Pomarańczowa chmura w kształcie UFO zawisła nad Szwecją

Kategorie: 

Źródło: http://actualnews.org

Niezwykła pomarańczowa chmura w kształcie UFO na niebie zawisła nad Szwecją. Widok tego dziwnego obiektu mogli podziwiać mieszkańcy miasta Duved w centralnej części Półwyspu Skandynawskiego.

 

 

Jasna pomarańczowa chmura  pojawiła się na niebie nad ośrodkiem narciarskim. Ogromny gazowy klaster przyciągał uwagę nietypowym kolorem i dziwnym kształtem, przypominającym obiekt UFO.

 

Chmura w kształcie latającego spodka unosiła się nad górzystym terenem przez kilka godzin i znikła dopiero wieczorem. Być może jest to normalne zjawisko  atmosferyczne, ale wydarzenie określono mianem „wizyty UFO nad Skandynawią”.

Ufolodzy sugerują, że na zdjęciach widać latający spodek obcych i ta wersja przebija tłumaczenia klimatologów. Meteorolodzy wyjaśniają, że pomarańczowy obłok nad Szwecją, to nic innego, jak zwykła chmura soczewkowa. Chmury takie pojawiają się zazwyczaj nad pasmami górskimi i posiadają oryginalne kolory w wyniku załamania światła słonecznego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Leon

Nadejszła Wiekopomna Chwila

Nadejszła Wiekopomna Chwila UJAWNIENIE !!
William Topkins w wywiadzie Projekt Camelot ujawnił współpracę USA i Niemiec Nazistowskich z obcą rasą.Ujawnił projekt Apollo,którego jest autorem jest to szokujące że mamy info. z pierwszej ręki.Wydaje się że po tym wywiadzie świat powinien być inny.
ps.Wywiad jest na stronie Porozmawiajmy.tv

 

Portret użytkownika b@ron

"Być może jest to normalne

"Być może jest to normalne zjawisko  atmosferyczne, ale wydarzenie określono mianem „wizyty UFO nad Skandynawią” ... teoretycznie, grzyb atomowy też jest naturalnym zjawiskiem po wybuchu bomby atomowej...

Głosuj przeciw
-41

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj