Dziwaczne stworzenie odnaleziono w ruinach zabytkowego budynku

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niezwykłe niezidentyfikowane zwłoki jakiegoś stworzenia, odnaleziono w ruinach poniemieckiej budowli na Dolnym Śląsku w okolicach Wrocławia. Na znalezisko natknięto się przypadkiem 15 czerwca br. w dniu uroczystości Bożego Ciała.

 

 

Istota znaleziona w ciemnym pomieszczeniu ma ciało o długości ok. 15 cm i dobrze zachowane duże, krągłe oczy. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że mamy do czynienia z zasuszoną myszą. Eksperci sądzą jednak, że ciało tego zwierzęcia przypomina krzyżówkę ssaka z płazem. Bardzo możliwe, że jest to jakiś niezidentyfikowany mieszkaniec, który znalazł się tam nie wiadomo skąd.

 

Ustalono, że zwierzę padło dość niedawno. O dziwo świadkowie donoszą, że małe truchło wcale nie śmierdzi tak bardzo, jakby można było oczekiwać po tych rozmiarów stworzeniu. Uwagę komentatorów przekłuwają szczególnie jasne (jakby specjalnie polerowane), wybałuszone oczy oraz kształt niezwykłej istoty.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

"Wyrwij swoje pytania z ich podłoża, a zobaczysz zwisające korzenie. To będą następne pytania."` - Frank Herbert "Diuna - Kapitularz".

Portret użytkownika baca

więc masz coś z oczami...

więc masz coś z oczami...

bo te ścierwo wygląda mi na pół szczura jako że dolnej połówki żaden kociamber nigdy nie tyka - koty są mądrzejsze od ciebie widzą też lepiej no i wiedzą że ogon szczura to czysta stychnina i dlatego szczury nie gniją tylko się mumifikują...

natomiast kontekstu mojej wypowiedzi nie zrozumiałeś bo tylko jednego procenta swojego mózgu używasz... usiądź bo będę objaśniał:

otóż jest na tej planecie pewne zwyrodniałe rasistowskie plemię, ono się uważa za dosłownie bogów na tej planecie, a skoro bogami nie są tylko słyną z tego że żyją i sie namnażają jak szczury stąd aluzyjka (której nigdy nie pojmiesz swoim maleńkim rozumkiem) że to "boże ciało"... ech... ciężko się z ułomami dyskutuje....

 

Portret użytkownika Heinrich2

Dokladnie. Tez mi wyglada to

Dokladnie. Tez mi wyglada to na polowke szczura. Pewnie gorna czesc zjedli. Z filmowania ocena 6. Masakra..

Druga opcja: to zatramentyzowana nazi hybryda Kwietnia Darka. Swiadczy o tym miejsce znalezienia.

Portret użytkownika Kacperu

spoko że jej nie poruszył

spoko że jej nie poruszył (chociażby kijkiem) i filmował to coś z jednej perspektywy nie odwracając tego do góry nogami lub odwrotnie bo w sumie to nie wiadomo czy to są plecy czy brzuszek Smile Ale pierwsze co mi na myśl przyszło to zaschnięte ciało myszy lub szczura albo raczej sama dolna część

Skomentuj