Pasażerowie samolotu obserwowali UFO nad pustynią

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Rankiem 25 czerwca 2015 samolot amerykańskich linii lotniczych Southwest Airlines leciał z Albuquerque do Burbank w Kalifornii. Pasażerowie rejsu obserwowali trzy białe UFO.

 

 

Duże obiekty, przypominające balony emitowały pulsujące światło i znajdowały się w pewnej odległości od siebie, tworząc linię prostą między sobą.

 

Naoczny świadek, który jako pierwszy dostrzegł dziwne światła w oknie, zasugerował, że UFO znajdowało się gdzieś na słabo zaludnionych obszarach pustynnych na pograniczu Nowego Meksyku i Arizony. Pasażer zarejestrował zdarzenie aparatem telefonu komórkowego i pokazał je swoim współtowarzyszom podróży. Nikt racjonalnie nie potrafił wyjaśnić tego, co zobaczył.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dd

wogóle nie wygląda na ruchome

wogóle nie wygląda na ruchome obiekty i bardzo krótkie nagranie. Jak pokazał innym to dlaczego nie ma wysypu nagrań.

No chyba, że akurat światło słoneczne się odbijało od czegoś na pustyni - pewnie jakiejś elektrowni słonecznej.

Portret użytkownika Znawca

Zjawisko ufo jest prawdziwe,

Zjawisko ufo jest prawdziwe, a to też znaczy że Jesus Chrystus zmartwychwstał i udał się do Nieba ! Skoro istnieją byty zdolne do dematerializacji i materializacji to istnieją też aniołowie i Niebo gdzie jest Bóg z Jego synem Chrystusem !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika moon fake

Normalne dl mnie że do nieb

Normalne dla mnie że do nieba musiał na czyms wstąpic. Drzwi ani schodów nie miał.Poza tym ma wrócić w "chwale" a chwała na wysokosci to Hosanna sie mowi w kosciele zaś w hebrajskim Szechinah co znaczy o prostu dom boży czyli według mnie statek kosmiczny. Chwala na wyskosciach!

... Smile

Skomentuj