Domniemana chupacabra została zabita we wsi pod Włocławkiem

Kategorie: 

Źródło: http://ddwloclawek.pl/pl/546_ciekawostka/24637_to_nie_mialo_siersci_nie_wydawalo_tez_zadnych_dzwiekow_co_grasowalo_pod_wloclawkiem.html

Zgodnie z artykułem który pojawił się na portalu dziendobrywłocławek.pl, mieszkańcy jednej z wsi znajdujących się w okolicy Włocławka byli świadkami dość osobliwego zdarzenia. Do ich gospodarstwa wdarło się zwierze, które początkowo zostało przez nich uznane za lisa bądź kunę. Tymczasem wiele wskazuje na to, że ich zwierzęta mogły zostać napadnięte przez słynną Chupacabrę.

Zdarzenie miało mieć miejsce we wsi Kruszynek. Anonimowa czytelniczka wspomnianego wczęsniej portalu (opisana jedynie jako pani Milena) razem ze swoim ojcem natrafiła na dziwne stworzenie przypadkiem. Podczas gdy sprawdzali oni źródło dziwnych odgłosów z wnętrza kurnika okazało się, że wewnątrz znajduje się drapieżnik niepodobny do czegokolwiek z czym wcześniej mieli styczność.

Oto jak opowiadała ona o powyższym zdarzeniu:

- To nie miało sierści, nie wydawało też żadnych dźwięków - ani skiełczenia, ani warczenia - zupełnie nic. Biegało po całym kurniku, nawet po ścianach. Nie dało się tego złapać. Tacie udało się w końcu nadziać to stworzenie na widły i je zabić. Ono nie wynosiło zwierząt z kurnika, tylko je zabijało i wysysało z nich krew, a lis czy każde inne zwierzę zabrałoby swoją ofiarę. To było bardzo dziwne, nigdy czegoś takiego nie widziałam. Dziwne były też te wystające kły i bardzo długie łapy – mówi pani Milena.

Szybko okazało się, że zdarzenie to nie było odosobnione, a dziwna istota wcześniej zaatakowała w innych gospodarstwach w tym regionie wysysając krew z ok 20 kur. Osoby zainteresowane kryptozoologią od razu dostrzegą, że wygląd tej istoty oraz fakt wysysania krwi zwierząt jest cechą charakterystyczną spotkań z chupacabrą. Jest to niemalże idealna kopia większości tego typu obserwacji, poczynionych na całym świecie, choć w większości tego typu zjawisk obiektem ataku była zazwyczaj większa zwierzyna pokroju owiec czy krów.

Wersja zgodnie z którą mamy tu doczynienia z zagłodzonym kundlem lub innym zwierzęciem zdecydowanie jest warta uwagi. Należy jednak pamiętać, że w czasie gdy niezwykle długie kły i brak sierści a nawet upodobanie do wypijania krwi można wytłumaczyć w logiczny sposób o tyle pewne fragmenty tej historii zdają się nie mieć sensu. Wielu internautów zwracało uwagę na opisywaną przez świadków zdolność stworzenia do biegania po ścianach oraz fakt, że nie wydawało ono żadnych odgłosów. Trudno stwierdzić, czy domniemane akrobacje zwierzęcia były rezultatem paniki czy rzeczywiście miały one miejsce, ale brak jakichkolwiek warknięć, które leżą w instynkcie drapieżników wydaje się niezwykle interesujące. Całe to zdarzenie jest zdecydowanie warte uwagi.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika kasia1414

Szakal złocisty, u mnie też

Szakal złocisty, u mnie też był, to wiem. Jedyny przedstawiciel szakali co żeruje za dnia, długie łapki, wyleniała sierść, wyglądają jak zabiedzone psy, ich mocz bardzo śmierdzi, są bardzo zwinne i szybkie, ludzi sie nie boją
.Przywędrował do Polski w ostatnich latach.

Portret użytkownika Tosia

Woleli zabić młodego

Woleli zabić młodego zagłodzonego kundla niż wywalić kasę na weta. Pewnie w pijackim zwidzie go ukatrupili. Ciupy się wystarszyli i głupoty opowiadają. NIech olacają przez 10 lat 10 psów w schronisku!!!!!!

Portret użytkownika anya67

To jest martwy pies a za

To jest martwy pies a za kondycję w kórej dokonał żywota ja osobiście bym tych bydlaków na widły nadziała. Co za skurwy******o robić z tego tanią lipnąs  sensację!!! Do autora jesteś równie inteligentny co właściciele tego zamęczonego psiaka. Idź do okulisty to po 1 a po 2 Twoje artykuły to już taka żenada , że tym właśnie akcentem pożegnam się z tym portalem . Poziom waszych artykułów jest taki sam wysoki jak dobra była kondycja zdrowia rego psa. Baca Twoje artykuły będę czytała bo to jedyne co zostało godnego uwagi na tym portalu. 

Laszka

Portret użytkownika baca

o jak miło poczytać coś

o jak miło poczytać coś miłego Smile

ale z tym psem to sam nie wiem... to może być chudy pies a może być też kangur szablozębny... nowy gatunek... wysysa krew wiec na razie mozna mu nadać polską nazwę "psiakrew"

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

O, to jednak jest tu jeszcze

O, to jednak jest tu jeszcze ktoś normalny.
Jedni kretyni zabili widłami biednego wygłodzonego psa, drudzy kretyni bez zażenowania przerabiają go na ... czupakabrę, a pewnie trzeci bez skrępowania zrobią z niego demoniczne ufo przd którym obronić może tylko modlitwa.

cyt: "tym właśnie akcentem pożegnam się z tym portalem"
Nie rezygnuj, bo ktoś tych idiotów musi systematycznie sprowadzać na ziemie - inaczej kretyństwo się rozpleni tak, że nikt potem nie da sobie z nimi rady.
 

Strony

Skomentuj