Wypełnia się Proroctwo Izajasza - Morze Galilejskie wysycha!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Prorok Izajasz przepowiedział koniec świata i ludzkości. Opisał zdarzenia, które mają to zwiastować. Powiedział między innymi, że przed kresem wszystkiego wyschnie Morze Galilejskie. Wydaje się, że jego słowa zaczynają się spełniać:

 

 

„Zginą wody z morza, rzeka opadnie i wyschnie, kanały poczną cuchnąć, ramiona Nilu w Egipcie zmaleją i wyschną; trzcina i sitowie powiędną” (Iz 19: 5-6).

 

Jezioro Tyberiadzkie (Jezioro Galilejskie, Genezaret, hebr.: ים כנרת, Jam Kinneret) w Izraelu osiągnęło rekordowo niski poziom wody, który niepokoi władze. Akwen odgrywa znaczącą rolę w zaopatrzenie w wodę tego kraju. Gwałtowanie wzrasta zasolenie zbiornika, mające wpływ na utratę żywych stworzeń i na środowisko, dotyczące także Morza Martwego.

 

Według danych Urzędu Zasobów Wodnych Izraela w maju tego roku w Genezaret ubyło już 15 centymetrów wody. Oznacza to, że zniknęło stamtąd 9 milionów metrów sześciennych wody. To rekordowy ubytek, największy od 1920 roku.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Co to za news? O wiele

Co to za news? O wiele większe od tego bajorka Morze Aralskie wyschło i żaden prorok tego nie przewidział? Co innego gdyby wysechł i sczezł bliskowschodni wrzód na d.... Ziemi..."tejjjj Ziemi"! niejaki Eretz Srulsrael, a wiatry prochy po pustyni Negev by po nim rozwiały - to byłby news nad newsami!!

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika mirand62

Gdzie jezioro Genezaret a

Gdzie jezioro Genezaret a gdzie Nil. Proroctwo Izajasza dotyczy Egiptu i znszczenia rzeki Nil. Stało się to dopiero w XX wieku! Thor Heyerdahl Norweski podróżnik , który dwukrotnie przepłynął Atlantyk na papirusowej tratwie Ra, szukał papirusu do budowy poza Egiptem! W Egipcie już od dawna nie było papirusu z którego słynął ponieważ z nieznanych przyczyn zniknął. Ostatecznie Nil dobiła budowa tamy w Assuanie i powstanie jeziora Nasera. Połozyło to kres wylewom i efekt właśnie opisany przez Izajasza.

Portret użytkownika WR

Najlepiej ludzkości wychodzi

Najlepiej ludzkości wychodzi niszczenie siebie /roboty za ludzi do pracy,broń do zabijania / niszczenie środowiska ,opryski,modyfikacje genetyczne roślin i zwierząt szczepionki a więc nie trzeba przepowiedni a rozumu !

Portret użytkownika Homo sapiens

Nowi hitlerowcy NWO sypią

Nowi hitlerowcy NWO sypią chemikalia z nieba to wysycha. Dzieją się rzeczy przedziwne, ale moc Boga YHWH jest nieograniczona i nieodgadniona. JAHWE- RAPHA: „Pan który leczy” (2 Księga Mojżeszowa 15.26)- „Ja, Pan, twój lekarz” lekarz zarówno ciała jak i duszy. Ciała, chroniąc i lecząc od chorób, a duszy, przebaczając nieprawość. 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika mirand62

To proroctwo spełniło się na

To proroctwo spełniło się na Egipcie i Nilu a nie j. Galilejskim....czytaj uważnie. Thor Heyerdahl w książce "Z kontynentu na kontynent" pisze, ze gdy szukano papirusu do budowy tratwy "Ra" to ściągano go z innych krajów ponieważ w Egipcie papirus znikł. Proroctwo Izajasza w pełni się spełniło dgy w Egipcie oddano do użytku zaporę "Nasera".

Portret użytkownika Kmieciu

E, zaraz tam proroctwo się

E, zaraz tam proroctwo się spełnia i hip hip hura, Biblia jest prawdziwa... Myślołby kto, a nie wiedzioł... Poodcinali Palestyńczykom dostęp do wody bieżącej, żeby im szybciej judeholocaust zrobić, a ci ludzie też chcą żyć (na swojej, ukradzionej im ziemi) to skądś tą wodę muszą brać. A poza tym wszystko co czosnki zrobili reszcie ludzkości, z nienawiści do nieneandertalskich ludów (jak sama chazaria), zawsze do nich wraca, bo wcale nie są tacy supergeniusze za jakich chcą uchodzić - zmieniają nam klimat po tajniaku, żeby ciapate nachodźcy mieli jak w domu i stąd te coraz gorsze upały z roku na rok, i myśleli, że im to z kolei nie zmieni nic nad iSSraelem, bo im jahwa plemienna zatrzymie zmiany klimatyczne na granicy Ziemia Zupełnie Komu Innemu Obiecana - reszta gojskiego świata...
 

 

Skomentuj