Zdaniem fizyka jądrowego kosmici objęli Ziemie kwarantanną

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Niejaki Stanton T. Friedman, fizyk jądrowy i były współpracownik wielu światowych korporacji, wojskowych kontrahentów a zarazem uczestnik  niezliczonych tajnych rządowych projektów, wydaje się być coraz bardziej niewygodny dla środowiska naukowego. Jego problemy rozpoczęły się w momence, gdy uzyskał on wątpliwy zaszczyt bycia pierwszym cywilem, który badał zdarzenie z Roswell. Od tego czasu stał się znany jako "Fizyk UFO" co wiązało się oczywiście z wieloma szykanami pod jego adresem.

 

Friedman, wielokrotnie wypowiadał się na tematy związane z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Ostatnio nawiązał on zresztą do ujawnionych przez Wikileaks dokumentów, które jego zdaniem wspierają głoszone przez niego tezy. Zgodnie z jego opinią, obce cywilizacje już dawno odnalazły Ziemię a w wyniku ich działań, rasa ludzka zostałą objęta swego rodzaju kwarantanną. Ma się to objawiać nie tylko brakiem załogowych misji kosmicznych, ale również poprzez liczne przypadki utajniania zjawisk UFO przez rządy poszczególnych państw. Przyczyny takiej kwarantanny nie zostały przez niego uściślone, ale biorąc pod uwagę obecną sytuację geopolityczną i ciągłe konflikty na naszej planecie nie da się ukryć, że pozostawienie nas samym sobie jest dobrym rozwiązaniem.

Jednak warto byłoby przypomnieć o co tak naprawde chodzi z wspomnianymi wcześniej dokumentami. Ich publikacja miała miejsce podczas kampanii prezydenckiej w USA, a ich najgłośniejszym elementem była pedofilska afera Pizzagate. Niemniej jednak, równie istotnym elementem całego tego przecieku był wątek UFO. Na przestrzeni tygodni dowiadywaliśmy się o spotkaniu prezydenta Baracka Obamy z byłym astronautą-ufologiem Edgarem Mitchelem, o posiadanych przez Watykan archiwach na temat UFO oraz o domniemanej katastrofie, mającej wybić większość ludzkiej populacji. Jak więc widać, maile Podesty miały prawo wywołać zamieszanie w środowisku ufologicznym. Zresztą jeśli uznajemy, że maile dotyczące fundacji Clintonów, oszustw przy zadawaniu pytań na debatach prezydenckich czy wcześniej wspomnianego Pizzagate to prawda, to dlaczego z założenia odrzuca się tematy wspierające hipotezy o UFO?

Zresztą, koncepcja wygłoszona przez wspomnianego wcześniej doktora Friedmana nie jest wcale jego wytworem, a raczej próbą rozwinięcia idei "teorii rezerwatu" oraz podparcia jej fizycznymi dowodami (jakie by one nie były). Prawda jest taka, że jeżeli będziemy z miejsca odrzucać każdy dowód na istnienie UFO, ponieważ brzmi on niedorzecznie to nigdy nie dojdziemy do prawdy. Coraz większa rzesza naukowców zdaje sobie z tego sprawę, ale jest to zaledwie kropla w morzu potrzeb.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Fastwalker

...a gdzie są biblijni upadli

...a gdzie są biblijni upadli aniołowie co zostali strażnikami nieba nad Ziemią ??? Przecież zostali strąceni pod ziemię;UFO to oni. Katolicy i tzw. chrześcijanie nie czytają Biblii,swojej świętej księgi ??? Kim byli dawniejsi bogowie na Ziemi? Wielu z nich było rzeczywistymi postaciami,mieli dzieci z ludzkimi kobietami...w sumie wszystkie religie mówią o przybyszach z gwiazd. Ciekawe że ze względów politycznych traktuje się bajki o Jezusie jako prawdziwe a to co nie pasuje do systemu jest mitologią

Portret użytkownika 50plus

widze ze sie orientujesz w

widze ze sie orientujesz w tym temacie polecam=  ksiege enocha=o ile jej nie czytales jesli nie to zwroc uwage na poslancow ktorzy pojawili sie dwa razy  i co powiedzial bog  ziemskich bogow na temat tych poslancow kiedy przybyl na ziemie z wizyta==  a dlaczego o tym pisze bo w starym testamecie jest choc tego nie czytalem --oko za oko zab za zab-- od  jezusa mamy mowy testament traktujacy te sprawy o odwrotnie moze to byl poslaniec bezposrednio do nas ludzi--postepowanie wedlug starego testametu  pasuje do bogow o ktorych wspomniales--zazuty na nasza wiare sa ze wlasnie stwozyli ja ci bogowie ze starego testamentu--i jakiez bylo moje zdziwienie gdy wlaczylem telewizje trwam i tam mowi sie to co naukowcy niby odczytali z tabliczek sumeryjskich  na ktorych jest caly ten poczet bogow  wychodzi na to ze nawet bajki trzeba czytac ze zrozumieniem bo latwo cos przeoczyc  to moja opinia a jak bylo i jest to bog tylko wie --wystarczy zanurzyc sie troche w naukowe badania i juz wiemy ze nic nie wiemy ==z ktorych wynika ze lezacy kolo mnie pilot do telewizora jast z tego samego materialu zrobiony co ja czyli z energi  pozdrawiam  i powodzenia w szukaniu odpowiedzi==

Portret użytkownika lipka

Oczywiście, że ten "naukowiec

Oczywiście, że ten "naukowiec" klepie co mu ślina na język przyniesie. Każda rasa kosmiczna ma swój udział w życiu Ziemi ale sie tego nie ujawnia bo... i niech każdy sobie dopowie co by zrobił gdyby dowiedział się, że ptaki podarowała Ziemi cywilizacja X, zwierzęta cywilizacja Y a świat roślin stworzyliśmy sami. Co by to zmieniło? Nic, więc czas najwyższy słuchać własnego wnętrza i dokonywać takich wyborów by wilk był syty i owca cała, by ptaki cieszyły nasze uszy a motyle cieszyły nasze oczy. Świata roślin sami musimy doglądać by dary nie przepadły razem z nami.

Portret użytkownika Dziwadełko

Ciekawe co Ci wszyscy

Ciekawe co Ci wszyscy wyznawcy pana "cobretti" za 10 lat powiedzą..:-)) A tu nadal ten sam poniedziałek, te same rachunki, ten sam paradygmat, tylko jakby jeszcze ciężej, drożej i ludzi prawdziwych jeszcze mniej...A pan cobretti za 10 lat odkryje kolejne dziwadełka, bombki plazmowe i inne zabawki grupy chimera i znów każe czekać i medytować mocniej i mocniej..:-)) Pytanie tylko, po co to wszystko, po co ktoś zakłada tego typu stronki? Dla kasy..? Hmm...

Portret użytkownika Kimbur

Ziemia jest skazana na

Ziemia jest skazana na zagładę, dlatego żadna szanująca się rasa kosmiczna nie chce się tutaj zagnieździć. Po prostu tutaj nie ma dla nich przyszłości. poza tym to tylko poligon do zbierania dusz.

Skomentuj