Przebiegający pies zmaterializował się znikąd na jezdni

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawiło się nagranie wykonane w Meksyku, które zszokowało wiele tysięcy użytkowników portalu YouTube. Przedstawia ono psa, który pojawia się nagle na autostradzie. Jego wtargnięcie jest jednak na tyle niezwykłe, że niektórzy mówią wręcz o teleportacji.

 

Nietypowe nagranie wykonano w Meksyku i znalazło ono zainteresowanie kilkudziesięciu tysięcy internautów. Większość z nich była zaszokowana tym jak nagle pojawił się ten zwierzak. Można powiedzieć bez wielkiej przesady, że piesek znalazł się na środku autostrady dosłownie znikąd.

 

Ten niezwykły pies z pewnością wywołał u kierowców przejeżdżających tą drogą zdecydowany wzrost adrenaliny. Na szczęście nie doszło do żadnej kolizji, ale sądząc po prędkości przemieszczających się tą droga aut zwierzak miał wiele szczęścia przeżywając to zdarzenie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Andrzej

To nic nadzwyczajnego, CCD

To nic nadzwyczajnego, CCD chip został poddany przez moment dużemu naświetleniu z nadjeżdżającego samochodu I dlatego nieco później nie zarejestrował ciemnego obrazu z psem wbiegającym. Z naszymi oczami również ten sam efekt występuje w bardzo krótkim okresie czasu i jesteśmy wtedy oślepieni na moment.

Portret użytkownika Q...

Ach te matryce elektroniczne

Ach te matryce elektroniczne (dowolnego rodzaju ale marnie działające przy słabym oświetleniu jeśli nie są elementem sprzętu profesjonalnego).
Gdyby ujęcia kręcono starą kamerą z użyciem kliszy, nawet kolorowej, pies nie byłby superpsem ale zwykłym, miłym kundelkiem który przeskoczył przez bandę pomiędzy jezdniami w nieodpowiednim momencie i  który, czasem tylko, dziabie w kostki gdy się na niego nie patrzy.  Ile można pisać o tym samym czyli o marności popularnego sprzętu fotograficznego jak o jakiejś sensacji?.
Czas na jakąś "szczepionkę" uodporniającą, celem obniżenia  wysokiego współczynnika naiwności.
A może to dotychczas podawane powodują ou wielu wzrost poziomu tego współczynnika?.

Portret użytkownika Ja to ja.

Tam był też drugi filmik

Tam był też drugi filmik nagrany  z innego telefonu, pies był po prawej stronie i widać jak przeskakuje betononwe ogrodzenie przy drodze.

Głosuj przeciw
-75
Portret użytkownika Dżolka

Tego rodzaju filmiki o

Tego rodzaju filmiki o dziwnej materializacji są dziwne do momentu, do którego okazuje się, że z filmu przed wrzuceniem na YT były usunięte klatki.

Głosuj za
66

Strony

Skomentuj