Kanclerz Angela Merkel córką kanclerza Adolfa Hitlera?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Przywykliśmy już do tego, że Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, jest witana w Grecji transparentami, na których nagminnie dorysowuje się jej charakterystyczny wąsik Hitlera, okazuje się, że w Internecie całkiem popularna robi się teoria spiskowa, wedle której Angela Merkel jest rzeczywiście córką wodza III Rzeszy.

 

W czasach, gdy wszyscy politycy obrzucają się epitetem "faszyści" przypomniano właśnie znaną teorię spiskową sprzed lat. Wedle niej Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera. Teoria wedle której dzisiejsza Kanclerz Niemiec jest córką dyktatora III Rzeszy zapewne większości osób wyda się zupełną niedorzecznością. Jednak całkiem sporo osób wierzy w to, że Angela Merkel może być dzieckiem Hitlera.

 

Oficjalnie Merkel urodziła się w NRD 17 lipca 1954 roku i jej ojcem jest pastor protestancki. Jednak z opublikowanych archiwów KGB wynika coś innego. Z danych STASI, tajnej policji NRD, wynika, że Merkel urodziła się 20 kwietnia 1954r. To taka sama data jak data urodzenia fuhrera. Co więcej okazuje się, że pod dokumentami poświadczającego urodziny aktualnej kanclerz, podpisał się dr Karl Klauberg, który był uważany za jednego z tak zwanych nazistowskich "lekarzy śmierci".

Po upadku nazistowskich Niemiec Klauberg został osądzony i uwięziony. Potem jednak udało mu się powrócić do kraju. Potem dał się poznać jako wybitny naukowiec. Co ciekawe jego specjalnością było sztuczne zapłodnienie. Według źródeł sowieckich ten sam dr Klauberg zabezpieczył w przeszłości zamrożone próbki spermy Adolfa Hitlera. Teoria spiskowa zakłada, że z jakichś powodów użył tego nasienia i postanowił stworzyć dziecko Hitlera.

Jako matka posłużyła w eksperymencie siostra Ewy Braun, żony Adolfa, Gretl Braun. Klauberg przywiózł ją do wschodnich Niemiec, gdzie przeprowadzono zapłodnienie. Miał się narodzić syn wodza, ale urodziła się córka. Internet pełen jest różnych pokręconych historii prawdopodobnie jest to jedna z nich, ale w każdej opowieści może być ziarnko prawdy.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Artur 74X

To że Merkel wciela w życie

To że Merkel wciela w życie plan nazistów, tzn. "organizuje brudną armię" by ta dokończyła dzieła które teutońska dzicz rozpoczęła na początku ub. wieku nie znaczy jeszcze że jest córka tego zboczeńca Hitlera.Poza tym jak powszechnie wiadomo Hitler był bezpłodny -  tu należy upatrywać jego manii tworzenia "nadludzi" bezpośrednio z krwi.Ciekawe czy ten psychopatyczny Niemiec zdawał sobie sprawę z tego iż sam nie spełnia kryteriów bycia aryjczykiem?

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Bohaterka tego artykułu jest

Bohaterka tego artykułu jest osobą niezwykłą,ale z innego powodu.Pisałem już o tym na jednym z forum ,przy temacie z nią związanym.Pamietam ją z jednego ze światów.A jak?.Byłem tam na małym przyjęciu u przyjaciół i jak to bywa ,dorosli zaczęli dyskusje na tematy polityki i rządów.Dzieci miały dla siebie miejsca w końcu stołu,aby podawane potrawy i napoje zróżnicować pod względem wieku.Przypomniano mi scenkę:Na tych miejscach dla dzieci pozostała jedna dziewczynka w wieku 6-7 lat,a reszta dzieci pobiegła do ogrodu bawić się.Ta dziewczynką była obecna Angela Merkel.SIedziała skupiuona jak posąg i dosłownie spijała z ust dorosłych wszystko co mówili .Wyglądało to komicznie. Człowiek jeden jest ulepiony z takiej gliny a inny z innej.Nawet u dziecka  to dochodzi do głosu i potrafi nim kierować.

Portret użytkownika Surun

  Niekoniecznie

 
Niekoniecznie Angela...
"...Pierwsza dziewczyna, która wywarła na szesnastoletnim wówczas Hitlerze silne wrażenie, była smukła blondynką o imieniu Stefania. Hitler zobaczył ją podczas spaceru po Landstrasse w Lincu. Świadek tego zdarzenia, August Kubizek, napisał potem: "Ponieważ ani Hitlera, ani mnie dziewczynie nie przedstawiono, byłoby rzeczą nie do pomyślenia, byśmy ją pozdrowili". Zadurzony od pierwszego wejrzenia w starszej o dwa lata od niego Stefanii, Hitler przeżywał męki. Owładnięty uczuciem adresował do swoje muzy poezję miłosną własnego pióra. Zdesperowany nosił się nawet z poważnym zamiarem uprowadzenia Stefanii. Cóż, gdyby "szczęśliwa" muza wiedziała, od ilu nieszczęść mogła uchronić ludzkość?. Ale nie wiedziała. Zresztą Stefania wolała towarzystwo młodych oficerów, którzy zapraszali ją a wieczory taneczne (Stefania uwielbiała tańczyć, Hitler gardził tańcem). W końcu wyszła a mąż za kapitana, pełniącego służbę w Przemyślu.

Z czasem role się odwróciły. Teraz to za Hitlerem oglądały się kobiety. Z relacji kilku jego frontowych kolegów, wynika, że Hitler w 1916 i 1917 r. miał romans, z przynajmniej jedną francuską dziewczyną. Kobieta ta, Charlotte Eudoxie Alida Lobjouie, urodziła nieślubnego syna, którego ojcem miał być Adolf.
W 1923 r. w kręgu zainteresowań intymnych Hitlera znalazła się była zakonnica, siostra Pia (Eleonore Bauer), która powiła mu syna. Do gorących wielbicielek Führera należała tancerka z zawodu żona przywódcy Frontu Pracy, Inge Ley, która w 1943 r. wyskoczyła przez okno swego berlińskiego mieszkania po lekturze listu jaki otrzymała od Hitlera.

Jednen z romansów, jakiego nie dało się mimo wszystko ukryć, łączył Hitlera z 16-letnią ekspedientką Marią Reiter zwaną Mitzi lub Mimi. Zapoznaną w czasie spaceru po parku monachijskim. Hitler znudził się nią wkrótce i zawiedziona Mitzi omal nie odebrała sobie życia..."
wiecej http://www.konflikty.pl/a,403,II_wojna_swiatowa,Kobiety_wodzow_czesc_III.html
Belgijski dziennikarz, Jean-Paul Mulder wytropił dotychczas 39 osób spokrewnionych z przywódcą Trzeciej Rzeszy (wojnę przeżyła m.in. jego siostra, która zmieniła nazwisko na Wolf). O determinacji badacza świadczy fakt, że w przypadku, gdy ktoś nie życzył sobie testów, posuwał się do podstępów (zbierał niedopałki papierosów i serwetki z restauracji).
W Stanach Zjednoczonych żyje trzech braci, Louis, Brian i Alexander Stuart-Houston, którzy są w linii prostej potomkami ojca Hitlera, Aloisa. Wszelkie więzi krwi z dyktatorem to dla nich wyraz hańby i upokorzenia. Pochodzenia wstydzą się do tego stopnia, że podobno zawarli specjalny pakt, zgodnie z którym żaden z nich nigdy nie będzie miał dzieci. Jak twierdzą, w ten sposób ród Hitlera wygaśnie na zawsze. Co ciekawe, podobno jeden z krewnych Hitlera żyje dziś w Izraelu i jest wykładowcą filozofii na Uniwersytecie w Tel Awiwie. Michael Mach twierdzi, że jego babka wyszła za mąż za Hansa Hitlera, bratanka wodza Trzeciej Rzeszy.

Portret użytkownika kuzYn

  Ludzie mają bujną

 
Ludzie mają bujną wyobraźnię, i wymyślają różne idiotyczne teorie spiskowe. Gdyby przykładowo A Merkel urodziła się przed 46r to dopiero była by teoria...haha. A gdyby urodziła się przed urodzeniem A Hitlera, to przecież zawsze naziści mogli ciężarną E Braun wysłać swoją cudowną (wunderwaffe) w przeszłość. Czyli jak by na to nie spojrzeć zawsze chory mózg może coś nienormalnego spłodzić.
- zenada Wink

 

Portret użytkownika Lucjan Dziurgot

Nie ma w eternecie bardziej

Nie ma w eternecie bardziej "wybujałej historyjki" nad te, które dzieją się w realu. ... ,Wyraznie jest napisane, że została zapłodniona nasieniem Hitlera, o czym mógł nawet ne wiedzieć. Zresztą Hitler był tylko marionetką, mało znaczącą figurką z wieloma sobowtórami, prawdziwych dowódców-zawiadowców IIwojny gdzie indziej szukać trzeba.

Portret użytkownika Świt Zbig

17.21...Te,kuzyNU:           

17.21...Te,kuzyNU:
                              wywołałeś temat,który zaprząta mi kiepełNe od dawna ;
 A CO...jeśli:
                    UFO,le...potrafiące latac po bezmiarze czasu i przestrzeni...(FAKTY !) zrobili tak:
   Wzięli NASIENIE...dawcy dobrowolnego albo podstępnie już to podsuwając piekną kosmitkę,czy w uśpieniu...a potem przenoszac je w czasie...wstecz czy wpieriod...????????????????????
   Tak np.SYN...może zapłodnić swą ...MATKĘ...samo-sie-rodząc a ona: DZIEWICA po wsze czasy !
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 Brzmi to...strasznie...ciekawie prawda ? UFOle setki razy pokazali,że CZAS dla nich to keine prabliema !
  Wziętego zwracają po g.a on ma zarost tygodniowy !Albo odwrotnie...
 Sam K.Bzowski opisał swe cudo z czasem gdy podszedłwszy pod 2 malinowe prześwitujące kule w zawisie za jego blokiem w W-wie...był raptem 5-minut ale...FAKTYCZNIE wcięło mu DOKŁADNIE 100 min.!!!
????????????????????????????????????????
   Niedawno...znalazłem w necie(chwała mu za TO...),że :
 ZBAWICIEL...tak napradę znaczy:   SKŁADAJĄCY NASIENIE !!!
   Lat temu sporo znalazłem,że...PROROK ZARATUSTRA...składał był właśnie swe NASIENIE W WODY jeziora !!!
 No to teraz "zapnijcie pasy" !
    Jest JESIEŃ 1990r czyli moje 37 lecie(777=CZŁEK prawdziwy jak wam wywiodłem od 666 po 888...)>
 WQiele wtedy pisywałem ręcznie,bo ani maszyny do pisania(nabyłem później) ani kompa !Przeglądając je znalazłem,że pewnego dnia zapisałem jak wykrzyczałem do żony(BBliźniak= niewierŻONcy TomaŚZ!):
"Zobaczysz!Na dniach pojawi się ...UFO !"
   No i FAKTcznie...po kilku dniach wracamy PF 126 od MATKI mieszkającej nad j.JAM-NO...i zauważamy po wjeździe na dr.Kołobrzeg-K-lin,że nad j.wisi...???
 POTĘŻNA...pomarańczowa kula wysoko ponad chmurami !
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 Zdziwiony,przystaję na poboczu ...i zauważam,że do owej pom.kuli dolatują z boków 2 mniejsze: ŻÓŁTE !
 Gdy połączyły się z nią ,ta ROZZBŁSKAY cały rozświetlając !
   Cholera...wojsko strzela do celu ?Tak kombinowałem ! Gdy wyrażam chęć zawrócenia i pojechania do Mielna pod owe zjawisko...żoNAgle mówi: "Jedżmy ONI i tak do nas przyjdą !"
???????????????????????????????????
 Przyszli ? Ha...i to ja K !!!O tem potem...
========================================
 Chodzi o to,że...kilka dni potem...jakaś SIŁA...ducha zapewne =PRZYMUSSEIN...każe mi jechać w owe miejsce zawisu( coś jak: Bliskie spotKANIA...).
Po krótkich wahaniach staję na pogr.Mielno_Unieście obok ...Kościoła!
 Wchodzę do...wody 2-3 m.od brzegu i staję na jakimś pniaku...CO DALEY ?
 Ano...nic,ale gdy zamykam oczyska...WIDZĘ...CZERŃ...a w łepetynie DZIW ZA DZIWEM:
   coś mi mówi...nie mówiąc:
   Wiele dziwnych rzeczy(znajdę świeżynkę to może wrzucę...) ale nas tu i teraz zadziwi MAX TO:
      Zabrałem nie wiedzieć czemu ...dwa PIORUNY tzw.STRZAŁKI ( jak pocisk złozony z tys.igieł dosrodkowo...) a TO...mi mówi,że są WAŻNE...kojarzą je...z moimi ...JĄDRAMI...no i w końcu mówią tak:
   "Twoje nasienie jest nam potrzebne dla zapłodnienia...MATKI,dla ODNOWY CYKLU" !!!
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 Urządzenie do tegoż celu stosowne...jak: ŚWITANIEC( szto?Smatri w net...wiki...) w mgnieniu oka osiąga 100% MOCY...zaczynam ...???
 NIE!!! W ciemno nie gram...stawiam się IM...i NIE DAJĘ...!!!
Żądza seksualna opanowała mnie ...POTWORNA !!!
   Na odchodne...rzucam za siebie ...50 gr...SREBRNY krążek metalu !
Pewnie leży  TAM do dziś...A musiałem go trzymać w złożonych dłoniach przed sobą(jak do modlitwy ,jeno na wys brzucha...).
  Po kilku latach...znajduję w Nieznanym świecie M.Rymuszki zdumiewający opis:
  Pewien USAczy wojskowy kontaktujący się z UFOkami)PILOT!) wchodząc na pokład UFO musiał również trzymać jak ja w dłoniach metalowy krążek !
  Bodaj...czy nie było TO...w r.mego ur.się :czyli ? 1953 !!!
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  MORZE...pytań...:
   Kogo ONI...chcieli zapładniać ...i kiedy(w czasie  ja KIM ?)
 

Portret użytkownika Świt Zbig

0.34/35...obie liczby mają

0.34/35...obie liczby mają dla mnie znaczenie max: od 34 nr.jąłem kupować systematycznie Niezn.Świat M.Rymuszki...gdzie na okładce widnieje:
UNIWERSYTET POTĘGI DUCHA...sic! A wewnątrz art.: GŁOS Z KOSMOSU...z 26.11.19-77 r !!!Rzecz o...przejęciu przez ...DOWÓDCĘ GALAKTYCZNYCH SIŁ...rządowej TV Anglii...i PRZEKAZIE o....wrednej,niszczącej ZIEMIĘ i naszą CYWILIZACJĘ..."modzie":
             WIĘCEJ SZMALUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!
 No a...35...?Pamiętacie 1-szą GIGA kumulację w TOTO(7x7!): wynosiła 35 baniek...=mlnów PLN!
   Zagrałem  chybionego...i co ?
Ano..."trafiłem"...7 x 44 !!! Bodaj padło..kilka razy(4!) automata skreśliła a na KONIEC...yrkuQ:
  wracając do BAZY z rejonu, w bramie niemal taranuję kolegi sam.z nRej: xxx9744=2 x 44 !!!
Dlaczego tak ? Ano w 1997 r mam 44 lata...
   Sumarycznie więc 7x44...
 Co ciekawe: pierwszy raz...44-ka pada w 7-mym...losowaniu!!! Rok 1957...
Pamiętamy ? ur.się w domu nr 7...a ochrzczono mnie pod nr.domu 44...
 Ale...co UFO na TO ?TO!!!:
   Dokładnie 28 lat i 28 dni(ur.się 5 x 28 oznaczon !) po moim się ur.(12.7.1953 r=44 dni po zdobyciu mt.Everu) czyli: 8.8.81 r...
na...HELU...ląduje ok.13(sic!) na plaży wobec tys.świadków...:
 RÓŻOWA CHMURKA...=UFO !
  Pojawia się TAM...2 identycznych "HHarcerzyków"...połączonych srebrną "NICIĄ" z...UFO obok ścieżki a,la PESTKA...ŚLIWKI...,którą szedł pokątny malarzyna:
przechodząc obok 2 HH..."usłyszał" : NIE ZATRZYMUJ SIĘ !"...idąc dalej...:
PRZESZEDŁ...NICZYM DUCH...przez CIAŁA spacerowiczów(ludzkich) dwóch !
 Kiedy za...WRÓCIŁ...i podbiegł do nich...był już 100% REALny!
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  UFO...odleciało ale pozostawiło...ZNAK:
   7...MISKOwatych zagłębień w ziemi tak ułożonych,że...???
 WIDAĆ jak BYK: 44 !!! Jeden punkt był wspólny...a ZNAK  ...JEST IDENTYCZNY jak ???
 Jak Marko Rodina "WYKRES" na kole z liczbami 1-9...czego ?
 POSTĘPU GEOMETRYCZNEGO !!!
 1-2-4-8-7(bo:  1+6=7!)-5 ( bo: 3+2=5 !)...itd w nieskończoność !
    Dziwne,prawda ?
 Znalazłem na onecie...z okazji : 8.8.8 r...symbolicznej DATY FAKT TAKI,znaczy opis czytelnika:
  8.8.81 r ok.13...jadąc do ŚLUBU...ujrzał ...???
 SREBRNĄ...SPADAJĄCĄ GWIAZDKĘ...=jak nic:  UFO w drodze na HEL !!!
   Co ciekawe:
    Te UFOKI...miały powiedzieć(nie mówiąc...) onemu malarzynie:
  Jesteśmy TU...w zasadzie niechcący a...SWEGO ZAGUBIONEGO...( w przestzreni czy czasie ?) towarzysza...poszukujący,który się nam...zagubił był...!!!
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    Ale...ja nie o tym miałem wam TU:
 choć zważcie na TO:
 TO...TAM właśnie rok później niejaki WILK...odkrywa swą...SIEĆ !Słynną tzw.SIEĆ WILKA...czyli:
trasy,kanały po których przemieszcza się UFO...oraz mjsca lądowań w kształcie? OMEGA !!!
    TO...wszystko są ZNAKI,PODPOwiEDZI I PRZESŁANIA...!
 UFOle...
                 pochodzą z CZASÓW KOŃCA...???
 DOOKładnieje wam...:
    ICHH wyrafinowana technologia...mówi sama za siebie !!!Takie cudeńka...małpoludy,średniowiecze...itd. nie mogło wszak stworzyć !To musi być FINAU...=KONIEC ŚWI...= OMEGA !
   I teraz do meritum:
     Chodząc dzień cały(deszczowy...) ROZZmyślałeMAX:
 AWyniki TU:
                     Hmmm: znacie...T.Owsianko ?Ten gościu chwali się w NTV A.Zagórskiego,że...:
 PROF.adzi go SAM ...OJCIEC= BÓG !
  Przyznał też ,że czas jakiś temu...OPUŚCIŁ GO ...pozostawiając samemu sobie...
   Kto oglądał ten zauważył,że...TOwsianko miał SŁABOOŚĆ do...ŚWITU!
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  Pokazywał przekazy-rys. z DIAMENTAMI...1-HOMO...jako wzorcem...A W ost.wejściu:
   opowiada o wizji OJCA...stojącego z 1-HOMO(nie-wiadomo...) za PRZEZROCZYSTĄ KOPUŁĄ oddzielającą iCHH...od reszty ludzkości !Odznacza też  tego człeka...NIEBIESKĄ WSTĘGĄ-ŚZ?ARfą...co niby ma znaczyć,że TYLKO ADIN...człek zasługuje na...???
==================================================================
   Wcześniej rzekł TOwsianko też,że gdy zapytał OJCA o...KONIEC ŚWIATA: ten...lekceważąco machnął ręką i rzekł: JUŻ DAWN:O...PO !!!
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 A OTO...jak me myślenie poszłoooooooo:
     Owe UFO...z 1990 r nad.j.JAM:NO...przybywa po...moje nasienie dla zapłodnienia matki dla odnowy cyklu ! Jakiego cyklu ?
 Otóż TOwsianko mówi nam,że...CYKLICZNOŚĆ...ODNOWY WSZECHŚWIATA...się skończyła(naszego ! UFOle  powiedziały,wykrzyczały ! owemu USAczemu wojskowemu w 53r: musicie zrozumieć,że WSZECHŚWIATÓW są...BILIONY !) .
    NASZ JEST JUŻ WIECZNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WPROST?...narzuca się:
    KONIEC ŚWIATA...naszego nie nastąpił(patrz opis 21.12.12 r!)...dlatego że...???
ŻE...ODMÓWIŁEM ZŁOŻENIA W WODY JEZIORA JAM-NO SWEGO NASIENIA !!!
    Odmawiając czego uniknąłem ?
 GRZECHU...1-WORODNEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Nie zapładniając swej...matki...zakończyłem tym samym CYKLICZNOŚĆ ODNOWY WSZECHŚWIATA !!!
    SPOKO...:
                      powyższe...zdaje się potwierdzać TO:
   Gdzieś kiedyś...ZNALAZŁEM TO:
  BÓG OJCIEC...miał powiedzieć TO:
   PO RAZ OSTATNI,Z DRŻENIEM...OFIAROWUJĄ SWĄ CÓRKĘ LUDZKOŚCI...!!!
 ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 Gdybym ją...skalał...GRA W ISTNIENIE...toczyłaby się ODNOWA !!!
Ale wasz świat już by NIE ISTNIAUuuuuuuuuuuuuuuuuuu...!!!Jak i większość z was...
 Tak więc...?
============================================================
 Pewnego razu...ocaliłem dzięki bystrości i odwadze,oraz szybkości działania lesniczówkę  w której mieszkałem od ...SPALENIA na AMEN...!!!
   Pożar nie był wynikiem mej niedbałości !
 CZY:
          owa leśniczówka...NIE POWINNA STAĆ SIĘ ...MOJĄ WŁASNOŚCIĄ ? Wszak gdyby nie ja...już by nie istniała !
  Tak więc...ŚWIAT "WASZ"...czyj powinien być ?
    Nie nerwujs:JA...WAsiA...D AP! Znaczy milczcie...ŚŻ ON C...O?JCA !!!
  Ps:
 Kod zDNAkosMIT:Y:  zUdzv8 !
 NOE...był 8-my...
 Wanga: Na KONIEC...przyjdzie 8-my i POKÓJ zaprofADZI!
 EN:KI...Jestem en.w kształcie 8-emki...
ŚWIT num=8...53 r=8...
 Pole T.F nr.ew: 67/8...
itd LEY LINEsSŚZ:ET!
 
  

Portret użytkownika Trak

Całe zło świata jest z powodu

Całe zło świata jest z powodu Putina, dla Putina, w Putinie, z namowy Putina.
Putin kradnie dzieciom cukierki, bo jest synem Hitlera, podobnie jak Stalin a Poroszenko jest dobry. On robi czekoladę i rozdaje jak kogo spotka, bo jest synem Transformatora i Elektryfikacji.
To teraz obowiązuje.

Portret użytkownika ubawiony

Może trzymajmy się faktów? A

Może trzymajmy się faktów? A nie, ta strona nie ma z nimi nic wspólnego! No ale autorek tej bzdurki mógł by się nie błaźnić, Hitler nie był FASZYSTĄ a SOCJALISTĄ! Faszyzm był we Włoszech u Mussoliniego o ile wiesz kto to taki. Pomyliłeś słówka "nazista" i "faszysta", zapewne kupę z czekoladą również mylisz baranku! No, chyba że ten artykuł pisał oczadziały 14 latek to można wybaczyć!

Portret użytkownika andy V

Ufff! Odetchnąłem. A już

Ufff! Odetchnąłem. A już myślałem że będzie rekord świata. I byłby, tylko że przyplątał się ten cholerny Klauberg i wszystko popsuł! Skoro tata popełnił samobójstwo w 1945, a córeczka urodziła się w 1954 no to znaczy że mamusia musiałaby być w ciąży 9 lat!!! I tej zamrażarki nie zniszczyły ani dywanowe naloty aliantów ani penetracje ich wywiadów? Doskonałe schowki mieli gestapowcy. Trzeba to przyznać. Aż żal d... ściska jak pomyśleć że być może jeszcze bardzo dużo różnego rodzaju dobra się marnuje w różnych skrytkach. Może także sperma Goeringa albo i Himlera? Bo Goebbelsa to chyba jednak odnaleziono, przynajmniej takie odnoszę wrażenie po naszych polskich mediach.

Portret użytkownika Dżolka

A skąd pewność, że Hitler

A skąd pewność, że Hitler popełnił samobójstwo w 45r? Tak samo pewnym może być to, że uciekł za pomocą Watykanu, podonie jak reszta hitlerowców i osiedlił się w spokojnym miejscu typu Brazylia czy coś w tym stylu. Dziwne jest też skąd pochodzi władza Merkel...

Portret użytkownika staryzenek20

Córką raczej nie jest

Córką raczej nie jest natomiast realizuje ten sam projekt polityczny co Hitler a więc dominacja Niemiec w Europie kosztem niszczenia innych państw.Z tym że Hitler musiał napadać inne kraje, rabować je i zmuszać mieszkańców do niewolniczej pracy a Niemcy za Merkel i wcześniej robią to w "białych rękawiczkach".

 
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Admin przywalił ostro ! To w

Admin przywalił ostro ! To w takim razie trzeba wspomnieć że jeszcze prawdopodobniejsze jest to, iż Angela należy do tajnej organizacji, wszyscy wiedzą o którą chodzi, zresztą w Europie jak i w USA nikt u władzy nie może rządzić nie należąc do nich ! NA szczytach tych organizacji dzieją się przedziwne rzeczy, odbiera się telefony, są to telefony z instrukcjami... tajemniczymi instrukcjami ! O tym było na innymmedium:
//innemedium.pl/wiadomosc/zagadka-ludzkosci-przedpotopowych-ile-cywilizacji-bylo-w-przeszlosci
Wierzą oni że na początku ludzie mieli naturę kobiety i mężczyzny w jednym, innymi słowy byli dwupłciowi ! Ich najświętrzy znak to właśnie dwupłciowy człowiek jako jedno:

Rebis jest symbolem wszystkich organizacji niszczących to co Bóg określił jako stworzenie mężczyzny i kobiety.
Jest to starożytny symbol występujący na całym świecie w starożytności w każdym zakątku kuli ziemskiej ! Ma on jeszcze inne znaczenia jak samorealizację kosmiczną itd, itp...

człowiek jako bóg, człowiek realizujący boga w sobie:

to co siędzieje w Polsce to seria telefonów:Można powiedzieć, iż analiza pierwszych rozdziałów Księgi Rodzaju zmusza nas niejako do rekonstrukcji elementów pierwotnego doświadczenia człowieka. Pod tym względem tekst jahwistyczny stanowi szczególne źródło, ze względu na swój charakter (por. "Drugi opis tworzenia człowieka"). Mówiąc o pierwotności ludzkich doświadczeń, mamy na myśli nie tyle ich oddalenie w czasie, ile raczej ich podstawowe znaczenie. Nie chodzi więc przede wszystkim o to, że doświadczenia owe należą o prehistorii człowieka (do jego “teologicznej prehistorii"), ale o to, że tkwią stale u korzenia wszystkich ludzkich doświadczeń. Wydaje się zarazem, iż na te podstawowe doświadczenia w zwyczajnym toku ludzkiej egzystencji jakby nie zwraca się uwagi. Są one tak bardzo objęte poczuciem zwyczajności, że na ogół nie odkrywamy ich niezwykłości. Przebieg dotychczasowych analiz mógł nam już uświadomić, że to, co nazwaliśmy na samym początku "objawieniem ciała", pomaga nam poniekąd odkryć niezwykłość tego, co zwyczajne. Dzieje się tak dlatego, ponieważ objawienie (w tym wypadku owo pierwotne, które znalazło swój wyraz naprzód w tekście jahwis-tycznym Rdz 2-3, a z kolei kapłańskim Rdz 1), oznacza jakby zwrot do tych pierwotnych doświadczeń, w których jawi się. jak gdyby całkowita i bezwzględna oryginalność tej rzeczywistości, jaką jest człowiek (mężczyzna-kobieta), człowiek - także przez swoje ciało. Doświadczenie człowieczeństwa właśnie jako doświadczenie ciała, które odkrywamy w naszych tekstach biblijnych, nie tylko znajduje się przed progiem całego “historycznego" doświadczenia człowieka, ale równocześnie zdaje się spoczywać w takiej jego głębi, z jaką człowiek na co dzień nie obcuje, choć równocześnie stale jakoś ją zakłada i postuluje zarazem w świadomym procesie kształtowania swego własnego obrazu.
Nie można bodajże bez takiej wstępnej refleksji ustalić znaczenia pierwotnej nagości, czyli przystąpić do analizy Rdz 2,25: “Chociaż mężczyzna i jego żona byli nadzy, nie odczuwali nawzajem wstydu". Na pierwszy rzut oka wprowadzenie do opisu stworzenia człowieka w wersji jahwistycznej tego pozornie drugorzędnego szczegółu może wydać się czymś dziwnym i niewspółmiernym. Można by mniemać, że Rdz 2,25 nie wytrzymuje porównania z tym, o czym mówią poprzednie wersety, że znajduje się do pewnego stopnia poza kontekstem. Jednakże przy gruntowniejszej analizie pogląd ten musi upaść, i to upaść całkowicie. Rdz 2,25 stanowi jeden z kluczowych elementów pierwotnego objawienia, tak samo dla niego konstytutywnych, jak te fragmenty, które pozwalają nam ustalić znaczenie pierwotnej samotności oraz pierwotnej jedności człowieka. Element trzeci: znaczenie pierwotnej nagości, wyraźnie uwydatniony w kontekście, nie jest bynajmniej czymś akcydentalnym w tym pierwszym zarysie biblijnej antropologii. Wręcz przeciwnie - on właśnie stanowi klucz do pełnego i definitywnego jej zrozumienia.

 
Zdanie stwierdzające, że pierwsi - mężczyzna i kobieta - “byli nadzy", a jednak “nie odczuwali nawzajem wstydu", mówi niewątpliwie o stanie ich świadomości - więcej, mówi o wzajemnym przeżyciu ciała, to znaczy o przeżyciu przez mężczyznę kobiecości, która unaocznia się w nagości ciała, i wzajemnie o analogicznym przeżyciu męskości przez kobietę. Gdy autor podkreśla “nie odczuwali nawzajem wstydu", stara się to wzajemne przeżycie ciała opisać z maksymalną dostępną jemu precyzją. Można powiedzieć, że ten typ precyzji odzwierciedla podstawowe doświadczenie człowieka w sensie “potocznym" i przednaukowym, ale też odpowiada wymogom zwłaszcza współczesnej antropologii (filozoficznej), która sięga na nowo do tak podstawowych doświadczeń, jak np. doświadczenie wstydu 17).
Znamienna jest przeto ta różnica sformułowań, która dzieli Rdz 2,25 od Rdz 3,7. W pierwszym wypadku "byli nadzy i nie odczuwali nawzajem wstydu" - w drugim: "poznali, że są nadzy". Czy to znaczy, że tego przedtem nie "poznawali"?, że skoro "byli nadzy", nie wiedzieli o tym i nie widzieli wzajemnie nagości swoich ciał? To znamienne przeobrażenie, które tekst biblijny nam uświadamia odwołując się do doświadczenia wstydu (znajduje ono swój wyraz jeszcze w dalszym ciągu Rdz 3, zwłaszcza 3,10-12), dokonuje się gdzieś głębiej niż w samym widzeniu, w samym użyciu zmysłu wzroku. Analiza porównawcza pomiędzy Rdz 2,25 a Rdz 3 musi doprowadzić do wniosku, że chodzi tutaj nie o przejście od “nie-poznania" do “poznania", ale o radykalną zmianę znaczenia pierwotnej nagości kobiety wobec mężczyzny oraz mężczyzny wobec kobiety, która wyłania się w ich świadomości jako owoc drzewa poznania dobra i zła.
O tym trochę pisałem tu:
http://popotopie.blogspot.com/2013/08/pierwsi-ludzie-na-ziemi-byli-swiatem.html

Mężczyzna i kobieta widzą siebie (wedle Rdz 2,25) jakby wzrokiem samej tajemnicy stworzenia - widzą siebie w ten sposób, zanim “poznają, że są nadzy". Ich wzajemne widzenie jest nie tylko udziałem w “zewnętrznej" widzialności świata, ale ma wewnętrzny wymiar uczestnictwa w widzeniu samego Stwórcy - w tym widzeniu, o którym kilkakrotnie mówi tekst kapłański “widział Bóg, że było dobre [...] że było bardzo dobre". Nagość oznacza to pierwotne dobro Bożego widzenia. Nagość oznacza całą prostotę i pełnię tego widzenia, poprzez które ujawnia się “czysta" wartość człowieka jako mężczyzny i kobiety, “czysta" wartość ciała i płci. Sytuacja - na którą pierwotne objawienie ciała, a w szczególności Rdz 2,25 wskazuje tak zwięźle, a zarazem tak sugestywnie - nie zna wewnętrznego pęknięcia i przeciwstawienia pomiędzy tym, co duchowe, a tym, co zmysłowe, tak jak nie wykazuje pęknięcia i przeciwstawienia pomiędzy tym, co po ludzku osobowe, a tym, co w człowieku stanowi płeć: co męskie i kobiece.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Npisałeś elaborat o nagości,a

Npisałeś elaborat o nagości,a ja spróbuję ci coś podpowiedzieć.Księga rodzaju jest alegorycznym opisem Nowego Poczatku i stworzenia tej postaci Istnienia.Jak mataforą zapisałbyś to że ludzie żyli w nieswiadomości, iż ich zmysły i myśli sa jak na ekranie widoczne Bogu ?.Ja bym zapisał że są nadzy.Opis że skryli sie przed Bogiem ,znaczy tylko tyle ,że przestali się zachowywać spontanicznie.

Portret użytkownika Isabella

Pani Merkel wspolpracuje

Pani Merkel wspolpracuje z
http://pl.wikipedia.org/wiki/Chabad-Lubavitch
 
Hitler mial niebieskie oczy a jego grob ma byc tam gdzie znajda pistolet, ktorym grozil Babie Wandze,
gdy przepowiedziala mu, ze dojdzie do Stalingradu a pozniej zacznie przegrywac.
Hitler wkurzyl sie i mial powiedziec, ze ona nie wie kim on jest.
Na to Baba Wanga odpowiedziala, ze wie i  nawet ,gdy ja zabije to nic to nie zmieni.
Hitler mial miec ponoc min 5 sobowtorow.
 

Skomentuj