Brazylijski senator pyta o Nibiru!! Czy w październiku 2017 roku grozi nam przylot planety X?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Senator Telmário Mota z Brazylii skutecznie przyciągnął uwagę swoich kolegów oraz mediów, gdy podczas obrad zupełnie poważnie zapytał o planetę, która w październiku ma się pojawić w okolicy Ziemi. Powiedział nawet, że niektórzy nazywają ją Planetą X lub Nibiru w spadku po Sumerach.

Według Telmário istnieje tajny raport NASA który sugeruje, że taka planeta w pobliżu naszej wywoła wpływ na ziemskie pole grawitacyjne powodując katastrofy, które doprowadzą do tego, że wkrótce zginie dwie trzecie ludzkości . 

„Otrzymałem informacje z wiarygodnych źródeł, które mówią, że NASA wie o tym, iż planeta Nibiru zbliża się do Ziemi, a obecny cykl wkrótce się zakończy... W skutek tego dwie trzecie ludzkości zginie z głodu i chorób. Poprosiłem swoich doradców aby zrobili badania i sprawdzili dostępnymi metodami, czy rzeczywiście Nibiru zbliża się do ziemi „- powiedział senator.

Brazylijski parlamentarzysta mógł wyrazić swoje kontrowersyjne twierdzenia będąc pod wrażeniem książki "Planeta - X Przybycie 2017", którą w zeszłym roku wydał niejaki David Meade. W publikacji  twierdził, że studiował astronomię i zrozumiał, że nasza gwiazda podczas powstawania stworzyła „bliźniaka” zwanego też Nemesis. Ma to być obiekt o eliptycznej wydłużonej orbicie i jego okres obiegu wokół Słońca jest dłuższy niż sięga pamięć naszej cywilizacji.

Hipoteza z nieznanym ciałem niebieskim opiera się na astronomicznym fakcie, że większość zaobserwowanych gwiazd we wszechświecie funkcjonuje w układzie podwójnym. To właśnie skłoniło niektórych do snucia teorii o nieudanej gwieździe, będącej w relacji grawitacyjnej z naszą dzienną gwiazdą.

Inną sprawą jest to czy taki obiekt może pozostać niezauważony i nagle zbliży się niebezpiecznie blisko Ziemi. Wydaje się to mało prawdopodobne biorąc pod uwagę zdolności obserwacyjne prezentowane nawet przez amatorskich astronomów. Jednak David Meade twierdzi, że ma dowody naukowe potwierdzające istnienie takiej nieudanej gwiazdy, a jego bliskość względem Ziemi musi wywrzeć niekorzystny wpływ na naszą planetę. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Emanuel Kunka

Planeta Nibiru to ściema...

Planeta Nibiru to ściema... Powiem tak. Temat tej rzeczy obserwuje od 2007 roku. Minęło 10 lat. I... DUPA. Obserwowano wielki krzyż w 2010. Miał być koniec świata w 2012 między innymi za pośrednictwem Nibiru... i nic. Ok... ktoś powie... no ale świat został źle zmapowany pod względem czasowym - 4 lata opóźnienia. A ja wam mówie, że to wszystko to zwyczajnie gówno prawda... I tak jestem po Whisky... dobrze się z tym czuję i proponuję wam wszystkim setkę tego napoju, najlepej z lodem. Zapraszam was do gromadzenia informacji, ale również proszę o sceptytyzm, bo po 10 latach obserwacji mam już wyrobione zdanie. To jest pospolite kłamstwo!

Portret użytkownika Realista

w 2012 w 2016 i teraz w 2017

w 2012 w 2016 i teraz w 2017 ogromny statek tankował plazme ze słonca to 1x10 do 24-27 potegi w skali jezeli chodzi o energie wielkośc neptuna to conajmniej tyle energi !!!!...starcza na antymaterie podgladaja nas kamera na nanofotonike przez tunel morrisa/thorne z wyprzedzeniem do kilku miesiecy lat dekad ... nazbieraja danych potem uciekna za obiekt oorta i pomysla co dalej ... nasa i instytuty badawcze nabierają wody w usta bo by im Rodshildowie Rockefelerowie i Saudowie obcieli subwencje na "badania" tzn tato nie bedzie wiecej kupywał lizaka ... 

Portret użytkownika Nickjkh87

Planeta Nibru nie jest

Planeta Nibru nie jest wymysłem ani teorią, jej pochodzenie jest znane z legend sumeryjskich,starosłowiańskich i nordyckich oraz indyjskich i plemion północnej/południowej Ameryki , więc jaki to wymysł nie chce potwierdzić czegoś co jest wiadome ludziom od tysięcy lat, i czemu jest to ukrywane , chyba jedynie dla teorii depopulacji .

Portret użytkownika zxc

To że przyleci to fakt ale

To że przyleci to fakt ale nie w tym roku ani nie w następnym. Nie wcześniej niż 2028 do 2034. Jej temperatura to 4K, więc nie dziwcie się, że amatorzy jej nie dostrzegą. Nim jednak nadleci owa N, pojawi się zwiad, sześć przeleci jedna upadnie.
Przypomną Wam się te słowa ale dla nie których będzie to zbyt późno aby się przemieścić w bezpieczniejsze regiony.

Portret użytkownika Wojciech77

Bzdety. Gdyby Nibiru zbliżało

Bzdety. Gdyby Nibiru zbliżało się do Ziemi aby miało dojść do spotkania z nią w październiku 2017, to już teraz grawitacja Nibiru wpływała by nie tylko na Ziemię ale także i na pozostałe planety układu słonecznego.

Portret użytkownika b@ron

jak to co? powiedzą że

jak to co? powiedzą że odkryli Nibiru ... ale spokojnie ... nawet chociażby istniała taka planeta i co jakiś czas ocierałaby się o ziemię, to napewno nie pojawi się w ten sposób, że dziś patrzymy w niebo i jej nie ma, a jutro ... o kuźwa jest !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj