Nowy Mesjasz urodzi się na Uralu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Naukowców pasjonuje spuścizna Nostradamusa, który żył prawie pięć wieków temu. Obecnie twierdzą oni, że udało im się rozszyfrować przewidywania wizjonera na rok 2017. Eksperci uważają, że Nostradamus przewidział narodziny niezwykłego dziecka w 2017 roku, które uzna cały świat. Ono będzie tak wielkie, że pokłony oddadzą mu wszyscy władcy świata.

 

 

Badacze przepowiedni Nostradamusa dopiero teraz ją zrozumieli. Zajęło im to wiele lat. Nurtowało ich pytanie, gdzie narodzi się niezwykłe dziecię? Nostradamus napisał, że przyjdzie ono na świat w kraju z zimnym lasem w pobliżu malachitowej góry. Teraz eksperci są całkiem pewni, że Nostradamus miał na myśli rosyjski Ural.

 

Na Uralu złoża malachitu zostały już praktycznie wyczerpane, ale faktem jest, że 450 lat temu, czyli w czasach Nostradamusa, nikt o nich nie wiedział. Jednakże naukowcy przyznają także, że miejscem narodzin „nowego Mesjasza" mogą być okolice francuskiego Lyonu.

 

Na korzyść Uralu przemawia jednak wersja, że w tekście jest mowa o „królu północy, władcy Aquilon”, który ustanowi nowy porządek świata. W czasach Nostradamusa Aquilonem nazywano ziemię leżącą na północny-wschód od Rzymu, w tym także ówczesnej Moskwy.

 

Na tym dobre przepowiednie dla Rosji na rok 2017 się kończą. Nostardamus twierdzi, że będzie to bardzo trudny czas, choć międzynarodowe konflikty i klęski żywiołowe omijają ten kraj, nie licząc wojny prowadzonej z Ukrainą.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika jol

tu sie nie ma nad czym trząść

tu sie nie ma nad czym trząść, kolejna bajka stawiajaca na bacznosc krystowierców i innych "duchowo" i cielesnie obrzezanych, regresja intelektualna jest wielka - jak i wtórny analfabetyzm, "uwierz" a my cię ogolimy ;P jak można być tak bezdennie bezkrytycznym mając rozum, logikę i fakty Blum 3

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Dajcie se na luz z ..

Dajcie se na luz z ...isjaszami - mało bólu na świecie wywołał ten Isjasz co go obwołano Królem bez granic, a którego "swojacy" nawet mają za nic?

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Fastwalker

...aha,jeszcze jedna Uwaga:

...aha,jeszcze jedna Uwaga: żyd Jezus obiecał żydom że powróci jeszcze za życia swego pokolenia,czyli w I- wieku "naszej ery"...i cooo ??? LIPAAA... Czytajcie uważnie Ewangelie...,które nie są żadnymi dokumentami. Nikt w czasach Jezusa nie słyszał o takim facecie.

Portret użytkownika Fastwalker

Dajcie już spokój z tymi

Dajcie już spokój z tymi mesjaszami;to wymysł żydów uciśnionych przez okupantów greckich i rzymskich przed "naszą erą" . Polacy też mieli wymyślonego mesjasza pod zaborami. Świat działa wg prawa przyczyny i skutku i nie ma takiej mozliwości żeby jakiś bajkowy mesjasz unieważnił czyny wieżących w bajki. Reinkarnacja; każdy otrzymuje to na co zasłużył swoimi czynami,myślą i słowem.

Portret użytkownika Kimbur

Którzy to badacze? Jakieś

Którzy to badacze? Jakieś nazwiska, opracowania, źródła? Bajanie, że ktoś wie co stanie się w 2017 wg Nostradamusa to kpina. Jeśli już, to może tylko przypuszczać. Jedyne pewne jest to, że koniec jakiegokolwiek życia na Ziemi zapowiedział na 3797 rok - otwartym tekstem a nie zaszyfrowaną przepowiednią (a i tutaj rodzi się pytanie - prawda czy celowa zmyłka?).

Portret użytkownika Meg

Przepowiednie Nostradamusa

Przepowiednie Nostradamusa świetnie się sprawdzają, ale wstecz, bo to jeden wielki bełkot. Nie ma czym zawracać sobie głowy.

A Mesjasz już się narodził ok. 2000 lat temu., zmarł a następnie zmartwchwstał. Jeśli teraz ma się narodzić, to najwyżej antychryst.

Portret użytkownika Zenek :)

Wiele osób zwlaszcza na ZnZ

Wiele osób zwlaszcza na ZnZ jest gotowych jak Rejtan bronić "słowiańskości" rosji i putina... i dla nich mam  PROSTY TEST.... bo

wiadomo nie od dziś iż mamy 3 OSRODKI JAKIE RYWALIZUJĄ O WŁADZĘ nad światem "PO".....

1--żydohitleryzm jakiego centralą jest anglia a odnóżami wykonawczymi wszelkie kraje nato plus bliskowschodni apartheid

2--chiny ludowe gdzie owym ludem są WYŁĄCZNIE "ludzie" (klan mafijny) panującej partii

3--i zgrywająca na bycie "ostoją słowiaństwa" rosja banderowsko-bolszewicka

 

I teraz to co jest w artykule czyli zejście (urodzenie) się mesjasza w rosji daje temu krajoowi PRZEWAGĘ nad dwoma pozostałymi ośrodkami. PRZEWAGĘ BEZDYSKUSYJNĄ i NIEOBALALNĄ....  więc....

Jeśli kremlowska bolszewia banderowska byłaby rzeczywiście "słowiańska" to zarówno żydohitleryzm angielski jak i chiński kraj komunistycznych rad powinny się zmówić i wspólnie na rosje napaść by ów URAL czyli miejsce owych narodzin PRZEJĄĆ POD WŁASNE PANOWANIE.... dla zachowania swojej władzy nad światem....

Jeśli zaś na kremlu panuje władza prohitlerowska (putin członkiem city of london) to tylko chiy będą zmuszone do desperackiego ataku na rosję bo w innym przypadku rosja wespół z ussa jako "tajna macka żydohitleryzmu" ich i zdradzi i zniszczy.... tak jak to teraz robi EKONOMICZNIE udając współpracę....

To jaka naprawdę jest rosja się okaże w przeciągu najbliższych miesięcy bo to w tym roku i anglia z jej natoskimi przydupasami jak i chiny muszą wykonać swój ruch czyli PRZEJĄĆ MALACHITOWĄ GÓRĘ by to te kraje były tymi jakie będą między sobą rywalizowały o WYŁACZNĄ WŁADZĘ NAD ŚWIATEM.....

I ten PROSTY TEST na  żydohitlerowskość kremlowskiej banderobolszewi....
zadecyduje też o byciu czyli przeżyciu ZDRADZIECKICH ruskich....

W sumie to ciekawe ilu ruskich ruskich jest wśród tych jakich postanowiono tam ocalić dając im miejsce w podziemnych atomowych schronach.... Jest 20 milionów miejsc.... i.....???.... milionów ruskopodobnych sciąganych do rosji z całego świata przez kremlowską banderobolszewię..... jacy te miejsca mają za tzw "punkty za pochodzenie".....  Czy choć jeden prawdziwy rusek się na nie załapie?

 

Portret użytkownika Sio

Phiii?

Phiii?

Co to znaczy antychryst? To ktoś, kto nie wyznaje chrystusa. A takich jest 85% ludzi na ziemi a spośród tych 15% wielu nie praktykuje bądż robi to na pokaz.

Chrystus nie był ani bogiem ani jakimś wielkim człowiekiem a jedynie ligendą, którą się wykorzystuje w wiadomym celu. Więc jakie to ma znaczenie, że ktoś jest antychrystem?

Portret użytkownika Kimbur

Antychryst to największy

Antychryst to największy przeciwnik Chrystusa - wódz wszelkich jego przeciwników. Nie każdy, który nie jest zwolennikiem i wyznawcą Chrystusa, jest jego przeciwnikiem.

Może kiedyś spotkasz jezusa i Twoja opinia się zmieni? Życzę ci tego!

Portret użytkownika Sio

Kimbur skąd się to wszystkim

Kimbur skąd się to wszystkim wzięło, że największe zło to przeciwieństwo jezusa? Chyba z biblii.

W mojej opinii jezus wcale nie był taki dobry. A zło ma zupełnie inne podłoże. Jego korzenie to wiara - obojętnie jaka. Dlaczego nie powinniśmy żyć swoim wspaniałym życiem a jedynie złudzeniami i korzeniem się przed kimś z izraela albo nawet jakimś duchem? Ja np jestem jednym z tych wiecznych duchów - no i co kimburku? porzucam jednie ciało i biorę następne ha, ha.Nie muszę myśleć o jakimś jezusie czy mahomecie lub abrahamie.

I co gorsze dla ciebie - nie pociągają mnie żadne grzechy - i co teraz?

Portret użytkownika indi212

Jezus Chrystus jest Synem

Jezus Chrystus jest Synem Bożym i narodził sie ponad 2000 lat temu aby umrzeć za grzechy wszystkih tych którzy w niego uwierzą. Teraz się zastanów dlaczego cały świat go znienawidził, a KRK z niego drwi i podszywa się chrześcijaństw zwdząc ludzi. Chrześcijaństwo nie ma nic wspólnego z rzymskim-katolicyzmem itd..

Portret użytkownika Fastwalker

Weź się za czytanie faktów

Weź się za czytanie faktów historycznych a nie bajanie klechów.

Katolicyzm zmontowano w 325 r. jako system władzy cesarskiego Rzymu pod szyldem "Jezus"; wprowadzano go ogniem i mieczem przez 1600 lat od 395 r. ; ok.180 mln pomordowanych: w wojnach krzyżowych,likwidacja inteligencji,chrześcijan i pism chrześcijańskich,wymordowanie gnostyków i Katarów,inkwizycja,polowania na "czarownice",kolonializm,holokaust,zniszczenie kultur narodowych Europy, obu Ameryk i części Afryki,niewolnictwo,ostatnie 1000 lat to głównie wojny "chrześcijańsko - chrześcijańskie". Katolicyzm to nie chrześcijaństwo bo nie istnieje ono od 1700 lat, Ch. było odłamem judaizmu nadal opartym o Tory i tradycje żydowskie. Żyd Jezus modlił się w synagodze,jak i wszyscy chrześcijanie bo byli żydami.Jezus wykładał biedocie żydowskiej jak rozumieć Tory i dlatego nic nie zapisywał. Ewangelie-pisma żydowskie ,mówią o organizowaniu przez Jezusa "Eklezji" - wyznaniowych gmin żydowskich a nie jakichś kościołów;kościół to słowo czeskie i nie ma tego słowa w żadnej Ewangelii. Jezus był stanowczym wrogiem religii tzw. państwowej i instytucjonalnej, "będziecie spotykać się w domach i nauczać się;gdzie będzie trzech,wybierzecie starszego". Głównym celem Jezusa było zjednoczenie 12 plemion Izraela poprzez głoszenie religii żydowskiej tam gdzie są żydzi,"łowienie ich jak ryby w sieć". Czytaj Ewangelie.Chrześcijanie byli obrzezani a chrzest był odnowieniem przymierza z bogiem żydów, Jahwe;Jahwe nie jest stwórcą Wszechświata. Każda religia oparta na judaizmie to judaizm,katolicy to żydzi w sensie wyznaniowym i członkowie Izraela(Izrael to wszyscy żydzi,bogiem Jahwe).

