Kula ognia pojawiła się na niebie nad Kolumbią

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańcy miast Segowii i Remedios, położonych w północnej Kolumbii, byli zdezorientowani, kiedy 19 stycznia br. około godz. 21:00 widzieli czerwoną kulę ognia na ciemnym niebie. Północno – wschodni rejon departamentu Antioquia, który znajduje się u podnóża Kordylierów, słynie nie tylko z kopalni złota, ale także opowieści o czarach i czarownicach. Dlatego miejscowi twierdzą, że „nadprzyrodzone” siły dały o sobie znać.

 

 

Ian Bran, który zarejestrował pojawienie się kuli telefonem komórkowym, powiedział, że jego rodzina i wielu ludzi wybiegło na ulicę, aby spojrzeć na „bardzo jasną gwiazdę”, która płonęła na niebie trzy minuty przed zniknięciem.

 

„To było, jak duża święcąca gwiazda z jasną łuną dookoła, kula ognia z czasowo pulsującymi kręgami” – relacjonuje młoda kobieta. „Ludzie próbują zrozumieć, co kryje się za zjawiskiem obserwowanym w północno-wschodniej części Antioquia”.

 

Wiele osób twierdzi, że to mogło być UFO. Inni uważają, że jest to jakaś platforma z innego świata. Są i tacy, którzy widzą w tym znak końca świata, który zmusza nas do zadumy i pokuty. Niektórzy wyrażają  pogląd, że to zwykłe zjawisko astronomiczne (zdjęcia i filmy zostały wysłane do lokalnego planetarium, gdzie analizowała je astronom Angela Perez). Jak zwykle przebija się również hipoteza o balonie, który ktoś wypuścił w niebo przy okazji uroczystości o charakterze rodzinnym.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Piotruz

Człowiek widzi to co che

Człowiek widzi to co che widzieć, gdyby kosmici ukrywaliby się albo inne sił i chcieliby nam się ukazać to by się po prostu ukazali i to nie w dymie.

Głosuj za
77

Skomentuj