W Chile sfotografowano małego obcego, spacerującego swobodnie po parku

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kilka dni temu w sieci pojawiła się fotografia, przedstawiająca postać obcego. Zdjęcie wykonał mężczyzna o imieniu Pereira podczas spaceru w parku Santiago w Chile.

 

 

Na obrazku widać małe stworzenie, które zdaniem fotografa, jest dowodem na istnienie kosmitów. Jak widać, nawet spacery po parku, mogą być przyczyną pasjonujących przygód.

 

Wielu ekspertów uważa, że zdjęcie to oszustwo i fałszerstwo. Sam Pereira musiał być zaskoczony spotkaniem, skoro zrobił tak niewyraźną fotkę. Warto zauważyć jednak, że niektórzy eksperci są przekonani o obecności obcych na Ziemi, a kolejnym dowodem na ich istnienie ma być ten dziwny kadr.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wodzu13

dobra talin czas na wykład ,

dobra talin czas na wykład , była sobie kiedyś wieczorynka ,,piaskowy dziadek ,, o gości który podpier.. piasek z budowy , i wszystkie dzieci w Polsce się cieszyły ? jaki to miało wpływ na gospodarkę PRL ?

ano taki bo bajkę wycofano ? Ale piasek ginął dalej?

Jaki z tego wniosek?

Ze średnio uzdolniony szympans napisałby lepszego newsa

Portret użytkownika zibi1973

Tak panie talin widziałem

Tak panie Tallinn widziałem awatarka, chyba nie straszymy nim,a kto to jest,czy to pan z góry,też mam,mamy trochę fotek myślę, że dużo ładniejsze ale w końcu było hasło, wiesz co oni pokazują to było naprawdę trafne.

Portret użytkownika ascendant_149

Zastanawiam się od dłuższego

Zastanawiam się od dłuższego już czasu dlaczego najwięcej informacji (najbardziej obfitujących w szczegóły) co do historii np. Polski ale oczywiście nie tylko, naucza sie w szkołach dopiero od czasów, w których żył Jezus. Jak bardzo ważne, o jak dużym znaczeniu wydarzyło się "coś" o czym nie można wiedzieć i o czym się chyba nawet nie informuje a wręcz ukrywa albo poprostu tylko nie mówi, bo to wystarczy, że jest nieznane z czasów sprzed życia Jezusa, bo przyznaczie chyba, że jest to wiedza szczątkowa a przeważnie taka, której zwykły śmiertelnik nigdy nie zdoła udowodnić, nie mówiąc już o sprawdzaniu jakichkolwiek dowodów. Jest to co najmniej dziwne, ze wszystko nagle legło w ruinach a ludzie żyli bardzo ubogo (celowo nie używam słowa "prymitywnie" bo myśle, że to nie ich wina, że tak się stało), tak jakby dopiero co wyszli z ukrycia (ze schronów ?) - w końcu to tylko 2000 lat. W jaki sposób udało się "im" ukryć aż tak dużo informacji, zmanipulować az tak dużo dowodów co do ich pochodzenia i przeznaczenia. Czyżby zabicie Jezusa było jedynym celem samym w sobie aby świat mógł póść dalej naprzód ? Czy to mozliwe aby Ta śmierć miała az tak wielkie znaczenie dla całego Wszechświata. Wszystko wskazuje na to, że właśnie tak - tylko po co te tajemnice .... (?).

Portret użytkownika Matis

Zdjęcie stare jak świat,

Zdjęcie stare jak świat, pamiętam że na yt jest filmik z tym zdjęciem i wieloma innymi jak i również filmy.

Niestety nie ważne jakie to byłoby zdjęcie czy nagranie i tak zawsze będą mówić że fake że nieprawda. Jak na własne oczy zobaczy się to wtedy będzie się miało pewność.

Strony

Skomentuj