Chłopiec z zespołem Downa sfotografował swojego anioła stróża

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Chłopiec wykonał zdjęcie podczas lotu z Houston do Baltimore. Dziecko fotografowało niebo za oknem i przypadkowo uwieczniło obraz swojego anioła stróża.

 

 

Według Kerry Liles, jej siedmioletni syn bardzo lubi robić zdjęcia za pomocą swojego telefonu komórkowego i jednocześnie boi się latać samolotem. Siedmiolatek wykonał kilka zdjęć podczas podróży, a kiedy matka postanowiła później usunąć nadmiar plików, aby zwolnić miejsce w telefonie, była bardzo oszołomiona tym, co ujrzała.

 

Kerry sugeruje, że może to być anioł stróż jej dziecka, który obserwował malca podczas lotu. Sceptycy uważają, że „anioł w niebie” to złudzenie optyczne, ale przyznają jednocześnie, że kształtem przypomina ono wizerunek osoby. Na zdjęciu wyraźnie widać kończyny i głowę.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

to nie anioł ale potępiony

to nie anioł ale potępiony duch ojca świętego... kubek w kubek podobny przecież do papieża... z wyglądu oraz zachowania - za życia zawsze uganiał się za młodymi chłopcami...

jak chłopczyk z downem podrośnie i ożeni sie z jakąś dziewczynką z downem "anioł stróż" da mu spokój... będzie dobrze...

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Skomentuj