W indyjskim mieście Bihar urodził się „przybysz z kosmosu”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dwudziestoośmioletnia kobieta z Bihar w Indiach urodziła dziecko, przypominające wyglądem obcego. Noworodek ma twardą skorupę zamiast delikatnej skóry. Oczy, kończyny i genitalia są zdeformowane. Zszokowana matka myśli, że jej syn jest przeklęty i nie potrafi znaleźć siły w sobie, aby go karmić. Nie chce go nawet dotykać, donosi International Business Time.

 

Maluch przyszedł na świat 21 stycznia 2017 roku, ale informacje o nim pojawiły się w mediach w ostatnim czasie. Kobieta, która przeżywa dziwne narodziny, jest zupełnie zdrowa. W okresie ciąży była pewna, że urodzi zdrowe niemowlę.

 

Lekarze zdiagnozowali u małego pacjenta tzw. rybią łuskę arlekinową (łac. ichthyosis fetalis, ang. Harlequin ichthyosis) – rzadka choroba genetyczna. W mikropęknięciach skóry rozwijają się bakterie, które są przyczyną zaburzeń keratynizacji. Lekarze obawiają się o życie dziecka, przewidując, że nie pożyje ono długo ze względu na słabo rozwinięte narządy. W takich przypadkach, szanse na przeżycie są bardzo nikłe.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika anya67

ten portal zszedł na psy ...

ten portal zszedł na psy ... kosmita powiadasz Tallinn ? Płód arlekin (rybia łuska arlekinowa, płód arlekin, ang. Harlequin ichthyosis, HI, harlequin fetus, ichthyosis fetalis) – rzadka choroba genetyczna, o dziedziczeniu autosomalnym recesywnym ... jak nie masz pojecia o czym piszesz ... to KUR***** przestan publikowac bzdury ... nikogo nie pozdrawiam ... minusujcie do woli 

Laszka

Portret użytkownika Israfel

Widząc jak się porusza w tym

Widząc jak się porusza w tym 'beciku" (a właściwie szmacie), poczułem wielkie współczucie. Po pierwsze, dziecko wystawione jest na widok publiczny na środku jakiegoś blatu. Po drugie, ono czuje dotyk (i jego brak), pewnie słyszy. Może też szczątkowo widzi (a przynajmniej rozróżnia zmiany jasności z tymi zdeformowanymi oczami). Niezależnie od tego czy ma duże czy małe szanse na przeżycie, powinno mieć zapewniony spokój i ewentualnie godną śmierć. Potworem nie jest to dziecko. Potworami są rodzice i tłumy gapiów których tam nie wiadomo po co wpuszczono. Jeżeli ktoś tam jest nieludzki albo odczłowieczony, to z pewnością nie dziecko.

Portret użytkownika b@ron

no tak... nie brakuje, tym

no tak... nie brakuje, tym sposobem to można wszystko ślepo wytłumaczyć... jak potrącisz na drodze pieszego, to nie jst twoja wina tylko bezwładności hamulca... to weź mi wyjaśnij w takim razie, czy istnieje jeszcze coś, za co odpowiedzialna jest bozia? bo podobno jest sprawiedliwa i wszechmocna...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

bardzo błędne myślenie...na

bardzo błędne myślenie...na siłę usprawiedliwiające boga... czyli choroba tego dziecka jest winą dziecka bo ma ono wolną wolę??? ... jak człowiek zachoruje to z własnej winy? a co do tego ma wolna wola?...

A koniec mnie rozwalił..."sprawiedliwy, ale niekoniecznie w tym życiu" ... w takim razie, po co w tym życiu nazywać go sprawiedliwym?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika marczaj

co ty z tą winą? gdzie

co ty z tą winą? gdzie podałem o czyjejś winie? w tym przypadku to tylko i wyłącznie wadliwe dna nic więcej, żdnych bogów czy innych historii, a co do tego "w takim razie, po co w tym życiu nazywać go sprawiedliwym?" to chociaż by dlatego że za życia jak kogoś uważam ża ograniczonego to również po jego śmierci będę miał o nim to samo zdanie, ot można porównać o co mi chodziło, bez odbioru.

Skomentuj