Czy obcy obserwują chiński łazik na powierzchni Księżyca?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Od grudnia 2013 roku na Księżycu znajduje się chiński łazik Yutu dostarczony tam przez sondę Chang'e-3. Okazuje się, że niektóre zdjęcia przesyłane przez lądownik na Ziemię przedstawiają niezwykłe anomalie. Padają nawet sugestie, że Chińczycy odkryli jakiś pojazd obcych, który najwyraźniej nadzoruje jednostkę poruszającą się na powierzchni Księżyca.

Niezwykłe zdjęcie przedstawia UFO składające się z trzech zielonych świateł wyraźnie widocznych na tle czerni kosmosu. Obserwacja dokonana przez to urządzenie jest bardzo trudna do wytłumaczenia, bo jakkolwiek na orbicie ziemskiej wszystko można wyjaśniać jako kosmiczne śmieci, to na orbicie księżycowej nie jest to już takie łatwe, gdyż znajduje się ich tam zdecydowanie mniej.

Lądownik Chang'e-3, nazwany tak po chińskiej bogini księżyca, osiągnął orbitę Księżyca i wykonał udane, miękkie lądowanie, 6 grudnia 2013 roku. Warto odnotować, że był to pierwszy statek kosmiczny, po radzieckiej automatycznej stacji Łuna-24, który wylądował na Księżycu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jaroslaw

Ups Ha Ha Ha... dziurawy

Ups Ha Ha Ha... dziurawy namiot Smile

Ale nazywać dziury w namiocie filmowym obcymi ? Smile

Jakże naiwnym trzeba byc aby wierzyć że te rurki obklejone pazłotkiem z czekolady to ...

lądownik Bu...chchccha Smile

Czy pazłotko z czekolady z tym telewizorkiem wytrzymuje róznice temperetur od +150 do - 150 stopni celcjusza? A który pan w minus 150 C zrobił to zdjęcie łazikowi? A jaki aparat wytrzymał taką temperaturę? Bu chchchaa.....  Smile

Wpiszcie na youtube:

meksykanin płaska ziemia - jeszcze więcej smiechu

Smile

 

Skomentuj