Agencja NASA ogłosiła że nie prowadzi obozów pracy na Marsie

Kategorie: 

Źródło:

Każde oświadczenie ze strony amerykańskiej agencji kosmicznej NASA budzi wiele emocji. Zazwyczaj, zwoływane przez nią konferencje prasowe dotyczą nowych odkryć bądź sprostowań do plotek wędrujących w internecie. Tym razem przedstawiciele NASA poczuli bliżej nieuzasadnioną potrzebę, aby zapewnić światową opinię publiczną, że agencja nie zajmuje się prowadzeniem obozów pracy dla nieletnich... na Marsie.

 

Te niesamowite oskarżenia zostały przedstawione w programie prowadzonym przez znanego ufologa Alexa Jonesa. Zgodnie z opowieścią jego gościa Roberta Davida Steele`a, NASA od conajmniej 20 lat, wysyła w kosmos porywane dzieci, zmuszając je do niewolniczej pracy w obozach zagłady na Marsie. Podobno nawet po śmierci, ich zwłoki mają być wykorzystywane do pobierania szpiku kostnego i organów do transplantacji.


Ilustracja autorstwa Elizabeth Brockway/The Daily Beast

Nie da się ukryć, że twierdzenie iż przez co najmniej 20 lat amerykańska agencja kosmiczna byłaby w stanie porwać dzieci,  wysyłać je na Marsa do pracy w obozach dla niewolników oraz trzymać to wszystko w pełnej konspiracji, brzmi dosyć nieprawdopodobnie. Ale nawet to blednie w porównaniu do faktu, że przedstawiciele NASA zdecydowali się publicznie zaprzeczyć temu oskarżeniu. Guy Webster, rzecznik prasowy ds. eksploracji Marsa skontaktował się z portalem Daily Beast (należącym do spółki medialnej, odpowiedzialnej za takie tytuły prasowe jak choćby Newsweek) gdzie zdecydowanie zaprzeczył tym oskarżeniom.

- Na Marsie nie ma ludzi. Znajdują się tam tylko łaziki kosmiczne. W zeszłym tygodniu pojawiła się plotka, że jest inaczej. Ale gwarantujemy, że nie ma tam ludzi.

Cała ta sprawa jest o tyle problematyczna, że mimo iż zarzuty brzmią absurdalnie to sama kwestia odpowiedzi ze strony NASA rodzi wiele pytań. Przede wszystkim, czy zarzuty ze strony ufologa znanego ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi były naprawdę tak znaczące aby narazić powagę instytucji państwowej. A może kryje się w tym coś innego, a absurd tej sytuacji może nakierować nas na ślad rzeczywistej konspiracji. Przykładowo, nacisk jaki Guy Webster zdaje się kłaść na brak obecności ludzi na Marsie, mógłby wskazywać na coś zgoła odwrotnego.

Oczywiście, o wiele bardziej prawdopodobną teorią jest to, że wbrew wszystkiemu Alex Jones posiada ogromną widownię, która byłaby skłonna uwierzyć, że NASA prowadzi własne obozy śmierci na Marsie i handluje organami i szpikiem kostnym dzieci. Warto przypomnieć, że po części właśnie za sprawą Alexa Jonesa rozpętała się zeszłoroczna afera Pizza Gate, zgodnie z którą szef kampanii prezydenckiej Hillary Clinton, John Podesta wraz z wieloma współpracownikami Clintonów jest częścią pedofilskiej sekty. Możliwe że istnieje inne bardziej realistyczne wyjaśnienie reakcji ze strony NASA, ale jak na tą chwilę, poprzednie dwa brzmią najsensowniej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika BartX

B@ron jeszcze nie spotkałem

B@ron jeszcze nie spotkałem się na tym portalu z twoją wypowiedzią która byłaby: poważna, ciekawa, nie prześmiewcza. Szczerze mówiąc twoje wypowiedzi kompletnie nic nie wnoszą do tematu. Wypowiadając się idziesz na ilość, a nie na jakość. Ciężko mi zrozumieć wogóle fakt twojej obecności na tym portalu. Może czytasz artykuły, ale nie szkoda ci czasu na pisanie bezsensownych komentarzy? Może skup sie i zamiast napisac dziesięć bzdurnych komentarzy napisz jeden cokolwiek wnoszący. Pozdrawiam

Portret użytkownika asd

kosmiczne ujawnienie iPhil

kosmiczne ujawnienie iPhil Schneider , królicza nora siega głębiej jak się wam wydaje ,streszcze wam to teroria spiskowa , ale w każdej legendzie jest ziarnko prawdy , i opowiesci tych dwóch się pokrywają i wielu innych , nasza cywilizacja jest o wiele bardziej zaawansowana niż rozwój obecnej technologii , ale korzystają z niej nieliczne ? frakcje , pozatem żyjemy w postapokaliptycznym swiecie nasza cywilizacja jest starsza takie tam , inteligentne obce formy życia się z nami kontaktują nie publicznie , władza przehandlowała nas na mieso tkanki , eksperymenty siła roboacza  za technologię, naprawdę niby mamy statki podrózujemy po układzie słonecznym ale tylko elity , zwykli ludzie tyrają i umierają , zniewoleni systemem , naprawdę te niby elity mają zaawanowaną technologię , podróze w czasie , super medycyna itp Smile

Portret użytkownika baca

jak nasa mówi że nie nie ma

jak nasa mówi że nie nie ma marsjańskich obozów zagłady dla dzieci porwanych przez nasa... to znaczy że nasa tak mówi...

ale mogą być marsjańskie obozy zagłady dla dorosłych porwanych przez nasa dwadzieścia lat temu... i tego nasa nie dementuje niestety

Portret użytkownika deceptykon

zgadzam sie z przedmowca,

zgadzam sie z przedmowca, obozy sa prawdopodobnie w nowej szwablandii albo i kto wie gdzie jeszcze dalej, przyszlo nam zyc w niesamowitych czasach, ziemi juz nigdy nie zrobia plaskiej - to pewne, cala kawalkada klamst brnie dalej... jesli znamieniem bestii jest internet i jako takie przechowywanie pozyskiwanie i sprzedawanie danych plus internet rzeczy to mamy rzechlapane, pieniadze znikna, kontrola sie zwiekszy, szekle zabrzecza...

Portret użytkownika Homo sapiens

To ważne informacje ! Z

To ważne informacje ! Z pewnością prowadzą obozy na ziemi ! Nie wiemy kto w nich jest trzymany, ale robili eksperymenty MKUltra kryptonim kontrowersyjnego, początkowo ściśle tajnego projektu badawczego prowadzonego w latach 50. i 60. Na podstawie ustaleń śledztwa, celem projektu MKUltra było zbadanie możliwości sterowania człowiekiem i robienia na nim eksperymentów medycznych, podobnych do tych jakie robili hitlerowcy w obozach zagłady !

Gwiazdy, szołmeni i czwarta tajemnica fatimska

https://www.youtube.com/watch?v=l3WyKDycF2Y

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj