W Argentynie zaczął krwawić konsekrowany kawałek chleba

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Argentynie wydarzył się prawdziwy cud. W klinice dla uzależnionych od narkotyków w La Casita de San Miguel koło miasta Rafaela czerwoną cieczą zalał się specjalny pojemnik, w którym przechowywano kawałek konsekrowanego chleba. Księża sugerują, że jest to krew. Sprawą zainteresował się Watykan.

 

 

Incydent miał miejsce podczas modlitwy. Najpierw wnętrze pojemnika wypełniło się mgłą, a następnie wyparł ją krwisty płyn.

 

Miejscowy kapłan wezwał wiernych, aby nie wpadać w panikę i zachować umiar oraz ostrożność, rozgłaszając nowinę o cudzie. Być może rzeczywiście mieszkańcy Rafael mieli dużo szczęścia, aby być świadkami niezwykłego zdarzenia i na własne oczy przekonać się o mocy Pana. Obecnie czekamy na informacje z Watykanu w przedmiotowej sprawie.

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Gurwa, cojes :/ ? Tam też

Gurwa, cojes - tam też klech łap nie umył po wyjściu z kibla, albo po grzebaniu w majtach minetstranta?! Bo z tego ino się na "pszenajśfintszym sakryjamęcie" mogły "cuda" zrobić, jak w tej całej Sokółce, że "mięsień sercowy panajezusowy" się objawił ponoć, a potem wyjszło, że to pałeczka krwawa Serratia marcescens (dodam: bakteria flory jelitowej, czyli kałowa) kolor i wygląd tkanki ludzkiej nadały... I tym optymistycznym akcentem chciałbym poradzić wszystkim tu obecnym "miłosiernym jak Jezus" katolikom, co im też Serratia z pysków (OK, z klawiatur) leci jakby który inny z komentujących nie wykazywał odpowiedniej czołobitności względem miniaturowej macy pseud. "hostia", żeby ogarnęli swój ból d*py i ucywilizowali język względem braci w niewierze, bo jak my - nie zakochani w judeochrześcijańskich bajkach - mamy "ciało Chrystusa" szanować, jak wasze własne ksionce przeistoczywujące go nie szanują i sięgają do monstrowancji (czy jakoś tak) łapami prosto z g*wna...? Jaki przykład, taki i odzew...

 

 

Portret użytkownika kolo21

Pamiętam jak znaleziono

Pamiętam jak znaleziono ludzkie DNA, w komuni świętej.Hmm ciało Chrystusa, czy oni tam nie mielą ludzi.I piekąc te opłatki ludzie pożerają je i dokonują kanibalizmu, na obrazę boga? Oto krew i ciało moje, żryjcie je na moją pamiątkę.

kolo21

Portret użytkownika krzy

ALE CO WATYKAN... WATYKAN

ALE CO WATYKAN... WATYKAN JEST PIERWSZY, KTÓRY ODRZUCA WSZELKIE CUDA I UKRYWA CO MOŻE, BO PRZECIERZ JUŻ OD DAWNA TO ONI CHCĄ BYĆ NA ŚWIECZNIKU, A NIE PAN JEZUS. CZY NIE DOCIERA DO LUDZI, ŻE PRZED NAJŚWIETRZYM SAKRAMENTEM TRZEBA PADAĆ NA KOLANA, I OKAZYWAĆ NAWYŻSZY SZACUNEK, BO MASZ PRZED SOBĄ ŻYWEGO PANA JEZUSA???!

Skomentuj