Naukowcy wyjaśnili, dlaczego nie możemy robić zdjęcia w lustrze

Kategorie: 

Źródło: tg

Wielu ludzi, zwłaszcza dziewczęta, uwielbia fotografować swoje odbicie w lustrze i udostępniać efekty swoich prac na portalach społecznościowych. Często zajmuje im to wiele czasu, ponieważ trzeba przybrać piękną postawę, uśmiech, odpowiedni kąt widzenia itp. Na pierwszy rzut oka, to nic strasznego.

 

 

Amerykańscy naukowcy spędzili prawie 15 lat, badając oddziaływanie efektu lustrzanego na ludzi. Eksperymenty przy użyciu sprzętu fali wysoce magnetycznej wykazały, że powierzchnia lustra jest rodzajem wampira energetycznego.

 

Ludzie, spędzający dużo czasu przed lustrem, często cierpią, odczuwają zmęczenie i mają problemy z pamięcią. Trochę trudno w to uwierzyć, ale osoby, które częściej patrzą w lustro mają tendencję do wcześniejszego starzenia się niż ci, którzy korzystają z tego dobrodziejstwa rzadziej.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ECIK

Teraz wiem, dlaczego kobiety

Teraz wiem, dlaczego kobiety maluja się przed lustrem i ciągle uważają, że są brzydkie, stare, mało atrakcyjne ..., gdby kobiety spojrzały w oczy ukochanego i same w oczach miały uczucie do swojego ukochanego to od razu stałyby się młodze, piękniejsze i pożądane przez swojego męża a tak to widzą w lustrach tylko pustkę i nicość ... . Jednym słowem szukajmy swojego odbicia w uczuciach do najblizszych a będziemy szczęśliwsi, zdrowsi i będziemy się czuć że jesteśmy wartością i pięknem samym w sobie. Pozdrawiam.

Portret użytkownika baca

jak to ludzie siedzący często

jak to ludzie siedzący często przed lustrem mają kłopoty z pamięcią?

przecież zawsze pamiętają żeby często siedzieć przed lustrem...

to raczej ludzie o nazwie talinn mają kłopoty z pamięcią, bo zapomiaja ze są talinem i codziennie od nowa próbują zostać talinem...

dzień talino świstaka normalnie

Portret użytkownika Kimbur

Bardzo podoba mi się ten

Bardzo podoba mi się ten artykuł Talinka/Talinki. Jest obszerny a jednocześnie treściwy. Przedstawione tezy są solidnie umotywowane i udowodnione. Załączone wykresy i tabele jednoznacznie wskazują na wysoki poziom wampiryzmu luster i Autora. Cytowani naukowcy wypowiadają się wiarygodnie i jasno. Bibliografia jest niezwykle szeroka i dtykająca meritum. Żadnych błędów merytorycznych i wspaniała polszczyzna. Brawo!

Skomentuj