Rodzaj ludzki powstał po to, aby wydobywać złoto

Kategorie: 

Annunaki

Jak wiadomo jedna z najbardziej znany teorii na temat paleokontaktów z UFO zakłada, że pozaziemska cywilizacja stworzyła gatunek homo sapiens, jako rodzaj pracownika do ich potrzeb. Tym pierwotnym zajęciem ludzi miało być wydobywanie złota. Wiele ze znalezisk i podań historycznych wskazuje na to, że człowiek nie jest produktem ewolucji. Darwiniści z pewnością zawyją teraz ze zgorszenia, ale tak to właśnie mogło wyglądać. Wszystko zaczęło się około pół miliona lat temu. Starożytne istoty zwane długo "bogami" pojawiły się wtedy na Ziemi i zaczęły korzystać z jej dóbr.

 

W mitologii sumeryjskiej zachowała się nawet nazwa dla tych istot, Annunaki. To, co robili na Ziemi to nie był dla nich raczej eksperyment, ale jakaś konieczność. Z tekstów sumeryjskich wynika, że na początku na Ziemię przybyli tylko trzej "bogowie" Enlil,Ninlil i Enki. Raczej oczywiste było, zatem, że jeśli celem miało być pozyskiwanie złota to potrzebne były ręce do pracy. Najpierw jednak pojawiły się istoty zwane Igigi. Niektóre źródła podają, że to określenie tożsame z Annunaki, ale to nie do końca prawda. Byli to tak zwani Wielcy Książęta, "młodsi bogowie", istoty prawdopodobnie stanowiące jakiś rodzaj hybrydy ludzkiej i obcej. Ustalenie takiej hierarchii miało pomagać w sprawnym wydobyciu złota a procederem tym mieli się zając ludzie.

[ibimage==16261==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Nie wiadomo, po co właściwie Annunaki potrzebowali złota. Istnieją na ten temat rozmaite hipotezy zakładające na przykład, że złoto było konieczne dla ocalenia ich planety domowej. Padają sugestie, że złoto mogło być stosowane, jako część osłon. Niestety przyczyn nie odgadniemy tak łatwo. Biorąc jednak pod uwagę, że metal ten nadal jest jednym z najbardziej poszukiwanych na naszej planecie daje do myślenia. Tak samo jak nie wiemy, po co Annunaki kopali złoto nie wiemy też, dlaczego tego zaprzestali. Jest to tym bardziej zagadkowe, że przecież złoto jeszcze występuje na naszej planecie. Nie wiemy czy Annunaki opuścili nas na dobre, bo przecież mogą kiedyś powrócić.

 

Zagadką pozostaje też to, co działo się z ludzkością przez te pół miliona lat. Zapisy historyczne sięgają najwyżej 6000 lat wstecz, a co było poprzednio? Zdumiewa to, że większość tak zwanych autorytetów archeologicznych zadowala się półprawdami obawiając się dotknięcia tematu, który mógłby wywrócić do góry nogami wszystko, co wiemy o ludzkości.

[ibimage==16260==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wiele wskazuje na to, że przed naszą cywilizacją istniały na Ziemi inne, może nawet bardziej od naszej rozwinięte kultury. Do dzisiaj można znaleźć wiele śladów po ich bytności. Pojawiają się też sugestie, że cywilizacje te były z w przeszłości z premedytacją niszczone przez "bogów". Śladem takiego zdarzenia mógł być mityczny potop. Trudno sobie wyobrazić lepszy sposób na zresetowanie ziemskiej populacji. Być może opowieść o Arce Noego, na pokład, której zabrano rzekomo po parze z gatunków ziemskich zwierząt to w istocie alegoryczna opowieść o pojeździe gdzie przechowywano materiał genetyczny, który miałby potem pomóc odtworzyć zniszczone potopem gatunki?

 

Braki w ciągłości historycznej naszego gatunku powodują, że traktujemy zamierzchłą przeszłość, jako coś, co odeszło w niebyt i nie wpływa na nasz los. Może być jednak zupełnie inaczej a człowiek pozbawiony dziejów swego rodu pozostaje w niewiedzy i ignorancji pielęgnowanej z jakiegoś powodu przez kapłanów nowoczesnej nauki.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika piotrzz

Złoto spadło na Ziemię w

Złoto spadło na Ziemię w meteorytach. Od dawna wiadomo że najwięcej można go znaleźć w Pasie Asreroid. Po co więc ktoś, kto dysponuje techniką kosmiczną miałby tworzyć "biologiczne roboty" jeśli szybciej i taniej pozyska złoto (platynę, iryd, i inne metale) na planetoidach.

Portret użytkownika sagi

ciekawe. potwierdza to co

ciekawe. potwierdza to co usłyszałem ostanio. 'takjak wy macie roboty tak i ja mam was".
spotkałem si ez tym zdaniem jak wyjasniałem idee,państwa. tzn komunizmu.. dotARLEM DO TEZY ZE WSZYSCY BYLI TaK JAKBY MROWKAMI, PRACUJACYMI NA JEDEN ORGANIZM[panstwo]. WTEDY POJEŁĘM ZE PIERWSI LUDZiE ByLI NIEWOLNIKAMI,SŁUZĄCYMI FARAONOM. z eurodizli by pracowac,służyć.. wtedy pojełęm to napisałem wyżej.     natchnenie to pokrecona rzecz. pozdro.

Portret użytkownika Adrem

Nie rodzaj ludzki tak

Nie rodzaj ludzki tak powstał, tylko mieszańce. My ludzie zostaliśmy w ten kierat ze złotem przez nie wprzenięci i kopiemy to złoto do dziś. Przy okazji mieszańce stworzyły sobie raj na Ziemi.

Portret użytkownika Ankanate 9112

Moja osoba ma takie zdanie na

Moja osoba ma takie zdanie na powyższy artykuł. 4 lata temu oglądałem pewien film własnie o istotach pozaziemskich bodajrze byli to "The Reptilian" tzn Annunaki historia bardzo mnie zaciekawiła poniewaz dokładnie jest opisane jak oni sobie oswoili ludzi po to własnie by wydobywali kruszce. To co sie dowiedziałem w artukule to bylo szokujace dali nam 5-6 mocy których tak naprawde ludzie odrazu nie umieli uzywać i tak ludzka istota została opanowana przez złe moce.. Co moge dodac The Reptilian pochodzili od tak zwanych dzisiejszych gadów i moje sceptyczne podejscie jest takie ze własnie nasze osoby pochodza od gadów lecz nie sa one miesożerne lecz co najciekawsze roslinozerne poniewaz nie mamy przystosowanej jamy ustnej oraz szczeki do miesa oraz przewodu pokarmowego. wiele by tu pisac jesli bedzie taka czyjas potrzeba moge wystawic ten arytkuł który mam zachowany na dysku bardzo interesujący i ciekawy.
pozdrawiam Smile

Portret użytkownika antropos

Witam, Wiem, że to co teraz

Witam,
Wiem, że to co teraz napiszę dla czytelników tego Serwisu (który zresztą bardzo często z zainteresowaniem przeglądam) jest herezją, ale historia gatunku ludzkiego jest bardzo dokładnie poznana, a dane z wielu dziedzin nauki, od paleoantropologii aż po genetykę molekularną wykazują niezbicie "ciągłość" ewolucji gatunku ludzkiego, przez co należy wykluczyć interwencje pozaziemskie i tym podobne.
Na intensyfikację radiacji Homo sapiens wpływały głównie zmiany klimatyczne i de facto to one sterowały ewolucją człowieka przez ostatnie kilkaset tysięcy lat. Projekt GENOGRAPHIC jednoznacznie pokazuje po przebieg tych radiacji bazując na genach, co pokrywa się z danymi kopalnymi, archeologicznymi i historycznymi.
Hipotezy paleokontaktów i "starożytnych kosmitów" są fascynujące i pokłony dla Daenikena, który nie bał się zadać odważne pytania (choć on nie był pierwszy). Niestety dla sympatyków w/w hipotez nie mam dobrych wieści - na większość pytań, które stawia Daeniken można znaleźć i znaleziono już racjonalne odpowiedzi. Odpowiedzi, które zresztą są bardzo proste. Podobnie, interpretacje Sitchina można bardzo prosto obalić, co zresztą czyni "konwencjonalna" archeologia. A nie od dziś wiadomo, że wszystko co konwencjonalne jest nudne Smile Myślę, że to głównie ten fakt napędza teoretyków "starożytnych astronautów" i nakazuje im szukać interpretacji innych niż podaje "mainstreamowa" nauka.
Jestem naukowcem i gwarantuję, że nie ma dowodów na obecność interwencje starożytnych kosmitów. I mówię to nie dlatego, że mnie tak nauczono, bo jestem otwarty na alternatywne hipotezy (jestem zresztą fanem Ancient Aliens, które znajdziecie na kanale History i H2), ale ze względu na osobistą, dokładną analizę faktów, które są przedstawiane.
Pozdrawiam czytelników Serwisu Innemedium!

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ten "pan naukowiec"to tak

Ten "pan naukowiec"to tak naprawdę jakiś sekciarz ,który tutaj pokazł się zepsuć powietrze i znikł.Jak on śmie twierdzić że historia ludzkości jest dobrze poznana,kiedy wciąż odkrywane są nowe artefakty wskazujące na zaawansowaną technologię a sięgajace niezbicie swoim wiekim nawet kilka miliardów lat wstecz.Tacy ludzie służą tym ,którzy utrzymują ten gatunek w ciemnościach .

Portret użytkownika pasjonat

ciekawostka z ziemi rocznie

ciekawostka z ziemi rocznie wydobywa sie ok 3 tys ton złota. ok 1/10 tej wartosci pochodzi z oceanów.
Relatywnie duzo, patrzac pod katem teorii o ludziach wydobywajacych zloto, chodzi tez plota ze fort knox jest ogolocony.

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj