Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych"

Kategorie: 

Rzekoma stacja przekaźnikowa obcych na Księżycu - Źródło: kadr z YouTube/SecureTeam10

Należący do NASA satelita Lunar Reconnaissance Orbiter, okrąża Księżyc już od 8 lat. W tym czasie zebrano wiele danych i wykonano ogromną ilość zdjęć powierzchni srebrnego globu. Część z nich została upubliczniona. Na jednym z nadesłanych zdjęć wirtualni archeolodzy wypatrzyli coś co wygląda jak baza księżycowa.

Eksperci z grupy SecureTeam10 twierdzą, że znaleźli na zdjęciach Księżyca, bazę obcych. Twierdzą oni, że nie jest to na pewno formacja naturalna. Jako dowód pokazują zdjęcia. Ekipa SecureTeam10 do ich znalezienia użyła narzędzia Google Moon, które jest dość podobne w obsłudze do Google Earth, ale daje możliwość eksploracji zboru dostępnych zdjęć Księżyca.

 

Dzięki temu odkryto coś co wygląda jak telekomunikacyjna stacja przekaźnikowa, której przecież nie powinno być na powierzchni naszego satelity, bo przynajmniej oficjalnie nie mamy takiej technologii. 

Poza tym wskazano na dziwny trójkątny kształt widoczny na innym dostępnym zdjęciu. Kratery uderzeniowe zwykle nie przyjmują kształtu trójkąta. Zdaniem SecureTeam10,  może to świadczyć o sztucznym pochodzeniu takich struktur.

Ufolodzy od dawna uważają, że NASA jest świadoma, że na Księżycu, znajdują się bazy obcych, ale informacja ta jest ukrywana. Pojawiają się nawet opinię, że zabroniono ludziom na loty na Księżyc, ponieważ od 45 lat człowieka na srebrnym globie nie było, a wedle niektórych teorii, nie było go tam nigdy, a rzekome lądowania zostały sfabrykowane.
 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Arturho

Dziwny ten staruszek, wyjaśni

Dziwny ten staruszek, wyjaśni mi ktoś dlaczego ma założoną perukę? A tak na boku to posiadam całkiem mocny teleskop Syntę na Dobsonie 10' i jestem zapalonym obserwatorem nieba, także i srebrzystego globu, niestety mimo tak ogromnego powiększenia jakim dysponuje mój teleskop, te pojazdy z filmu długie nawet na 2 kilometry jakoś mi umykają... Wink

Portret użytkownika replikant3d

Od 50 lat księżyc jest

Od 50 lat księżyc jest omijany z daleka. Po co matłoch ma widzieć że księżyc jest zasiedlony od tysiącleci i jest sztucznym tworem? takich ,,kwiatków,,wkrótce będzie więcej. zapora milczenia powoli pęka...

Strony

Skomentuj