Dziwaczne obrazy Davida Hugginsa

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

David Huggins ma w tej chwili ponad 70 lat. Obecnie mieszka w Haboken, New Jersey. Jako dziecko wychowywał się na wsi. Twierdzi, że od młodości, mniej więcej od 8 roku życia, był porywany do UFO. W tamtym czasie spotykał ufonautów w postaci wielkiej modliszki, a także niewysokiego osobnika, bardzo podobnego do "Wielkiej Stopy".

Od lat 17 był przymuszany do stosunków seksualnych z "kosmitkami". Studiował sztuki piękne, malarstwo na nowojorskim Art Students League, co pozwoliło mu znakomicie oddać scenerię "spotkań" z załogantami ufonautycznych "pojazdów".

Będąc w podeszłym wieku nadal jest odwiedzany przez przybyszy z innego wymiaru - lub co najbardziej prawdopodobne, z "Drugiego Nieba", jak dowodzą tego badania Grahama Hancocka, L.A. Marzulliego, i wielu innych.

To tam mieszczą się światy istot chcących uprawiać z ludzkością "seks". David Huggins twierdzi, że (...)jego wzięcia, cała atmosfera związana ze "spotkaniami", była dla niego zawsze wielce depresyjna - nikt nie chce o tym opowiadać, w nich uczestniczyć, a tym bardziej należeć do klubu ofiar tych istot.(...)

Ufologia w pigułce - Davida Hugginsa obrazy

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika r.abin

Coś musi być niedobrego z

Coś musi być niedobrego z tymi kosmitami - żeby kosmitki przymuszały go do sexu. Degenerują się pewnie w kosmicznym tempie i muszą nieboraczki "krew odświeżać" Toby znaczyło że Europa powinna uchodźców hołubić (ale raczej na miejscu)

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika pilippek

nonononono, wierze bez

nonononono, wierze bez czytania 

typa cale zycie ufo odwiedza ale nigdy nie przyszlo mu przez mysl zeby to uchwycyc na kamerze uprzednio zostawionej - a nie, pewnie próbował ale pole magnetyczne uszkadzało sprzęt

Skomentuj