie gawiedzi że to wieloryb...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

yhy... podwodne ufo...

yhy... podwodne ufo... jaaaaasne..

"dziwny obiekt na środku" to kawałek wyspy lub zatopiony na przybrzeżnych skałach wrak... podczas przypływów tworzą się wokół niezidentyfikowanego ale banalnego obiektu fale identyczne jak wówczas kiedy wstawimy coś sporego do strumyka np duży kamień - opływająca go woda bedzie tworzyć fale, wzory, etc...

ten, kto chłodził w potoczku lub strumyczku zgrzewkę żubra, ten wie...

oczywiście to może być również spory pozaziemski i bardzo inteligentny dinozaur przybyły sto lat temu na statku matce prosto z gwiazdy odległej o trzysta milionów świetlnych lat, który po nieudanym lądowaniu rozwalił się o skalę i tam zdechł a potem skamieniał no ale jest to tak samo prawdopodobne jak to że mundre dinozaury z kosmosu uprowadzą kogoś z KODu, zrobią mu test no i znajdą choćby śladowe ślady inteligencji...

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim zdaniem istot ufo

Moim zdaniem istot ufo dookoła nas jest spora ilość, część istnieje tuż obok nas, pod ziemią, na Ziemi i w powietrzu. Bardzo prawdopodobne, że właśnie o tych w powietrzu informuje nas cytat z Biblii: "„… w których żyliście niegdyś według doczesnego sposobu tego świata, według sposobu Władcy mocarstwa powietrza, to jest ducha, który działa teraz w synach buntu…” List do Efezjan 2:2 Ktoś może powiedzieć, że UFO najczęściej pokazuje się w powietrzu, i oczywiści ma rację ! Ale można jeszcze się zastanowić do jakiej rzeczywistości odnosi się symbol "powietrza" ? 

"Archeologiczny stupor poznawczy" - zaburzenie poznawcze wynikające z obserwacji znalezisk archeologicznych, "pacjent ewolucjonistyczny" mimo zachowania świadomości, w wyniku szoku archologicznego - dowodów potwierdzających prawdziwość Biblii nie reaguje na bodźce zewnętrzne w postaci dowodów niezależnych badaczy, nie porusza się, nie mówi, wzrok ma utkwiony w jednym punkcie bo umysł został wprawiony w inny stan świadomości [pozytywny !].)

...poznawczy - Procesy poznawcze naszego aparatu zmysłowego to mechanizmy tworzenia i przekształcania struktur poznawczych umożliwiające wykorzystanie informacji  do sterowania zachowaniem - są to procesy, percepcji, uwagi, pamięci, myślenia. Zdjęcie poniżej to kawałek świata przedpotopowego !

Uzyskiwane informacje pochodzą z dwu różnych źródeł. Pierwszą z nich jest indywidualne doświadczenie, czyli system wiedzy, którą osoba zdobyła w przeszłości lub wytworzyła samodzielnie, dzięki twórczemu myśleniu. System informacji wewnętrznych, utrwalonych w pamięci nazywa się często strukturami poznawczymi lub schematami poznawczymi. Struktury poznawcze są centralnym składnikiem osobowości jednostki. Drugim źródłem informacji jest środowisko zewnętrzne a więc rodzina, szkoła, zakład pracy, instytucje kulturalne czy środki masowego przekazu. Operacja polegająca na odbiorze i przemianie danych zewnętrznych nazwać można metabolizmem informacyjnym. Często kilku lub kilkunastoletnie oddziaływanie fałszywą informacją na procesy poznawcze naszego wnętrza sprawiają, że świat widziany jest jako "struktura ewolująca", jednak prawdziwa nauka oraz prawdziwi niezależni badacze udowadniają fałszywość takiego oglądu świata ! Założenia przedstawiane przez ewolucjonistów są niekompletne lub często niezgodne z wynikami autentycznych badań ! Poniżej zdjęcia, pierwsze z lewej to starożytna Ameryka - Meksyk, z prawej to starożytne Indie. Nie dajcie się nabrać na ewolucję !

Teoria ewolucji to wielkie zwiedzenie ludzkości - dr Thomas Kindel

https://www.youtube.com/watch?v=iVLDS3cQWAo&t=53s

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika chmielu

Ja pierdzielę, jak Ty to

Ja pierdzielę, jak Ty to robisz?. Nieważne o czym będzie artykuł Ty i tak jesteś w stanie pod każdym z nich dodać komentarz cytując Biblię i nawiązujący do Twojego blogu popotopie.

Skomentuj