Po wyborach, Wielka Brytania może odtajnić dokumenty w sprawie UFO

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Część wstrzymanych wcześniej dokumentów o UFO może ukazać się w najbliższym czasie. Zbiór 18 dokumentów, które miały zostać ujawnione już w 2013 roku, został wstrzymany z nieznanych przyczyn i oczekuje na jego publikację od lat.

 

 

Nie jest do końca jasne, co zawierają dokumenty, ale generalnie uważa się, że dotyczą one brytyjskich przypadków UFO, a nawet mogą zawierać szczegóły dotyczące zdarzenia z Rendlesham Forest. Na pytanie niemieckiej strony internetowej o status dokumentów, Archiwa Narodowe odpowiedziały, że dokumenty nie mogą być opublikowane w tej chwili z powodu wyborów powszechnych.

„Ze względu na zbliżające się wybory w Wielkiej Brytanii i zasady dotyczące departamentów rządowych w okresie przedwyborczym, pliki nie mogą na razie zostać ujawnione.” – odpowiedzieli.

Mimo rozczarowania, odpowiedź sugeruje, że pliki mogą wkrótce ujrzeć światło dzienne.

„Dokumenty nie zawierają sensacyjnej informacji, która potwierdzi istnienie kosmitów, ale jest tam wiele fascynujących sprawozdań z obserwacji UFO i dokumentów Ministerstwa Obrony, więc to prawdziwe „Archiwum X”.” – powiedział Nick Pope, badacz UFO, który kierował działem UFO w Ministerstwie Obrony w latach 1991–1994.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ascendant 149

... po wielu wiekach okazało

... po wielu wiekach okazało się, że jednak nie każdy chce być tzw. "świętym". A wiadomym jest, że każdy z nas został do świętości powołany już przy swoim narodzeniu. Tylko dlaczego nie chce z tej świętości skorzystać ? To proste: bo to trudne, bo to walka duchowa. Wojna w sferze duchowej to uciążliwe zadanie, bo w sumie walczy się z czymś czego nie widać ale ... widać owoce naszych postępków i po tym możemy się zorientować czy odnieśliśmy zwycięstwo. Tak czy inaczej po swojej śmierci i tak każdy spotka się z "Kimś" duchowym - Świętym. Chyba w dzisiejszych czasach nie trzeba tego udowadniać - to oczywiste nawet dla niewierzących :-))))). Jeżeli nasze obecne ciało jest świątynią dla Ducha Św. - pierwiastka Bożego, i jeżeli "naukowcy" wytrwale pracują nad tym jak wpakować nasza duszę w jakieś inne opakowanie - bardziej trwałe, to może sie okazać, że nigdy nie umrzesz. Tylko co na to Duch Św. - pierwiastek Boży. Jeżeli mają z tym problem to staniemy się bezwolnymi żywymi istotami podatnymi na manipulacje - strach pomyśleć. Dużo już o tym nakręcono tych amerykańskich filmów s-f. Zauważyliście, że w jakiś dziwny sposób filmy s-f nie są "s-f", tylko faktami ukrywanymi przed ludźmi - takie przedpremiery wynalazków niby ludzkich ?

Portret użytkownika baca

szybciej Anglikom zejdzie z

szybciej Anglikom zejdzie z odtajnieniem ważnego przekazu dla ludzkosci samego księcia Karola...

zdarzy się to pod warunkiem ze znajdą w końcu pijacko angielskiego tłumacza... bo póki co nawet tłumacz google wymięka

Portret użytkownika Jarulezelski

Jak już ktoś kiedyś bardzo

Jak już ktoś kiedyś bardzo trafnie napisał na tym portalu - reptilianie to okreslienie ludzi pewnej narodowosci, o których nie wypada mówić, pisać itd. Zwyczajnych ludzi a nie turbo zmiennokształtnych jaszczurek.

btw ich królowa brytyjska g. ma do gadania.

Portret użytkownika zibi1973

Co tak szybko dodano nowe

Co tak szybko dodano nowe artykuły,ktoś się boi artykułu o szpitalu Old Changi w Singapurze,dalej będą ukrywać tych z góry,siostra zakonna mówiła córce w szkole że jak dojdzie do rozliczania człowieka w sądzie ostatecznym,to będzie wszystko dokładnie weryfikowane,może tak człowiek popatrzy co oni tutaj z nami robią,może otworzyć oczy i zobaczyć prawdę,zauważyłem że dzielą dusze,a nawet prowokują by ją wciągnąć do siebie

Skomentuj