Ustalono kolejną datę końca świata – kres nastąpi szybko

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Nowa apokalipsa, która zagraża ludzkości, ma nastąpić 12 października 2017. Zanosi się na wielkie niebezpieczeństwo. Zbliża się do nas obiekt kosmiczny o średnicy 40 metrów, który może zniszczyć życie na naszej planecie.

 

 

Nowe zagrożenie, które pojawiło się w przestrzeni, może wiązać się ze śmiercią całej ludzkości. Potężny obiekt o średnicy co najmniej 40 metrów zidentyfikował niedawno zespół wykwalifikowanych badaczy, podaje RIA FAN.

 

Według specjalistów, zwiastun apokalipsy uderzy w Ziemię 12 października 2017 roku, a skutki będą tragiczne. Planeta straci warstwę ozonową, co doprowadzi do dramatycznej zmiany klimatu i zniszczenia wszystkich żywych istot.

 

To nie jest pierwsze takie ostrzeżenie o końcu świata. Informacje o niebezpiecznych planetoidach pojawiały się w ostatnich latach dość często, ale w Układzie Słonecznym jest wystarczająco dużo miejsca, aby ciała niebieskie nie wpadały na siebie i nie dochodziło do spektakularnych zdarzeń. Tymczasem The Mirror poinformował wczoraj, że 19 kwietnia br. w odległości 1,1 miliona mil (1,8 mln kilometrów) przejdzie obok Ziemi gigantyczna asteroida. Zdaniem ekspertów, żaden tego typu obiekt nie zbliżył się naszej planety w ciągu ostatnich 400 lat, a następnym razem pojawi się rzekomo dopiero za 500 lat.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika anarchisten

I znowu koniec świata. Ile to

I znowu koniec świata. Ile to już razy udało nam się go przeżyć?

Ale ehm:

"Według specjalistów, zwiastunem apokalipsy uderzy w Ziemię 12 października 2017 roku, a skutki będą tragiczne."

Polski trudna być?

Strony

Skomentuj