Czy ostatnie wypowiedzi Stephena Hawkinga wskazują na jego związek z NWO?

Kategorie: 

Źródło:

Na przestrzeni ostatnich lat, słynny astrofizyk Stephen Hawking, wielokrotnie ostrzegał ludzkość przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami , które mogą zagrozić jej istnieniu. Poczynając od rozwoju sztucznej inteligencji, która byłaby inteligentniejsza od człowieka, aż po kontakty z obcymi cywilizacjami, które mogłyby chcieć nas podbić, brytyjczyk dostrzega wiele możliwych zagrożeń dla naszej egzystencji. Tym razem, stwierdził że jeśli ludzkość nie opuści Ziemi w ciągu następnych 100 lat, cała nasza rasa najpewniej wyginie.

Zdaniem naukowca ludzie muszą zacząć kolonizować inne planety ponieważ w przeciwnym wypadku szereg zagrożeń pokroju, zmian klimatycznych, upadku asteroid, przeludnienie czy groźba wojny nuklearnej są zbyt poważnymi problemami by negować ich wpływ na przyszłość całego gatunku ludzkiego. Oczywiście pojawia się też druga strona medalu. Przy kilku okazjach Hawking wypowiadał się też za wprowadzeniem światowego rządu, który jego zdaniem mógłby pomóc we wprowadzeniu rozwiązań potrzebnych dla utrzymania naszego gatunku przy życiu. Dla wielu osób sławny fizyk dyskredytuje sie takimi tezami, a jego domniemana troska o przyszłość rodzaju ludzkiego ma wynikać z zaleceń osób dąrzących do wprowadzenia w życie projektu zwanego Nowym Porządkiem Świata.

Nie da się ukryć, że korzystanie z autorytetu naukowego w celu straszenia ludzi apokalipsą rodem z Wojny Światów albo Terminatora oraz prezentowanie rozwiązania wszystkich problemów w postaci rządu światowego powinno budzić naszą podejrzliwość. Kwestia sporna polega na tym, że intencje sławnego fizyka są tak naprawde nieznane. Możliwe, że Hawking naprawde wierzy w to iż centralizacja ośrodków władzy pomogłaby w szybszym opanowaniu technologii lotów kosmicznych na duże dystanse.

Trzeba przyznać że ma ku temu podstawy choć jak to zwykle bywa pojawiają się również głosy sprzeciwu. Niestety, ale tego typu władza, najprawdopodobniej byłaby poprostu gargantuiczną wersją tego samego skorumpowanego systemu, który widzimy obecnie. Czy umożliwiłby on nam przetrwanie nieuniknionej katastrofy? Nie wykluczone że tak, ale pytanie brzmi, za jaką cenę?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Djalla

Wszystko wskazuje na to ze

Wszystko wskazuje na to ze Hawking miał związki z NWO , być może sam nie wiedział o tym ze jest sterowany. Ponadto nie wierzył w duchową sferę istnienia a ostateczna bitwa rozgrywa się na tej płaszczyźnie. Możliwe też że ze względu na kalectwo był łatwo zwodzony obietnicami transhumanistów. Oczywiście nie możemy być tego pewni, natomiast jego ostrzeżenie (z jego strony być może szczere) jest z pewnością kolejną próbą utrzymania ludzkości w niewoli strachu i niewiedzy. Bo to nie technologia stworzyła świat i nie ona jest życiem wiecznym :-). Peace & Love, będzie dobrze!

 

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Borygo

Gdybym kierował takim NWO,

Gdybym kierował takim NWO, inżynieria społeczna te sprawy, to bym wybrał jakiegoś obiecującego naukowca i zrobił z niego kukiełkę - super-inteligentny i opiniotwórczy symbol. Koleś by miał jakiś dziwny komputerowy interface do komunikacji, tak żeby nikt nie mógł dojść czy to rzeczywiście on czy kto inny wypowiada. A ja bym siedział za klawiaturą...

Portret użytkownika nel35

Gdyby wprowadzono NWO w

Gdyby wprowadzono NWO w czasach młodości sławnego fizyka, to jest duże prawdopodobieństwo, że nie zostałby sławnym fizykiem i w ogóle nie miałby szans na życie. NWO wyklucza istnienie chorych ludzi, niestety.

Portret użytkownika b@ron

sugestie tego pana to ja

sugestie tego pana to ja traktuje z przymróżeniem oczu...

"Zdaniem naukowca ludzie muszą zacząć kolonizować inne planety ponieważ w przeciwnym wypadku szereg zagrożeń pokroju, zmian klimatycznych, upadku asteroid, przeludnienie czy groźba wojny nuklearnej są zbyt poważnymi problemami by negować ich wpływ na przyszłość całego gatunku ludzkiego"

a to na innej planecie to nie bedzie groziło?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lowiecka

Wiesz Baca, czasami powiesz

Wiesz Baca, czasami powiesz cos madrego, a czasami..ehh szkoda slow.
Pomijajac komentarze i teorie spiskowe.

