W Indiach żyje dziewczyna – wąż, która zrzuca skórę co sześć tygodni

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziwny przypadek z ciężką chorobą dziedziczną zidentyfikowano w Indiach. Hinduska dziewczyna o imieniu Shalini Yadav cierpi na erytrodermię o podłożu genetycznym. Nastolatka wygląda brzydko i niektórym kojarzy się ż wężem.

 

 

Podobieństwo do gada jest takie, że skóra z nastolatki złazi co sześć tygodni i ciągle pęka. Jej ciało wygląda tak, jakby było pokryte łuskami. Oprócz fizycznego cierpienia, dziewczynka ma pewne problemy ze społeczeństwem. Kierownictwo szkoły, w której się uczy, zmusza ją do opuszczania zajęć z uwagi na to, iż szesnastolatka przeraża innych uczniów.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika joanna

Zastanawiające jest to, że

Zastanawiające jest to, że przeważnie w Indiach występują takie dziwne mutacje genetyczne. W Holandii, przez kazirodztwo najczęsciej spotykany jest zespół downa dlaczego tam są takie dziwne chorby? Jaki czynnik to powoduje?

Portret użytkownika Hiena

Jeśli już coś to szansa jest

Jeśli już coś to szansa jest zawsze tak samo wysoka. Co najwyżej liczba wykrytych przypadków może być większa bo 1% z miliarda to więcej niż 1% z miliona Smile

Co więcej, możliwe iż takie przypadki genetyczne spowodowane są zbyt małą wymianą genetyczną czyli chów wsobny.

Portret użytkownika pabloS

Bo qurwy wybrały sobie ten

Bo qurwy wybrały sobie ten kraj na doświadczenia - kto tam się będzie żalił, jak i komu?...kto mu uwierzy ze stał się czyimś królikiem doświadczalnym, jak sam nie jest nawet tego świadomy?

Portret użytkownika demik

To jest łuska rybia to sa

To jest łuska rybia to sa rzadke przypadki  genetyczne nie do wyleczenia znałem kiedyś dziewczyne o takiej łusce rybiej najgorzej w lecie powina kapać sie codzienne przynajmnij 2 godz i smatować specjalnymi kremami no ale nie w indiach.

Skomentuj