Portret użytkownika tomasz26

co dzień w min.Syrii jest

co dzień w min.Syrii jest porywanych wykorzystywanych i mordowanych setki dzieci i mów takich pierooł ze ktoś za kogoś umarł .. bo to żenujący ciemnogród... nie umiera się za kogoś, ,tylko ewentualnie przez kogoś...na ziemi nie pomoże żaden .tzw. mesjasz ...tu trzeba zmienić myślenie ciemnogrodu co bije pokłony ,iluminatom masonom baronom, mafiozom ,religijnym watażkom itp.. to jest problem ludzkości.. te zabobony i gusła

Portret użytkownika Sio

Indii nie mogę zrozumieć

Indii nie mogę zrozumieć dlaczego jakiś jezus miał umierać za moje rzekome grzechy. Ja go nie znam i o nic go nie prosiłem. Ze swoich słabości wyzwalam się sam.

Pokaż mi proszę chrześcijan, których jezus ukrzyżowaniem wyzwolił z ich grzechów - czy ty w ogóle myślisz czy powtarzasz frazesy jedynie?

Swiadkom jehowy czy kościołowi tylko chodzi o wyznawców i kasę z tego - to takie same instytucje.

Do nieba pójdę jak ja zechcę a nie jakiś jezus. Tam nie ma królów i tego typu wariatów. Władza tam nie ma znaczenia ani zadne pozycje społeczne

Portret użytkownika Shagrath

"KRK z Jezusa drwi i podszywa

"KRK z Jezusa drwi i podszywa się chrześcijaństw zwodząc ludzi. Chrześcijaństwo nie ma nic wspólnego z rzymskim-katolicyzmem itd..."

...powiedział anonimowy indi212 opierając się na swojej wszechstronnej wiedzy teologicznej, tj. znajomości Pisma Świętego, tradycyjnego nauczania apostołów i wczesnych chrześcijan, oraz chociaż niezłej znajomości dokumentów kościelnych z czasów, gdy kształtowała się doktryna. A jeśli indi212 wykazuje pewne braki w tym zakresie, to pewnie uzupełnia je nie udając się do biblioteki i studiując teksty historyczne, a włączając filmiki na youtube, ufny w dobrą wolę, brak manipulacji i półprawd ze strony ich twórców.

O ile można to "drwienie" na poziomie zachowania ludzi wobec głoszonych ideałów starać się uzasadnić, bo wielu przedstawicieli tych elit w dziejach to niezaprzeczalnie były i są prawdziwe skurczysyny, to jednak sama nauka jest logiczna, a już na pewno ma oparcie w piśmie świętym. Nawet jeśli z pewnymi fragmentami, które bardziej miały oparcie w tradycji można polemizować, to należy to robić na rozsądnym poziomie, a nie w stylu rzucenie na odczepnego jakiegoś cytatu i pojazd z "czczeniem pogańskich bożków, bogiń i fallusów" okraszone wiedzą z kodu daVinci.

Swoją znajomość chrześcijaństwa indi212 potwierdził poniższym zdaniem:

"Jezus Chrystus jest Synem Bożym i narodził sie ponad 2000 lat temu aby umrzeć za grzechy wszystkih tych którzy w niego uwierzą"

No proszę, do tej pory błędnie sądziłem, że (zgodnie z chrześcijaństwem) ci wszyscy, którzy pomarli przed śmiercią Jezusa mieli szansę dostępić zbawienia. A tu okazuje się, że nic z tego, bo przecież w Niego nie wierzyli...

Portret użytkownika wierzący

ci którzy umarli przed

ci, którzy umarli przed narodzeniem Chrystusa na ziemi również mogą być zbawieni - Jezus pomiędzy śmiercią swojego ciała na ziemi a zmartwychwstaniem był między innymi w piekle, gdzie ci co pomarli przed jego narodzeniem mogli Go poznać i w niego uwierzyć

Skomentuj