Hawking ma racje.
Zagrozenia narastaja a niestety slabe i niezbyt rozgarniete rzady maja gdzies 'przyszlosc ludzkosci' skupiajac sie na niezbyt odleglej przyszlosci wlasnej i ewentualnie przyszlosci swojej rodziny. To nie jest obserwacja wynikajaca z Polskiego pofworka. To sie dzieje wszedzie. Coraz wieksi idioci dochodza do wladzy, obiecuje rzeczy niemozliwe, swoja ignorancja i niekompetencja niszcza gospodarki, wprowadzaja chaos i potem rozkladaja rece albo wskazuja palcem na przeciwnikow politycznych mowiac ze to 'ich' wina.
W takim 'klimacie' przeprowadzenie duzego projektu ktory wymagalby zaangazowania zasobow calej PLANETY (fundusze, materialy, naukowcy, inzynierowie) jest po prostu niemozliwe.
Projekty tej skali w tej chwili przerastaja mozliwosci pojedynczych krajow, nawet tych najwiekszych, ktore zmagaja sie z wewnetrznymi problemami (gospodarka, finanse, emigracja, bezrobocie, itp).
Wiec ogolnie rzecz biorac Hawking ma racje.
Jesli chcemy osiagnac cos duzego, musimy zrobic to wspolnie - wszyscy razem.
W tej chwili jestesmy podzieleni, z kazdym dniem coraz bardziej. Wiec swiatowy rzad wydaje sie byc jedynym realnym pomyslem na realizacje projektow ktore malyby wplyw na cala populacje tego swiata.
Inna sprawa ze w tej chwili rzad swiatowy nie ma szans na zaistnienie. Coraz wiecej krajow dazy do 'samodzielnosci' i oderwania sie od wiekszych struktor, ktore pozwolily im na osiegniecie wyzszego poziomy gospodarczego. Brexit czy nowy prezydent USA to tylko najbardziej widoczne przyklady, a jest ich wiecej.
Im bardziej jestesmy podzieleni, tym mniejsza szansa na realizacje duzych miedzynarodowych projektow. Tym bardziej sie izolujemy i tym bardziej podejzliwie spogladamy na sasiadow. To prowadzi do izolacji, uprzedzen i w koncu do konfliktow.
Byc moze musimy ten etap przerobic po raz kolejny, zeby moc potem, kiedy opadnie kurz odbudowac ten swiat jeszcze raz. moze tym razem bedzie ciut lepszy a my bedziemy ciut madrzejsi.

Portret użytkownika wodzu13

Talinn ja zawsze za wiele yt,

Talinn ja zawsze za wiele yt, za Malo myślenia, ja tu widzę skłanianie się do idei rasizmu, to tez taki światowy rząd , jeśli chodzi o tego gościa to takie niby naukowy guru ,zresztą polecam  stanley kuberick  ,,dr strangelov,, film 

Portret użytkownika WR

Największym zagrożeniem są

Największym zagrożeniem są sami ludzie dla siebie . Nornalnie myślący widzą już dziś ile miejsc pracy stracili ludzie na rzecz robotów . Jak nami dyrygują ci z Unii Europejskiej by oni żyli dobrze a my dostarczyciele podatków pracowali coraz więcej za mniej ! Sam pracując w firmie miałem wiele pomysłów usprawniających moją pracę ale wiedziałem mogę wymiksować sam siebie za niewielką kwote za ten projekt . 

Portret użytkownika Seba

Widzę ,że lubisz się

Widzę ,że lubisz się naigrywać z ludzkich słabości fizycznych ,kalectwa.Po pierwsze więc mały człowieczku może nie wiesz ,ale zdrowie nie jest dane raz na zawsze i uważaj bo nigdy nie wiadomo jakim ty kiedyś wózkiem będziesz jeżdził .A po drugie ten "kaleka"będąc w stanie ,w którym 99% ludzi by się totalnie załamała osiągnął w życiu bardzo dużo, a jego poziom intelektualny bez względu na to czy się z nim zgadzamy czy nie jest ogromny.On jest ułomny fizycznie ,ale nabijanie się z czyiś ułomności cielesnych jest też swego rodzaju ułomnością ale umysłową ,więc tak wiele was nie różni.Jak widac oboje jesteście ułomni ,więc powinieneś się z większą sympatią do tego pana odnosić.

Portret użytkownika baca

w zdrowym ciele zdrowy duch

w zdrowym ciele zdrowy duch

ani Hawking ani żaden żydokatolik nie załapał się na te słowiańskie przysłowie... no więc się ciskają oszołomy... i co dzień to bredzą jeszcze bardziej...

Hawking chce światowy rzad?

to nie musi za daleko szukać, bo przed każdym Tesco takie jak jego wózki stoją ładnie w rządku - niech Stephenowi ktoś da pieniążek to sobie zaparkuje i nie bedzie się miotał...

Skomentuj