W Argentynie zaczął krwawić konsekrowany kawałek chleba

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Argentynie wydarzył się prawdziwy cud. W klinice dla uzależnionych od narkotyków w La Casita de San Miguel koło miasta Rafaela czerwoną cieczą zalał się specjalny pojemnik, w którym przechowywano kawałek konsekrowanego chleba. Księża sugerują, że jest to krew. Sprawą zainteresował się Watykan.

 

 

Incydent miał miejsce podczas modlitwy. Najpierw wnętrze pojemnika wypełniło się mgłą, a następnie wyparł ją krwisty płyn.

 

Miejscowy kapłan wezwał wiernych, aby nie wpadać w panikę i zachować umiar oraz ostrożność, rozgłaszając nowinę o cudzie. Być może rzeczywiście mieszkańcy Rafael mieli dużo szczęścia, aby być świadkami niezwykłego zdarzenia i na własne oczy przekonać się o mocy Pana. Obecnie czekamy na informacje z Watykanu w przedmiotowej sprawie.

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Gurwa, cojes :/ ? Tam też

Gurwa, cojes - tam też klech łap nie umył po wyjściu z kibla, albo po grzebaniu w majtach minetstranta?! Bo z tego ino się na "pszenajśfintszym sakryjamęcie" mogły "cuda" zrobić, jak w tej całej Sokółce, że "mięsień sercowy panajezusowy" się objawił ponoć, a potem wyjszło, że to pałeczka krwawa Serratia marcescens (dodam: bakteria flory jelitowej, czyli kałowa) kolor i wygląd tkanki ludzkiej nadały... I tym optymistycznym akcentem chciałbym poradzić wszystkim tu obecnym "miłosiernym jak Jezus" katolikom, co im też Serratia z pysków (OK, z klawiatur) leci jakby który inny z komentujących nie wykazywał odpowiedniej czołobitności względem miniaturowej macy pseud. "hostia", żeby ogarnęli swój ból d*py i ucywilizowali język względem braci w niewierze, bo jak my - nie zakochani w judeochrześcijańskich bajkach - mamy "ciało Chrystusa" szanować, jak wasze własne ksionce przeistoczywujące go nie szanują i sięgają do monstrowancji (czy jakoś tak) łapami prosto z g*wna...? Jaki przykład, taki i odzew...

 

 

Portret użytkownika kolo21

Pamiętam jak znaleziono

Pamiętam jak znaleziono ludzkie DNA, w komuni świętej.Hmm ciało Chrystusa, czy oni tam nie mielą ludzi.I piekąc te opłatki ludzie pożerają je i dokonują kanibalizmu, na obrazę boga? Oto krew i ciało moje, żryjcie je na moją pamiątkę.

kolo21

Portret użytkownika krzy

ALE CO WATYKAN... WATYKAN

ALE CO WATYKAN... WATYKAN JEST PIERWSZY, KTÓRY ODRZUCA WSZELKIE CUDA I UKRYWA CO MOŻE, BO PRZECIERZ JUŻ OD DAWNA TO ONI CHCĄ BYĆ NA ŚWIECZNIKU, A NIE PAN JEZUS. CZY NIE DOCIERA DO LUDZI, ŻE PRZED NAJŚWIETRZYM SAKRAMENTEM TRZEBA PADAĆ NA KOLANA, I OKAZYWAĆ NAWYŻSZY SZACUNEK, BO MASZ PRZED SOBĄ ŻYWEGO PANA JEZUSA???!

Portret użytkownika piotr1

Trzymają go na krzyżu już

Trzymają go na krzyżu już 2000 lat aby nie zmartwystał bo by rozpierniczył Sodome i Gomore Watykańską i co roku go krzyżują Judasze

Głosuj przeciw
-41

Skomentuj