Łazik Curiosity sfotografował na Marsie coś co przypomina niemiecki hełm

Kategorie: 

Źródło: http://ufomania.cz

Fotografia wykonana przez łazik Curiosity przedstawia tajemniczy obiekt, który wygląda jak nazistowski hełm. Obraz wydaje się pokazywać okrycie głowy, które rzuca cień na skalistą powierzchnię Marsa.

 

Zdjęcie przedstawia przedmiot przypominający hełm, pozostawiony pośród skał. Obiekt ten został sfotografowany przez łazik Curiosity. NASA nie zajęła jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie tego odkrycia. Oczywiście jako najprawdopodobniejsze wyjaśnienie będzie podane złudzenie optyczne.

Od lat znane są niesamowite teorie o nazistowskim UFO i zasiedlaniu Księżyca przez hitlerowców w latach czterdziestych. Wielu internautów zainteresowanych tą hipotezą poszukuje znaków i poszlak potwierdzający tę myśl. Niesamowite znalezisko jest jednak najprawdopodobniej przykładem pareidolii, czyli doszukiwania się znanych nam kształtów w przypadkowych przedmiotach i obrazach.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

To nie jest hełmn wermachtu,

To nie jest hełmn wermachtu, ale bardziej wygląda na kask robotniczy.I wkur..a mnie te złudzenie optyczne, które ma miliony ludzi, oglądających takie fotki NASA.Jak nie mogą wymyślić nowego kłamstwa, to nazywają to złudzeniem optycznym.A więc cała ta NASA,ESA itp, to jest też złudzeniem optycznym i synaptycznym, a także ich odkrycia i kasa jaką trzepią na tych bzdurach.

kolo21

Strony

Skomentuj