Dziewczynkę, która urodziła się z czterema nogami i dwoma kręgosłupami, udało się z powodzeniem oddzielić od pasożytniczej siostry bliźniaczki

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziewczynka z Wybrzeża Kości Słoniowej urodziła się z czterema nogami i dwoma kręgosłupami. Lekarze ze szpitala Park Ridge z Chicago 08 marca br. dokonali cudu z powodzeniem usuwając pasożytniczego bliźniaka.

 

 

Dziesięciomiesięczna Dominique przeszła rzadką i bardzo skomplikowaną operację, która trwała sześć godzin. Operowało ją pięciu lekarzy. Obecnie dziecko przechodzi rehabilitację i zajmuje się nią rodzina zastępcza w USA. Potem dziewczynka powróci do swoich biologicznych rodziców w Afryce.

 

Przed zabiegiem Dominique nie mogła robić wielu rzeczy, które robią dzieci w jej wieku. Teraz jest zupełnie zdrowa i tryska pełnią życia. W Stanach Zjednoczonych Dominique opiekuje się Nancy Swabb z Edgebrook (Illinois).

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika baca

news z wybrzeża kości jest

news z wybrzeża kości jest jedną z tych bardzo ważnych informacji typu: w Banngladeszu już drugi dzień nie pada deszcz a w Chinach czarna seria - znowu w piątek upadł worek z ryżem...

Głosuj przeciw
-42

Skomentuj