Po wyborach, Wielka Brytania może odtajnić dokumenty w sprawie UFO

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Część wstrzymanych wcześniej dokumentów o UFO może ukazać się w najbliższym czasie. Zbiór 18 dokumentów, które miały zostać ujawnione już w 2013 roku, został wstrzymany z nieznanych przyczyn i oczekuje na jego publikację od lat.

 

 

Nie jest do końca jasne, co zawierają dokumenty, ale generalnie uważa się, że dotyczą one brytyjskich przypadków UFO, a nawet mogą zawierać szczegóły dotyczące zdarzenia z Rendlesham Forest. Na pytanie niemieckiej strony internetowej o status dokumentów, Archiwa Narodowe odpowiedziały, że dokumenty nie mogą być opublikowane w tej chwili z powodu wyborów powszechnych.

„Ze względu na zbliżające się wybory w Wielkiej Brytanii i zasady dotyczące departamentów rządowych w okresie przedwyborczym, pliki nie mogą na razie zostać ujawnione.” – odpowiedzieli.

Mimo rozczarowania, odpowiedź sugeruje, że pliki mogą wkrótce ujrzeć światło dzienne.

„Dokumenty nie zawierają sensacyjnej informacji, która potwierdzi istnienie kosmitów, ale jest tam wiele fascynujących sprawozdań z obserwacji UFO i dokumentów Ministerstwa Obrony, więc to prawdziwe „Archiwum X”.” – powiedział Nick Pope, badacz UFO, który kierował działem UFO w Ministerstwie Obrony w latach 1991–1994.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ascendant 149

... po wielu wiekach okazało

... po wielu wiekach okazało się, że jednak nie każdy chce być tzw. "świętym". A wiadomym jest, że każdy z nas został do świętości powołany już przy swoim narodzeniu. Tylko dlaczego nie chce z tej świętości skorzystać ? To proste: bo to trudne, bo to walka duchowa. Wojna w sferze duchowej to uciążliwe zadanie, bo w sumie walczy się z czymś czego nie widać ale ... widać owoce naszych postępków i po tym możemy się zorientować czy odnieśliśmy zwycięstwo. Tak czy inaczej po swojej śmierci i tak każdy spotka się z "Kimś" duchowym - Świętym. Chyba w dzisiejszych czasach nie trzeba tego udowadniać - to oczywiste nawet dla niewierzących :-))))). Jeżeli nasze obecne ciało jest świątynią dla Ducha Św. - pierwiastka Bożego, i jeżeli "naukowcy" wytrwale pracują nad tym jak wpakować nasza duszę w jakieś inne opakowanie - bardziej trwałe, to może sie okazać, że nigdy nie umrzesz. Tylko co na to Duch Św. - pierwiastek Boży. Jeżeli mają z tym problem to staniemy się bezwolnymi żywymi istotami podatnymi na manipulacje - strach pomyśleć. Dużo już o tym nakręcono tych amerykańskich filmów s-f. Zauważyliście, że w jakiś dziwny sposób filmy s-f nie są "s-f", tylko faktami ukrywanymi przed ludźmi - takie przedpremiery wynalazków niby ludzkich ?

Głosuj przeciw
-87
Portret użytkownika baca

szybciej Anglikom zejdzie z

szybciej Anglikom zejdzie z odtajnieniem ważnego przekazu dla ludzkosci samego księcia Karola...

zdarzy się to pod warunkiem ze znajdą w końcu pijacko angielskiego tłumacza... bo póki co nawet tłumacz google wymięka

Głosuj za
61
Portret użytkownika Jarulezelski

Jak już ktoś kiedyś bardzo

Jak już ktoś kiedyś bardzo trafnie napisał na tym portalu - reptilianie to okreslienie ludzi pewnej narodowosci, o których nie wypada mówić, pisać itd. Zwyczajnych ludzi a nie turbo zmiennokształtnych jaszczurek.

btw ich królowa brytyjska g. ma do gadania.

Portret użytkownika zibi1973

Co tak szybko dodano nowe

Co tak szybko dodano nowe artykuły,ktoś się boi artykułu o szpitalu Old Changi w Singapurze,dalej będą ukrywać tych z góry,siostra zakonna mówiła córce w szkole że jak dojdzie do rozliczania człowieka w sądzie ostatecznym,to będzie wszystko dokładnie weryfikowane,może tak człowiek popatrzy co oni tutaj z nami robią,może otworzyć oczy i zobaczyć prawdę,zauważyłem że dzielą dusze,a nawet prowokują by ją wciągnąć do siebie

Głosuj przeciw
-81

Skomentuj